Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Rząd USA szuka hodowców

4
Rząd USA szuka hodowców

Rząd federalny Stanów Zjednoczonych chce podpisać kontrakty przedsiębiorstwami, które mają zająć się uprawą, testowaniem, przechowywaniem i wysyłaniem tysięcy kilogramów marihuany o różnych mocach i stężeniach.

Ogłoszenie zostało opublikowane na stronie Federal Business Opportunities w zeszłym tygodniu.

Narodowy Instytut ds. Narkomanii (NIDA) wymaga “oświadczenia o zdolnościach” od firm mających zająć się uprawą, analizą i dystrybucją marihuany i produktów z konopi indyjskich “do celów badawczych”.

To prawdopodobnie leży w najlepszym interesie Rządu Federalnego, który w ostatnim czasie został ostro skrytykowany za to, że nie rozwinął produkcji marihuany, aby zaspokoić potrzeby naukowców. Od 1968 r. Tylko jedno gospodarstwo na Uniwersytecie w Mississippi uzyskało zezwolenie federalne na uprawę konopi indyjskich do celów badawczych.

Eksperci od dawna zgłaszali wątpliwości dotyczące jakości marihuany “do celów badawczych”, ponieważ wydaje się, że jest ona znacznie mniej silna i zróżnicowana chemicznie niż ta, którą konsumenci kupują w stanach, gdzie jest ona legalna.

W wykazie wyraźnie stwierdzono, że NIDA chce dużej uprawy, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Podkreślono również potrzebę opracowania marihuany o różnych stężeniach THC, CBD i innych kannabinoidów. Niezależnie od tego, jaka firmę podpisze kontakt, zostanie jej również zlecone opracowanie ekstraktów z konopi, takich jak oleje, kapsułki i “płyny do vapingu”.

Istnieje kilka podstawowych wymagań, które kandydaci muszą spełnić, aby podpisać kontakt z NIDA. Na przykład muszą udowodnić, że mogą uzyskać niezbędne licencje na pracę z substancjami kontrolowanymi, a także być w stanie utrzymać obiekt, który musi zapewnić “produkcję do 2000 kg marihuany” i przechowanie “około 5000 kg marihuany”.

TanieSianie Komentarze (4)

Polak
26 listopada 2018

W Polsce (jeśli do tego momentu dojdziemy) pewnie pójdzie to przez lewy przetarg który wygra jakaś rodzinna spółka znanego polityka

8:8
26 listopada 2018

USA już fajną kasę na tym zarabia, Konopie to u nich biznes przyszłości

Fanatyk
26 listopada 2018

Tam rząd szuka hodowców aby więcej zarobić, a u nas rząd kombinuję jak nas jeszcze wydoić :(

TYTOIM
27 listopada 2018

Spoko opcja ale tam rząd to mafia, trzeba bedzie sie dzielić zyskiem z nimi... nie mówie o podatku

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl