Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Kilka słów o odmianie Jack Herer

2
Kilka słów o odmianie Jack Herer

Kilka słów o odmianie Jack Herer

Na początek warto wspomnieć że nazwa tej odmiany powstała na cześć Jacka Herera który większość swojego życia poświęcił byciu aktywisą marihuany. Autor książki The Emperor Wears No Clothes która jest swoistą walą o dekryminalizacje i legalizacje konopi. |w lkatach ‘80 Sensi Seeds stworzyło ten smaczny hubrydowy szczep. Jack the Ripper, Jack's Cleaner, Jack Skellington i Jack Herer wymyślili swoją genetykę i ich nazwy na rasach mieszanych.

Chociaż dokładna formuła genetyczna jest strzeżoną tajemnicą, Jack Herer jest uważany za połączenie odmiany sativa Haze i krzyżyka Northern Lights # 5 i Shiva Skunk. Lepkie pąki mają atrakcyjny zapach cytrynowych i smak z nutą sosny. Haj zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy efektami mózgowymi i fizycznymi, pozostawiając użytkowników głęboko zrelaksowanych, ale uważnych i dobrze poinformowanych. Atrakcyjny smak Jack Herer i dobrze zaokrąglone efekty stały się popularne wśród użytkowników rekreacyjnych konopi; Zdobył dziewięć tytułów z okazji konopi indyjskich. Laboratorium Cannabis Analytical 360 potwierdza że szczep może mieć od 15% do 24% THC.

Nasiona Marihuany Jacka Herera nie są szczególnie imponujące: od pnia do średnio zielonych liści w gęsto upakowanych pączkach, które są bardziej wydłużone, zaokrąglone. Liczba trichomów jest wysoka, co sprawia, że jest to bardzo lepka roślina. To, co Jack Herer maluje w atrakcyjności wizualnej, nadrabia zapachem. Dobrze wyleczone, kwiaty mają głęboki kwiatowy bukiet z nutą skórki pomarańczowej i cytrynowej. Łamanie gęstych pąków pokazuje więcej cytrusowego zapachu wraz z pieprznym kopnięciem. Po spaleniu kwiaty wydzielają zaskakująco czysty i ziołowy zapach, podobny do szałwii. Bardzo gładki i łatwy dym smakuje podobnie ziołowo. Chociaż nie jest to w przeważającej mierze gryzące, Jack Lea pozostawia wyczuwalny, korzenno-kwiatowy zapach, wywołując ogólne wrażenie potpourri.

Odrost ten działa szybko - użytkownicy są „silnie uderzeni w głowe”, które jest zauważalnie bardziej energetyzujące niż dezorientujące. W miarę upływu czasu lub większych dawek są konsumowane, to początkowe mrowienie rozprzestrzenia się w dół szyi i przez kończyny, tworząc poczucie relaksu bez unieruchamiania. To, co następuje, jest ostrzeżeniem i łatwo sugeruje wysokie zaznaczone przez kreatywność. Jest to szczególnie dobre obciążenie dla twórczej burzy mózgów i wizualizacji. Poczucie łatwości i kreatywności sprawia, że Jack Herer świetnie nadaje się do prowadzenia rozmów w środowisku towarzyskim. Ponieważ zapewnia on podwójny relaks i szum dla umysłu i ciała, Jack Herer zazwyczaj pozostawia użytkowników w pełnej kontroli nad ich działaniami. Ten stan jest dobry w leczeniu niskiego poziomu stresu, lęku i depresji. Więc użytkownicy opisali ulgę od migreny. Chociaż nie jest on bogaty CBD, Jack Herer może być korzystny dla chronicznych bólów. Nie jest zalecany osobom cierpiącym na bezsenność, ponieważ pobudzenie myśli i nastroju może rzeczywiście obudzić użytkowników. Jack Herer mógł zostać uznany za idealną odmianę "czuwania i pieczenia".

Potencjalni hodowcy mogą uzyskać dojrzałe ścinki ze zdrowych roślin w celu hodowania klonów. Plenerowi plantatorzy powinni planować w klimatach śródziemnomorskich, które będą miały od 22 do 28 stopni. Ponieważ rośliny mogą osiągać wysokość nawet 2 metry w pewnych warunkach, hodowcy w pomieszczeniach powinni być w stanie ograniczyć wysokość Jacka Herera przez polewanie i kwitnienie wkrótce po zapuszczeniu roślin. Jack Herer ma zazwyczaj niższą niż przeciętną wydajność. Kwitnie w ciągu stosunkowo długich 10 tygodni, gdy rośnie w pomieszczeniach i jest gotowy do zbioru w połowie do końca października.

Dobrze zaokrąglona wysokość Jacka Herera sprawia, że jest to świetna odmiana dla początkujących użytkowników marihuany. Jest wyjątkowo towarzyski, aby ułatwić rozmowę. Bogaty, kwiatowy zapach przyciąga uwagę - może na przemian zapoczątkować rozmowę lub przyciągnąć uwagę. Jack Herer jest więc solidną opcją do samodzielnego wykorzystania, ponieważ pozwala na kreatywne myślenie i wzmagające się poczucie euforii.

TanieSianie Komentarze (2)

Herer
29 czerwca 2018

Miałem okazje "współpracować" z tą rośliną. Bardzo żywiczna, wdzięczna i smaczna. Postawiłbym ją obok takich klasyków jak wdowa czy ak.

Paluch
4 sierpnia 2018

Chyba na całym świecie słyszało się już o tej odmianie, moje top 5 w kolekcji od TanieSianie.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl