Nasiona marihuany 00 Seeds Bank

00 Seeds Bank to hiszpański bank nasion konopi, który zdobył uznanie nie tylko w Polsce, lecz w wielu rejonach na całym świecie. Są rozpoznawalni i znani z tego, iż stawiają na wysoką jakość. Szybko zdobyli reputację pomimo krótkiej obecności na globalnym rynku nasion konopi. Można by rzec, że to kolejny seedbank, który stoi po jasnej stronie Mocy.


00 Seeds Bank oferują nasiona feminizowane i autokwitnące. W znacznym stopniu skupiają się na rozwoju szczepów należących do rodzaju Indica. Właśnie to można uznać za ich znak rozpoznawczy. Można wybierać w dużej puli odmian różnorodnych, interesujących, stabilnych. Nasiona 00 Seeds Bank są oferowane również w ciekawych zestawieniach - miksach. Dużym atutem konopi pochodzących od hiszpańskich entuzjastów jest atrakcyjna, grzesznie niska cena.

Nasiona 00 Seeds Bank – podpowiadamy jak wybierać

Przy wyborze odmian warto korzystać z różnorodnych opcji przeglądania dostępnych na stronie. Pozwalają na selekcję i znalezienie konopi o najbardziej pożądanych cechach, które staną się rzeczywistą chlubą kolekcji. Po prawdzie można zaryzykować stwierdzenie, że niezależnie od wyboru kupujący i tak będzie zadowolony. Nasiona marihuany 00 Seeds Bank to gwarancja satysfakcji. Warto jednakże rozbudowywać kolekcję wybierając różnorodne szczepy. Ważne, by towarzyszyła temu chęć poznawania i poszerzania wiedzy.

Z perspektywy botaniki ważne cechy dla kolekcjonera to przeznaczenie, wysokość, czas kwitnienia i termin zbioru poszczególnych odmian. Oczywiście ma to charakter teoretyczno–edukacyjny. Nasiona marihuany 00 Seeds Bank nadają się do prowadzenia w trybie indoor lub indoor/outdoor. Cenione na rynku są automatycznie kwitnące odmiany (indoor/outdoor), które wykształcają kwiaty bez konieczności przeprowadzania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Konopie są zróżnicowane pod względem wysokości, wyróżnia się odmiany niskie (do 80cm wys.), średnie (do 130cm) i wysokie (powyżej 130cm). Najkrótszy czas kwitnienia zamyka się w 5-7 tygodniach, najdłuższy trwa nawet do 12 tygodni. Odmiany wczesne dają plon na początku września, najpóźniejsze zaś w listopadzie. Nasiona 00 Seeds Bank mają różną plenność: średnią (350-450g/m2), dużą XL (450-550g/m2) lub bardzo dużą XXL (550-750g/m2)!

Fascynujący dla kolekcjonera jest również genotyp i pochodzenie odmian. Hiszpański bank postawił na: głównie Indica, a w dalszej kolejności na 100% Indica oraz 50% Sativa x 50% Indica. Genotyp decyduje m.in. o wyglądzie roślin. Indica są względnie niskie, przysadziste, wytwarzają szerokie liście i zwarte, grube, aromatyczne pąki. Właściwości konopi w największym zakresie determinuje zawartość naturalnych kannabinoidów. Królują dwa z nich - tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Nasiona 00 Seeds Bank zostałyposegregowane pod względem zawartości THC na grupy 10-14%, 15-18%, 19-20% i 21-25%. Przy odmianach warto sprawdzić także CBC. Konopie o wysokim stężeniu związku wykorzystuje się w celach medycznych.

Nasiona marihuany 00 Seeds Bank są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach – kolejny punkt dla kolekcjonera. Bank pakuje je po pięć, sześć, dziesięć oraz po dwadzieścia sztuk.

Topki, znaczy topowe odmiany od 00 Seeds Bank

Wybór konkretnych odmian to sprawa indywidualna, nawet jednak w obrębie jednego seedbanku niektóre konopie wyróżniają się na tle innych. Najwyższy plon, wynoszący 550g-650 g/m2 (w trybie indoor) daje epicka White Widow. Na podium znalazło się jeszcze miejsce dla Critical Poison (550-600g/m2) i Critical Poison Fast Version (500-600g/m2). Ostatnia odmiana plonuje najwcześniej (można domyśleć się tego już po samej nazwie). Najczystsze, jednorodne odmiany Indica to 00 Kush, 00 Kush Auto, 00 Skunk i Chocolate Kush. Najwyższą zawartość THC osiągnięto u odmiany Do Si Dos Cookies. Wynosi 23%. Powstała w wyniku skrzyżowania Girl Scout Cookies x Do-Si-Dos. Natomiast odmiana o wysokiej zawartości (12-16%) to White Widow CBD.

Nasiona 00 Seeds Bank wzbogacą kolekcję każdego miłośnika konopi pragnącego poszerzać wiedzę w tym temacie i gromadzącego kolejne odmiany dla przetrwania gatunku. Jednocześnie zaznaczamy, że opis ma charakter informacyjny i nie zachęca do uprawy konopi w naszym kraju. Uczulamy, że jest to w Polsce nielegalne.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl