Najlepsze Wiadomości ze Świata Konopi | Cannabis News | Blog Konopny

Jesteś miłośnikiem marihuany? Chcesz poszerzać swoją wiedzę oraz śledzić aktualności z branży konopi?
Zapraszamy na nasz blog, na łamach którego odnajdziesz artykuły odnoszące się do wielu dziedzin życia, z którymi bezpośrednio i pośrednio związane są konopie!
Czytając naszego bloga między innymi poznasz najnowsze zastosowania medycznej marihuany, dowiesz się gdzie i kiedy odbywają się branżowe imprezy, zdobędziesz wiedzę o nowych przepisach prawa. Nie ograniczamy się tylko do wiadomości z kraju, dostarczymy Ci informację z całego świata!

Blog kategorie
Bestsellery
! AK-47 Auto
! AK-47 Auto
20,00 zł16,00 zł
! White Widow Auto
! White Widow Auto
20,00 zł16,00 zł
! Amnesia Haze Auto
! Amnesia Haze Auto
20,00 zł16,00 zł
! DEVIL'S KISS AUTO
! DEVIL'S KISS AUTO
20,00 zł16,00 zł
! BubbleGum Auto
! BubbleGum Auto
20,00 zł16,00 zł
! LSD
! LSD
20,00 zł16,00 zł
! White Russian Auto
! White Russian Auto
20,00 zł16,00 zł
FEMALE SEEDS - Easy Sativa
FEMALE SEEDS - Easy Sativa
23,00 zł18,40 zł
DUTCH PASSION - Auto Think Different®
DUTCH PASSION - Auto Think Different®
41,00 zł32,80 zł
! AK-47
! AK-47
20,00 zł16,00 zł
! Dark Jack Auto
! Dark Jack Auto
20,00 zł16,00 zł
! Amnesia Haze
! Amnesia Haze
20,00 zł16,00 zł
! Mazar Auto
! Mazar Auto
20,00 zł16,00 zł
FEMALE SEEDS - Auto AK
FEMALE SEEDS - Auto AK
21,00 zł16,80 zł
DUTCH PASSION - Auto Mazar®
DUTCH PASSION - Auto Mazar®
41,00 zł32,80 zł
BARNEY’S FARM - Critical Kush
BARNEY’S FARM - Critical Kush
39,00 zł31,20 zł
! Northern Light Auto
! Northern Light Auto
20,00 zł16,00 zł
! DEVIL'S KISS XL AUTO
! DEVIL'S KISS XL AUTO
22,00 zł17,60 zł
! LSD Auto
! LSD Auto
20,00 zł16,00 zł
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Sprzedaż marihuany medycznej w Oklahomie przekroczyła w lutym 7 milionów dolarów 0
Sprzedaż marihuany medycznej w Oklahomie przekroczyła w lutym 7 milionów dolarów

Sprzedaż marihuany medycznej w Oklahomie przekroczyła w lutym 7 milionów dolarów

Dane z lutego pokazują, że program marihuany w Oklahomie kwitnie. W rzeczywistości, sukces programu był czymś, co niewielu mogło przewidzieć, kiedy wyborcy zatwierdzili gorącą, zakwestionowaną inicjatywę głosowania, legalizującą marihuanę medyczną w czerwcu. Pomimo skoordynowanych wysiłków mających na celu ograniczenie i zablokowanie kluczowych postanowień środka zatwierdzonego przez wyborców, Oklahoma opracowuje jeden z najbardziej dostępnych medycznych programów konopi indyjskich w tym regionie. W lutym 7,2 miliona dolarów ze sprzedaży marihuany jest przekonującym argumentem, że są skuteczne.

Jak wysoki będzie wzrost sprzedaży marihuany medycznej w Oklahomie?

Do końca grudnia urząd Oklahoma Medical Marijuana udzielił licencji ponad 30 000 pacjentom i prawie 900 przychodniom. I zgodnie z Komisją Podatkową Oklahomy, ci pacjenci wygenerowali w tym miesiącu prawie milion dolarów sprzedaży. Do końca stycznia, kiedy tysiące klientów i kilkadziesiąt kolejnych konsumentów otrzymało licencję, sprzedaż wzrosła do ponad 4,3 miliona USD. Według najnowszych danych Urzędu Skarbowego w lutym sprzedaż marihuany na medycynę wzrosła o 7,2 miliona dolarów.

Liczby te reprezentują sprzedaż apteczną i nie uwzględniają handlu między kultywatorami, przetwórcami, producentami i dystrybutorami. Zamiast tego są odzwierciedleniem sposobu, w jaki branża szybko rozwinęła się, aby zaspokoić potrzeby ponad 54 000 pacjentów i 330 opiekunów.

Ochrona pacjenta i zasada niezgodności z prawem Stanowią Szybki Rozwój MMJ firmy Oklahoma

Co więc przyczynia się do szybkiego wzrostu sprzedaży marihuany w medycynie w Oklahomie? Spojrzenie na niedawne tworzenie polityki stanowi odpowiedź. Do tej pory w 2019 r. Wybrani urzędnicy Oklahomy pracowali nad wprowadzeniem zmian w polityce, które chronią pacjentów i zapewniają im nieograniczony dostęp do medycznego leczenia konopiami indyjskimi.

W połowie stycznia Oklahoma Public Schools głosowały za zatwierdzeniem polityki chroniącej studentów, personel i opiekunów, którzy mają koncesję na medyczne konopie. Polityka zapewnia studentom bezpieczny dostęp do medycznego leczenia konopiami indyjskimi w szkole. Pod koniec lutego Dom Oklahomy uchwalił przełomową ustawę o ochronie marihuany i ochronie pacjenta. To kluczowe prawodawstwo chroni licencjonowanych koncesjonariuszy marihuany oraz osoby w ich otoczeniu przed dyskryminacją. Zakazuje również wszelkich ograniczeń dotyczących rodzajów i postaci konopi dostępnych dla pacjentów, w tym stężenia THC. Ponadto Urząd Oklahoma Medical Marijuana wyjaśnił i potwierdził politykę wzajemności, która przyznaje tymczasowe licencje medycznym konsumentom nie będącym rezydentami.

Środki te, w połączeniu z samą liczbą licencjobiorców zatwierdzonych przez Oklahomę, napędzają przyspieszony start młodego przemysłu państwowego.

Dochody z podatku konopi powrócą do regulacji branży MMJ

Luty w wysokości 7,2 miliona funtów w sprzedaży marihuany medycznej, a także miliony w sprzedaży z poprzednich miesięcy, generują znaczne dochody podatkowe dla Oklahomy. Państwo pobiera 7 procentowy podatek brutto od wszystkich sprzedaży konopi medycznych. 7 procent z około 7,2 miliona to około 508 000 $. Za 4,3 miliona dolarów amerykańskich wynosi 301 000 USD przychodów z podatku od sprzedaży. Jednak te liczby bledną w porównaniu z dziesiątkami milionów, które Urząd ds. Marihuany medycznej zebrał w opłatach licencyjnych.

Jeśli chodzi o dochody z podatku od sprzedaży, prawo stanowe określa, w jaki sposób rząd może je wydać. Przede wszystkim państwo musi wydawać marihuanę na podatek dochodowy z tytułu regulacji. Innymi słowy, finansowanie operacji związanych z Medical Marijuana Authority. Wszelkie resztki funduszy zostają podzielone. 75 procent trafia do ogólnego funduszu stanowego, gdzie prawodawcy mogą go zatajać. Pozostałe 25 procent trafia do programów leczenia uzależnień. Ale 1 milion dolarów wpływów z podatków, choć znaczny dla nowego programu, nie wystarcza na pokrycie kosztów regulacyjnych. Tam właśnie pojawiają się opłaty licencyjne. Ponadto, Ustawa o ochronie pacjentów, rozważana obecnie w Senacie Oklahoma, masowo przebudowuje budżet regulacyjny, ponieważ państwo pracuje nad ustanowieniem bardziej wszechstronnych ram branżowych.

Komentarze do wpisu na blogu konopnym (0)

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl