Opcje przeglądania
MEDYCZNE
DLA POCZĄTKUJĄCYCH

NASIONA MARIHUANY 100% INDICA

Oto kategoria dla wszystkich poszukujących dobrego towaru. Nasiona marihuany indica to pożądany asortyment, a wszystko dzięki ich silnemu działaniu i dużym plonom. Sprawdźmy, skąd pochodzi i co oferuje nam gatunek indyjski, odkryty przez Jean Baptiste de Lamarcka na terenie Indii. Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego TanieSianie.pl oraz do naszych stacjonarnych placówek po najlepsze nasiona, nie tylko indica. Zaczynamy!


Skąd się wzięła

Cannabis indica, jak sama nazwa wskazuje, to konopie indyjskie. Zostały opisane przez francuskiego przyrodnika, będącego kolejno żołnierzem, lekarzem, botanikiem, zoologiem (profesorem zoologii), twórcą wczesnej teorii ewolucji zwanej lamarkizmem, Jean Baptiste de Lamarcka. Był to najmłodszy spośród jedenastki rodzeństwa z rodziny o wojskowych tradycjach. Wróćmy do cannabis indica, początkowo występowała w okolicach gór Hindukusz, Jean pisał o nich jako mniejszych od sativy, ale posiadających mocniejsze działanie odurzające. W surowym klimacie dają sobie radę i nie przeszkadza im gorsza pogoda. Świetnie sprawdzają się w hodowli indoor. Charakteryzują się nieco mniejszym wzrostem niż odmiana sativa, ale za to dają zawierające dużo żywicy bogate plony. Z tych dwóch odmian to właśnie marihuana indica uznawana jest za wszechstronną.


Osiągi

Jak już wspominaliśmy, nasiona marihuany indica zostały znalezione w okolicach gór Hindukusz. Około roku 1980 zostały przetransportowane do Holandii, gdzie poddano je badaniom i krzyżowaniu wstecznemu. Firma Sensi Seeds jako pierwsza przeprowadzała testy, co poskutkowało bogatym portfolio w katalogach nasion tej korporacji. Pierwotnie w smaku były one ciężkie i ziemiste, więc hodowcy, jako że same rośliny były wytrzymałe, postanowili stworzyć szczepy w oparciu o ich niezawodność, ale o znacznie poprawionym smaku i zwiększonych plonach. Tak więc próbując indyjskich nasion po raz pierwszy, możesz być zaskoczony ich mocą. W świecie konopnym funkcjonuje powiedzenie: „Sativa będzie Cię nakręcać na gadanie, po Indica zaś zamilkniesz” i nie ma w tym przesady. Skutki mogą być natychmiastowe i silne – uczucie ciężkości, głębokiego relaksu to tylko niektóre z nich. Dym z nutką piżma, gęsty i stojący, wypełnia całe pomieszczenie. Pąki są małe, ale gęste i ciężkie od żywicy, mocne i szerokie liście oraz twarde i zbite szczyty to znaki rozpoznawcze tego gatunku konopi. Polecamy nasiona marihuany 100% indica, bo to niezapomniane przeżycia, a w naszym sklepie TanieSianie.pl dostaniecie najlepsze nasiona z najwyższą jakością obsługi i w atrakcyjnych cenach.

Cechy charakterystyczne dla INDICA:

- Szerokie i mocne liście
- Daje duży plon z rośliny
- Dobra zarówno na outdoor jak i indoor
- Powoduje silne uczucie głodu
- Działa uspokajająco
- Twarde i zbite szczyty
- Duża produkcja żywicy

W POLSCE UPRAWA KONOPI JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY JEST DLA KRAJÓW, GDZIE PRAWO NIE ZABRANIA UPRAWY! W KRAJU GDZIE UPRAWA JEST NIE LEGALNA OPIS PRZEZNACZONY JEST DO CELÓW EDUKACYJNYCH! NIE PYTAJ NAS O UPRAWE, NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI. NASIONA KONOPI SPRZEDAJEMY W CELU KOLEKCJONERSKIM. KIEŁKOWANIE NASION JEST ZABRONIONE, SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION MARIHUANY.

Opinie

Black DominaBlack Domina
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
Mazar ExtraMazar Extra
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
ShiskaberryShiskaberry
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
EWE 2 - HUMBOLDT SEEDEWE 2 - HUMBOLDT SEED
Cena:140,00 zł
zobacz więcej
Hindu Kush - SENSI SEEDSHindu Kush - SENSI SEEDS
Producent: Sensi Seeds
Cena:25,00 zł
zobacz więcej
Mazar - DUTCH PASSIONMazar - DUTCH PASSION
Producent: Dutch Passion
Cena:48,00 zł
zobacz więcej
Afghani - FANTASEEDSAfghani - FANTASEEDS
Producent: FantaSeeds
Cena:158,00 zł
zobacz więcej
Afghanica - LANDRACESAfghanica - LANDRACES
Producent: Landraces
Cena:135,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
B3 Medical - PURE SEEDSB3 Medical - PURE SEEDS
Producent: Pure Seeds
Cena:32,00 zł
zobacz więcej
Erdpurt - ACE SEEDSErdpurt - ACE SEEDS
Producent: ACE Seeds
Cena:45,00 zł
zobacz więcej
Hindu Kush - LANDRACESHindu Kush - LANDRACES
Producent: Landraces
Cena:131,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Masterkush - FANTASEEDSMasterkush - FANTASEEDS
Producent: FantaSeeds
Cena:158,00 zł
zobacz więcej
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
23,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl