Nasiona marihuany White Label

White Label to holenderski bank nasion konopi założony przez renomowane Sensi Seeds. Nowo wyselekcjonowane szczepy poddawane są szczegółowym testom. Jeśli zaliczą je „na piątkę” zostają oficjalnie dołączone do brandu Sensi Seeds. Można stwierdzić, że to pewnego rodzaju szkółka. Łatwo jednak odnaleźć w niej prawdziwe klejnoty w zmysłowym świecie konopi. Nasiona White Label wyróżniają się niewielkimi wymaganiami, stabilnością, efektywnością i bogatą nutą smakową. Marka oferuje nasiona regularne i feminizowane. W swoim asortymencie ma tylko te odmiany, które zostały uznane przez Sensi Seeds za szczególnie wartościowe. W dodatku ich niekwestionowaną zaletą jest atrakcyjna cena.

Nasiona marihuany White Label – wybór trudny, ale możliwy

W ofercie posiadamy kilkadziesiąt wyselekcjonowanych, wyróżniających się odmian sprzedawanych pod marką White Label. Ostateczny wybór jest bardzo trudny i warto systematycznie powiększać swoją kolekcję. Przy sprawdzaniu odmian przydatne będą filtry – opcje przeglądania. W sklepie dostępnych jest wiele nasion konopi, w tym automatów z przeznaczeniem indoor/outdoor. Przy wyborze zwraca się uwagę na botaniczne aspekty takie jak wysokość, czas kwitnienia i termin zbioru. Rośliny mogą być niskie (do 80cm), średnie (do 130cm) i wysokie (powyżej 130cm). Najszybszy czas kwitnienia wynosi 5-7, najdłuższy 10-12 tygodni. Zbiory byłyby możliwe (uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna) pod koniec lata lub na jesieni. Najpóźniej konopie zbiera się na początku listopada.

Plenność i wygląd odmian konopi – jakie ma znaczenie dla kolekcjonera?

Jednym z kryteriów, który decyduje o wydajności odmian, jest wysokość plonów. Nasiona White Label mogą dać plon średni 350-450g/m2, duży XL (450-550g/m2) lub bardzo duży XXL (550-750g/m2). Dane dotyczą trybu indoor. Dużą popularnością cieszą się szczepy autoflowering uznawane za gratkę dla początkujących kolekcjonerów.

O wyglądzie roślin w znacznej mierze decyduje genotyp. Przy nasionach konopi jest to proporcja pomiędzy rodzajem Sativa (wysokie odmiany wytwarzające długie, wąskie liście) a Indica (oznacza niskie rośliny o szerokich liściach). White Label oferuje nasiona o genotypie: głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica oraz 100% Indica. Te ostatnie są rzadkie i tym samym bardzo poszukiwane na rynku.

Właściwości konopi, w tym smak i aromat, zależą od ich składu. Nasiona White Label to skarbnice związków aktywnie czynnych. Najważniejsze substancje należą do grupy naturalnych kannabinoidów. Jest to tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Związki poprawiają samopoczucie, chociaż ich działanie jest różnorodne. Warto szerzej zapoznać się z tematem i wzbogacić kolekcję o odmiany o różnych parametrach THC i CBD.

Nasiona marihuany White Label sprzedawane są w oryginalnych opakowaniach – kolekcjonerskich. Do wyboru w opakowaniu jest jedna, trzy, pięć lub dziesięć sztuk. Warto skusić się na większą liczbę nasion, aby tym skuteczniej powalczyć o przetrwanie gatunku i zachowanie wartościowej puli genetycznej.

Najpopularniejsze i najbardziej wartościowe nasiona White Label

Opisanie wszystkich zalet i walorów odmian oferowanych przez White Label to poważna sprawa. Kilka poniższych opisów odmianowych to pojedyncze przykłady i kropla w morzu potrzeb. Tutaj jednak najlepsze jest empiryczne poznawanie i wzbogacanie kolekcji o kolejne „klejnoty”. Do najlepiej plonujących odmian dających ponad 500g/m2 zalicza się White Gold i White Widow. Obie rośliny należą do rodzaju Indica. Znaczne rozmiary, przekraczające 130cm wysokości, osiąga X-Haze. Na silny wzrost duży wpływ ma genotyp – głównie Sativa. Niewielka domieszka Indica zwiększa gęstość topów, skraca czas kwitnienia i w pewnym stopniu dodaje cytrusowej nuty smakowej. Typowo indyjski, wręcz ażurowy, zwarty pokrój ma Double Banana Kush. Kolekcjonerzy lubują się również w odmianach klasycznych. Do takich z powodzeniem można zaliczyć Power Plant Automatic. Powstała w wyniku skrzyżowania Power Plant oraz Ruderalis.

Nasiona White Label to pewien consensus pomiędzy tradycją a nowoczesnością, klasycznymi cechami a oryginalnością. Oferowane odmiany różnią się charakterystyką, dlatego ukontentują nawet najbardziej wymagającego konesera-kolekcjonera.

Nasiona służą wyłącznie celom kolekcjonerskim i do ochrony gatunku. Opisy nie zachęcają do uprawy marihuany. Przestrzegamy, że jest to w Polsce nielegalne.

avatar
Dodano przez Sii
| 14 marca 2019

Bardzo fajny sklep i godna polecenia odmiana !

Northern Light Auto - WHITE LABELNorthern Light Auto - WHITE LABEL

avatar
Dodano przez Bartek
| 3 lipca 2020

Szybka i bezproblemowa przesyłka. Nasiona dobra jakość. Polecam

Purple Haze - WHITE LABEL Purple Haze - WHITE LABEL

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl