Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Najbardziej pożądane kariery konopi indyjskich według miast w USA 0
Najbardziej pożądane kariery konopi indyjskich według miast w USA

Najbardziej pożądane kariery konopi indyjskich według miast w USA

W ciągu najbliższych 10 lat zarobki z marihuany szacowane są na 57 miliardów dolarów. Podczas gdy obecnie istnieje tylko jedna czwarta z miliona Amerykanów, którzy wykonują częściowe lub pełne etaty w sektorze konopi, możliwości zatrudnienia będą rosły wraz z rozwojem rynku. W ubiegłym roku na przykład liczba ogłoszeń o pracę wzrosła o zdumiewające 445 procent w branży konopi. Aby dać poczucie wybuchowej zmiany, roczny wzrost liczby miejsc pracy związanych z konopiami w roku 2016 wyniósł zaledwie 18 procent.

Kariera w temacie konopi wyprzedza opiekę medyczną i otwiera nowe technologie, więc gdzie są te wszystkie miejsca pracy? Największy wzrost odnotowano w państwach, które zalegalizowały marihuanę w 2016r. Oraz te które miały czas na zbudowanie najnowszych ofert, ale jest też kilka rozwijających się rynków. Oto najbardziej pożądane pozycje przy konopiach na 10 największych rynkach w kraju, zidentyfikowanych przed ZipRecruiter.

Kalifornia
Los Angeles, CA
Zadanie: Ekspert w dziedzinie konopi

West Hollywood akceptuje licencje dla klubów konsumpcyjnych, a ta okolica będzie potrzebować doświadczonych konsumentów konopi, którzy wiedzą, jak prowadzić restaurację i tworzyć rozrywkowe środowisko dla korzystania z marihuany. (Pomyślmy, że promotor klubu nocnego spotyka się z koordynatorem wydarzeń.)

San Francisco,Kalifornia
Zadanie: Ekspert ds. zgodności

Odkąd rynek dla dorosłych Kalifornii zadebiutował 1 stycznia tego roku, setki listów o zaprzestaniu działalności zostały wysłane do nielegalnych operatorów w całym stanie. Eksperci ds. zgodności będą odpowiedzialni za określenie, które firmy działają legalnie, a które nie. Państwo jest również w trakcie rozpatrywania blisko 8 tysięcy zbrodni i wykroczeń, które zostały skazane dopiero w 1975 roku. Wszelkie przestępstwa, które wchodzą w zakres nowych przepisów prawnych dotyczących legalizacji konopi, zostaną usunięte z akt osobowych.

Santa Barbara,Kalifornia
Zadanie: Inwestorzy

Hrabstwo Santa Barbara ma więcej licencji uprawowych, bo aż 737 – więcej niż jakiekolwiek inne w USA. Wraz z rozwojem wszystkich nowych szklarni pojawia się zapotrzebowanie na inny rodzaj zieleni. To pewne, że te firmy szukają dodatkowych inwestorów.

San Jose,Kalifornia
Zadanie: Przedsiębiorcy

San Jose jest znane z tego, że jest krainą startupów technologicznych. Nowi sąsiedzi nowych startupów mogli wykorzystać twórców aplikacji do tworzenia protokołów zasobów, najlepszych praktyk lub oprogramowania punktu sprzedaży. Jak widać w ostatnim czasie w stanie Waszyngton, bezpieczeństwo i identyfikowalność również rosną w branży. Nie brakuje problemów, które należy rozwiązać w sektorze technologii.

Pacific Northwest
Portland, OR
Zadanie: Księgowy

Wiedza to potęga – i różnica między utrzymaniem otwartych drzwi aptecznych a przesłoniętymi migawkami. W Portland coraz częściej zdarza się, że przychodnie trafiają do urzędu podatkowego, a księgowi, którzy znają sekcję 280E IRS, będą się dobrze rozwijać, podczas gdy inni pozostaną u podstaw krzywej uczenia się.

Seattle,stan Waszyngton
Zadanie: Inspektor państwowy

Waszyngton zatrudni inspektorów do oceny zgodności w konopiach indyjskich. Na początku tego roku państwo ogłosiło, że przedsiębiorstwa będą musiały uiszczać roczną opłatę w wysokości 895 USD za produkcję napojów zawierających konopie indyjskie. Pieniądze zebrane z tych opłat zostaną wykorzystane w celu egzekwowania państwowych wymogów w zakresie przetwarzania sanitarnego.

Region Zachodni

Denver, CO
Zadanie: Strategia biznesowa

Przy większej liczbie sklepów niż Starbucks w Denver, wielu właścicieli konopi będzie potrzebować strategów, aby zapewnić, że ich urządzenia pozostają atrakcyjne dla klientów. Marketerzy, planiści wydarzeń i specjaliści od rozwoju biznesu będą mieli ogromne znaczenie dla utrzymania się na morzu konkurencji.

Las Vegas, NV
Zadanie: Reklamowanie produktów

Jak w przypadku każdej nowej branży - lub takiej, która odzyskuje zdrowie po dziesiątkach lat dezinformacji i tabu - ważne jest, aby edukować społeczeństwo i konsumentów. Czy jest lepszy sposób na to niż rozrywka? W lecie tego roku ma pojawić się w centrum Las Vegas muzeum Cannabition o nazwie Cannabition, które odegra ważną rolę w branży.

FlorydaMiami, FL
Zadanie: Lobbyści i prawnicy

Przemysł konopi indyjskich jest wstrzymany z powodu sporów sądowych. Miami potrzebuje lokalnych lobbystów i adwokatów, aby w międzyczasie współpracować z regulatorami i propagować przemysł.

Tallahassee,FL
Zadanie: Koordynator ds. Opieki nad pacjentem

Znani również jako budtenders, koordynatorzy opieki nad pacjentem pomagają w procesie przyjmowania w przychodni. Podczas gdy przemysł konopi indyjskich na Florydzie wydaje się być teraz grząski z powodu sporów sądowych, Tallahassee otworzy trzy lokalizacje, aby służyć pacjentom metra. Choć może się wydawać, że nie jest to dużo w porównaniu z innymi dynamicznie rozwijającymi się rynkami, jest to największa szansa dla mieszkańców Tallahassee, którzy chcą dostać się do konopi.

TanieSianie Komentarze (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl