Blog kategorie
Ważna informacja

Materiał chroniony prawem autorskim, wszelkie prawa zastrzeżone. Artykuły na tym blogu są naszą własnością. Dalsze rozpowszechnianie artykułu zabronione, jedynie za naszą zgodą.

Szef policji w Hamburgu zatrzymany za kupowanie Marihuany

2
Szef policji w Hamburgu zatrzymany za kupowanie Marihuany

Główny komendant policji w Hamburgu, były instruktor policji, kupił kilka gramów marihuany od sprzedawcy w St. Pauli, dzielnicy Hamburga. Niedługo po udanym handlu urzędnik został zatrzymany przez policję kryminalną. Natychmiast odkryli, że przechwycili swojego byłego instruktora w szkole policyjnej...

Jak podała gazeta "Hamburger Abendblatt", 47-letni główny inspektor policji został złapany na gorącym uczynku. Mężczyzna kupił narkotyk w pobliżu "Balduintreppe" (popularnie znanego w hanzeatyckim mieście Hamburg, jako hotspot narkotykowy), od ulicznego handlarza z czterema torbami wypełnionymi marihuaną. Po tym, jak komisarz policji kupił narkotyk i chciał przejść dalej z zakupionymi towarami, nagle został zatrzymany przez policję kryminalną, swoich własnych chłopców.

Jego wyszkoleni policjanci aresztowali go na miejscu. Natychmiast rozpoznali głównego komisarza. To było tak obrzydliwe i krępujące, ponieważ komisarz policji, który kupił narkotyk, nie był tylko kolegą, ale byłym instruktorem młodych kryminalnych policjantów. Bez robienia scen, od razu przyznał się do swojego czynu, a następnie został zakuty w kajdanki i zabrany do radiowozu.

TanieSianie Komentarze (2)

Szmit
30 listopada 2018

Piękna wpadka a gość chciał sobie tylko zajarać

Y6
30 listopada 2018

A ciebie jak epicko wyrzucili z pracy? :D

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl