Najlepsze Wiadomości ze Świata Konopi | Cannabis News | Blog Konopny

Jesteś miłośnikiem marihuany? Chcesz poszerzać swoją wiedzę oraz śledzić aktualności z branży konopi?
Zapraszamy na nasz blog, na łamach którego odnajdziesz artykuły odnoszące się do wielu dziedzin życia, z którymi bezpośrednio i pośrednio związane są konopie!
Czytając naszego bloga między innymi poznasz najnowsze zastosowania medycznej marihuany, dowiesz się gdzie i kiedy odbywają się branżowe imprezy, zdobędziesz wiedzę o nowych przepisach prawa. Nie ograniczamy się tylko do wiadomości z kraju, dostarczymy Ci informację z całego świata!

Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Czechy: „Można dostać 180 gr. MM miesięcznie. I co z tego…” 0

Czechy: „Można dostać 180 gr. MM miesięcznie. I co z tego…”

Czechy to taki nasz sąsiad, w którym do wszystkiego podchodzi się bardziej na luzie. Wydawałoby się, że do konopi też. Niby od 2013 r. medyczna marihuana jest tam legalna, niby można miesięcznie dostać jej aż 180 gr.

W praktyce jednak pacjenci nie mają się tam, aż tak dobrze, jak by można było myśleć. O tym wszystkim opowiedziała nam Hana Gabrielova, aktywistka i businesswoman z branży konopnej.

Jak obecnie wygląda sytuacja z medyczną marihuaną w Czechach?

Pacjenci mogą ją dostać bez problemu, czy też, tak jak u nas – wygląda to dobrze tylko w teorii? Hana Gabrielova: na chwilę obecną medyczna marihuana jest u nas legalna. Może zostać dostarczona przez aptekę, do której się zgłosimy, a wszystko jest organizowane i kontrolowane przez utworzona do tego specjalną państwową instytucję.

Mamy o tyle lepiej, że cały ten system jest otwarty dla naszych rodzimych dystrybutorów i producentów, którzy sami mogą uprawiać konopie na potrzeby medyczne i zaopatrywać apteki lub pośredników. Maksymalna, dozwolona ilość medycznej marihuany, na jakiej uzyskanie pacjentom pozwala prawo to 180 gr. na miesiąc.

Komentarze do wpisu na blogu konopnym (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl