Nasiona marihuany Paradise Seeds

Paradise Seeds to bank konopi założony w Amsterdamie w 1994 roku, po 12 latach testowania odmian i eksperymentowania z różnymi szczepami. Początkowo importował marihuanę z Tajlandii, Kolumbii, Meksyku i Malawi. Odmiany charakteryzowały się jednak słabą jakością. Później bank zaczął sprowadzać z USA lepsze jakościowo szczepy. To jednak wciąż nie zadowalało osób zrzeszonych w Paradise Seeds i w rezultacie rozpoczęto badania nad utworzeniem mocniejszych, efektywniejszych i bardziej wyrazistych konopi. Celem było m.in. stworzenie wartościowej konopi o słodko-pikantnym smaku. Prace genetyków przyniosły wiele nowych odmian o niespotykanych zaletach, a firma stała się rozpoznawalna na całym świecie. I do dziś jest uważana za jednego z pionierów marihuany holenderskiej.

Nasiona Paradise Seeds to gwarancja jakości. Bank nasion stosuje uprawę organiczną i korzysta z ekologicznych rozwiązań. Zapewnia szeroki „asortyment”o zróżnicowanych cechach. Każdy kolekcjoner znajdzie tutaj coś dla siebie. Może poznawać nowe nasiona w celach edukacyjnych i przyczyniać się do przetrwania gatunku.

Nasiona marihuany Paradise Seeds – fantastyczne odmiany i jak je znaleźć

Na stronie dostępne są różnorodne opcje przeglądania, które pozwalają na znalezienie pożądanych nasion kolekcjonerskich o konkretnych cechach. Z botanicznego punktu widzenia warto zwrócić uwagę na wysokość konopi, z genetycznego – na genotyp. Konopie mogą być niskie (do 80cm), średnie (do 130cm) lub wysokie (ponad 130cm). Ich genotyp to głównie Sativa, głównie Indica, 100% Indica oraz 50% Indica x 50% Sativa. Informacje mówią o pochodzeniu roślin, wyglądzie a w pewnym stopniu także o właściwościach. Konopie Sativa są wyższe, ich pokrój jest luźny i wytwarzają wąskie blaszki liściowe. Indica natomiast jest niższa, ma charakterystyczny, stożkowy pokrój i szersze liście.

Nasiona Paradise Seeds różnią się przeznaczeniem: indoor, outdoor oraz automaty (indoor/outdoor). Czas kwitnienia wynosi od 5-7 do nawet 10-12 tygodni. Plon może różnić się znacząco. Średni mógłby dać 350-450g/m2, bardzo duży XXL nawet do 750g/m2 w trybie indoor. Najwcześniej plonuje Blue Kush Berry, w połowie września. Kolejno odmiany mogą plonować pod koniec września/na początku października lub w połowie października.

Ciekawostką jest także zawartość tetrahydrocannabinolu (THC) i kannabidiol (CBD), naturalnych kannabinoidów. Konopie mogą znacznie różnić się pod tym względem. W przypadku THC odmiany posegregowano na grupy: poniżej 9%, 10-14%, 15-18%, 19-20% oraz 21-25%. Nasiona marihuany Paradise Seeds są dostępne w oryginalnych opakowaniach. Można nabyć jedną, trzy, pięć, sześć lub dziesięć sztuk.

Najlepsze, najwartościowsze, najmocniejsze odmiany kolekcjonerskie

Jedną z najsłynniejszych i najbardziej znanych na świecie odmian jest Sensi Star. Otrzymała liczne wyróżnienia, w tym zdobyła 1 miejsce w konkursie Highlife Cup (1999). Ma mocny, gryzący aromat i zapach. THC wynosi 20-24%. Do utytułowanych konopi zalicza się także Nebula. To m.in. 4 miejsce na High Times Cannabis Cup (2000), Copa del Plata 2012 (Outdoor) oraz Copa La Bella Flor Spain 2005. Ma słodki, owocowy smak. Jej genotyp to 40% Sativa i 60% Indica. Największy plon daje Mendocino Skunk, do 700 g/m2; 1000g/roślinę (w trybie outdoor). Nazwa nawiązuje do jej pochodzenia, rejonu na północnym wybrzeżu Kalifornii. Ze swojej wytrzymałości znany jest Jacky White. Charakteryzuje go duża plenność, a także stabilność. Ma przyciągający, cytrusowy smak, któremu ciężko się oprzeć. Pachnie natomiast jak drzewko grejpfrutowe. Jest efektywną hybrydą z przewagą Sativa (75 % Sativa / 25% Indica). Kwitnie przez 60dni. To laureat 3-ciej Nagrody IC 420 Cup 2009.

Nasiona Paradise Seeds uchodzą za legendarne i wręcz obowiązkiem jest wprowadzenie ich do swojej kolekcji. To odmiany, które zadowolą każdego amatora konopi.

Nasiona oferowane są w celach kolekcjonerskich (dla przetrwania gatunku) a opisy mają wyłącznie charakter informacyjny. Nie namawiamy do uprawy marihuany i przestrzegamy, że jest to w Polsce nielegalne.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl