Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

California Lawmakers są głęboko zapracowani nad prawami dotyczącymi marihuany 0
California Lawmakers są głęboko zapracowani nad prawami dotyczącymi marihuany

California Lawmakers są głęboko zapracowani nad prawami dotyczącymi marihuany

Ustawodawcy w Kalifornii mają zaplanowane 10 przesłuchań na temat proponowanych przepisów dotyczących konopi indyjskich w ciągu tygodnia od 14 maja 2018 r.

Senacki Komitet Powołaniowy w Kalifornii będzie aktywnie uczestniczył w działaniach legislacyjnych w poniedziałek. O godz. 10.00 w sali przesłuchań Johna L. Burtona na Kapitolu w Sacramento, komisja będzie debatować nad przepisami dotyczącymi nietrzeźwej jazdy, równych szans dla grup w niekorzystnej sytuacji, przemysłowej uprawy konopi i sprzedaży nieletnim. Wielu ustawodawców w całym kraju kończy proces legislacyjny, przygotowując się na letnią przerwę, ale nie ma odpoczynku dla prawodawców w Kalifornii - przynajmniej w tym tygodniu.

Kalifornia
Prawo, które sprawiłoby, że kierowca i pasażerowie mogliby używać marihuany w pojazdach silnikowych, miało zostać przesłuchane o godz. 10.00 poniedziałek, 14 maja 2018 r., przed Komisją Senacką. Wprowadzony przez stan Senny Jerry Hill, SB 1273 sprawiłby, że wykroczenie dla osób poniżej 21 roku życia miało "jakąkolwiek wykrywalną ilość delta-9-tetrahydrokanabinolu (THC) w jego ciele".

SB 1294, projekt ustawy mający na celu stworzenie większej równości w procedurze wnioskowania o konopie indyjskie dla osób kolorowych, kobiet, osób o niskich dochodach, weteranów i osób z rejestrami karnymi, miał zostać przesłuchany o 10 rano w poniedziałek, 14 maja 2018 r., przed Komisją Senacką. Projekt wymagałby od Biura Kontroli Konopi (Cannabis Control) utworzenia grupy zadaniowej ds. Kapitału konopnego. Projekt ustawy wymagałby od biura udzielania pomocy państwowym i lokalnym wnioskodawcom i licencjobiorcom, uzyskując dostęp do pożyczek o obniżonym oprocentowaniu i nieoprocentowanych oraz dotacje z dniem 1 stycznia 2019 r.

SB 1409 zmieniłby definicję konopi przemysłowych w ramach ustawy o jednolitym stanie kontrolowanym w Kalifornii na uprawę błonnika lub rośliny oleistej. Projekt ustawy, wprowadzony przez republikańskiego senatora Scotta Wilka, otrzymał wsparcie dla obu stron, a także skasował wymagania, które muszą być certyfikowane przez producentów przemysłowych konopi do siewu przed 1 stycznia 2013 r., Aby znaleźć się na liście zatwierdzonych kultywatorów. Przemysłowy rachunek za konopie miał zostać przyjęty o godz. 10.00 poniedziałek, 14 maja 2018 r., przed Komisją Senacką.

SB 1451, nakładałby kary na licencjonowanego sprzedawcę marihuany, który sprzedaje lub dostarcza produkty związane z konopiami indyjskimi osobom poniżej 21. roku życia. Sponsorowany przez senatora, pana Fullera, SB 1451 zaplanowano na przesłuchanie o 10 rano w poniedziałek, 14 maja 2018 r. , przed Komitetem ds. Zasobów Senatu.

AB 710 zmieniłby Jednostkę Control Uniform w Kalifornii, aby umożliwić Kalifornijczykom używanie i posiadanie kanabidiolu (CBD), jeśli zezwoli na to prawo federalne. Przedstawiony przez członka Demokratycznego Zgromadzenia Jima Wooda, ustawa miała zostać przyjęta o godz. 8:30 wtorek, 15 maja 2018 r., Przed Komisją Senacką.

Właściciele firm AB 1863 pozwoliłoby kalifornijskim firmom uprawiającym konopie indyjskie na odliczanie kosztów działalności w obliczaniu ich podatku dochodowego od osób fizycznych. Wprowadzona przez Roba Bontę, członka Demokratycznego Zgromadzenia, ustawa, która wejdzie w życie natychmiast po jej uchwaleniu, ma zostać przesłuchana o godzinie 9 w środę, 16 maja 2018 r., Przed Komitetem ds. Przygotowań Zgromadzeń w State Capitol Room 4202.

Ustawa o ochronie medycznej pracowników konopi indyjskich, AB 2069, została również wprowadzona przez firmę Bonta, opracowaną w celu włączenia medycznych pacjentów z konopiami indyjskimi do ochrony oferowanej na receptę farmaceutyczną. Projekt ustawy miał odbyć przesłuchanie o godz. 9.00 środę, 16 maja 2018 r., przed posiedzeniem Komitetu ds. Przygotowań Zgromadzeń w State Capitol Room 4202.

AB 2525 proponuje upoważnienie Departamentu ds. Ryb i Przyrody w Kalifornii do zbadania nielegalnej uprawy konopi indyjskich na terenach publicznych i wyeliminowania nieautoryzowanych miejsc uprawy. Sponsorowany przez członka zgromadzenia Wood, proponowany projekt ustawy ma otrzymać rozprawę o godzinie 9.00 środę, 16 maja 2018 r. Przed posiedzeniem Komitetu ds. Zgromadzeń w State Capitol Room 4202.

Projekt ustawy, która pozwoliłaby Biuru Kontroli Konopi i Koncesji Koncesjonującej Koncesję na wydawanie licencji na sezonowe koncesje na konopie indyjskie na targach powiatowych i powiatowych imprezach rolniczych, zaplanowano na przesłuchanie o godz. 9 w środę, 16 maja 2018 r. Przed posiedzeniem Komisji ds. Pokój 4202. AB 2641, wprowadzony członek zespołu Jim Wood, ma na celu umożliwienie hodowcom sprzedaży bezpośredniej konsumentom w ograniczonym zakresie podczas targów lub podobnych imprez.

AB 3157 proponuje zawieszenie stawki podatku od uprawy w ciągu pierwszych trzech lat. Przedstawiony przez członka zgromadzenia Bontę, projekt ustawy miał odbyć przesłuchanie o 9 rano w środę.

Jak widzimy, rynek konopi cały czas się rozrasta, a różne kraje wprowadzają ciekawe inicjatywy, prawa, oraz możliwości do pełnej legalizacji. W większości miejsc potrzebne będzie jeszcze trochę czasu aby osiągnąć perfekcyjny poziom, oraz aby wszystko było już ustalone, lecz władze pilnie do tego dążą.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl