Opcje przeglądania
Ilość nasion
  PRZEZNACZENIE
   GENOTYP
    PLON
     THC
      CZAS KWITNIENIA
       WYSOKOŚĆ
        MIESIĄC ZBIORU OUT
         MEDYCZNE
          DLA POCZĄTKUJĄCYCH
          CBD

           Joint Doctor

           Przez ostatnich 15 lat Joint Doctor bez przerwy zagłębiał się w wyjątkowo szeroką ilość zagadnień związanych z cannabis. Był konsultantem podczas badań nad odmianami cannabis, ma doświadczenie w uprawie konopi przemysłowej jak i badaniach genetycznych marihuany. Jego publikacje ukazały się m.in. w Cannabis Culture, Internationa Hemp Association Journal (Holandia) i w Heads Magazine. Życie jakie prowadził Joint Doctor można nazwać „odyseją marihuany”. W trakcie swojej 15 letniej (relatywnie krótkiej) kariery poszukiwał starych i nowych, lokalnie występujących odmian marihuany i poznawał techniki uprawy. Dorastając na farmie zaczął interesować się uprawą marihuany już będąc nastolatkiem. Gdy udawał się na studia zabrał ze sobą nasionko marihuany i dbał o własne potrzeby uprawiając marihuanę w swoim pokoju w akademiku oraz w sąsiadującym kawałku lasu. Te „dodatkowe” zajęcia, z czasem stały się głównym celem jego studiów. Były one początkiem kariery w uprawie i badaniu marihuany.

           Joint Doctor spędził bardzo wiele czasu podróżując po świecie, od miast do wiosek i z powrotem. Zawsze wymieniał się odmianami, zbierał informacje i nawiązywał kontakty na każdym poziomie, w świecie badań nad marihuaną, trafił na wiele możliwości zdobycia nowej wiedzy. Z pomocą wielu wykwalifikowanych osób, które spotkał na swojej drodze, w wielu krajach przeprowadził dużo badań nad uprawą marihuany na dworze, co pozwoliło mu m.in. lepiej zrozumieć mechanizm kwitnienia marihuany zależny od oświetlenia. Podczas swoich podróży zwiedził wiele plantacji, dzikich upraw, a nawet upraw ozdobnej konopi.

           Nauczył się bardzo wiele o tym, jak różnorodny jest ten gatunek. Wkrótce Joint Doctor był przekonany że jeżeli chodzi o marihuanę i tworzenie nowych odmian praktycznie wszystko jest możliwe. Uznał, że aby stworzyć nowe, lepsze odmiany wystarczy posiadać dużą, różnorodną pulę genów, wprawne oko, dużo czasu i cierpliwości oraz, jak się okazuje, również trochę szczęścia. „Podczas jednej z moich podróży po Europie Wschodniej odwiedziłem przyjaciela, którego rodzina mieszkała w typowym, małym, ciasnym mieszkaniu klasy robotniczej.

           Poprzedniego lata gdy ich odwiedziłem, namówiłem jego otwartą na nowości matkę, aby pierwszy raz spróbowała marihuany – nie miała uprzedzeń, od razu spodobało jej się euforyczne działanie marihuany, stwierdziła «Wolę to od wódki!». Teraz matka mojego przyjaciela próbowała uprawy marihuany na parapecie z nasion, które wcześniej jej podarowałem, wątpiłem w praktyczność tego rozwiązania. «Czy nie było dobrze» - zacząłem głośno myśleć - «gdyby ktoś stworzył karłowatą odmianę przeznaczoną specjalnie na parapety, balkony i do ciasnych mieszkań? ».” Jego gospodarzom spodobał się ten pomysł, stał się również głównym celem Joint Doctora. Lowryder nie był jego pierwszą próbą stworzenia takiej odmiany, ale był pierwszą odmianą jaką – po 10 latach - wypuścił na rynek.

           Jest to najnowsze wcielenie jego misji i efekt wielu lat prób i błędów. „Stworzenie Lowrydera było długim procesem. Lowryder zrodził się z pragnienia stworzenia innowacji w uprawie marihuany oraz znalezienia sposobu na ograniczoną ilość miejsca, przy częstych zmianach lokalizacji, zarówno indoor jak i outdoor . Od ‘partyzanckich’ upraw w krzakach, przez piwnice w miastach po podmiejskie ogródki, a nawet pod okno w dachu samochodu kempingowego – próbowałem tego wszystkiego.” Lowryder ma już ogromny wpływ na uprawę i tworzenie nowych odmian na całym świecie, ponad wszelkie oczekiwania Joint Doctora. „Ta jedna odmiana, którą stworzyłem będzie miała chyba największe znaczenie ze wszystkiego czego dokonałem. Nasiona są już wszędzie, teraz ludzie uprawiają je i krzyżują ze swoimi odmianami w Anglii, na Tajwanie, w Finlandii, we Włoszech, może nawet na biegunie północnym, a kiedyś na Marsie! Mogę teraz usiąść wygodnie i obserwować tą niesamowitą roślinę – moje dziecko – rozmnażające się i żyjące własnym życiem na tyle sposobów.”

           Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

           Darmowa Dostawa
           Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 99,00 zł.
           Zaloguj się
           Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
           Bestsellery
           AK47 Auto
           AK47 Auto
           20,00 zł
           BubbleGum Auto
           BubbleGum Auto
           20,00 zł
           White Widow Auto
           White Widow Auto
           20,00 zł
           Amnesia Haze Auto
           Amnesia Haze Auto
           20,00 zł
           Devil's Kiss Auto
           Devil's Kiss Auto
           20,00 zł
           LSD
           LSD
           20,00 zł
           White Russian Auto
           White Russian Auto
           20,00 zł
           AK47
           AK47
           20,00 zł
           LSD Auto
           LSD Auto
           20,00 zł
           FEMALE SEEDS - Easy Sativa
           FEMALE SEEDS - Easy Sativa
           23,00 zł
           Dark Jack Auto
           Dark Jack Auto
           20,00 zł
           Mazar Extra Auto
           Mazar Extra Auto
           20,00 zł
           Amnesia Haze
           Amnesia Haze
           20,00 zł
           +Speed Auto
           +Speed Auto
           22,00 zł
           Northern Light Auto
           Northern Light Auto
           20,00 zł
           Gorilla Glue Auto
           Gorilla Glue Auto
           20,00 zł
           do góry
           Sklep jest w trybie podglądu
           Pokaż pełną wersję strony
           Sklep internetowy Shoper.pl