TOP 10 OUTDOOR - Najlepsze Nasiona Marihuany Outdoor (na dwór)

Chcesz zacząć swoją kolekcję outdoor, ale nie wiesz, jakie nasiona będą odpowiednie i nie potrafisz się zdecydować? Zapraszamy Cię w takim razie do specjalnej kategorii Top 10 outdoor, w której znajdziesz najlepsze nasiona outdoor, czyli na dwór (pełnosezonowe). Wiemy, że bardzo trudno jest wybrać najlepszą odmianę, dlatego postanowiliśmy Ci w tym pomóc i trochę ułatwić zadanie w dokonaniu najlepszego wyboru. Poniżej znajdziesz rośliny, które są najlepsze na dwór. Wybraliśmy je specjalnie dla Ciebie.

Outdoor

Nasiona outdoor to te przeznaczone do uprawy w warunkach zewnętrznych, czyli takich, w których konopie rosną naturalnie. W związku z tym, że nad uprawą outdoorową nie mamy aż takiej kontroli, jak nad hodowlą domową lub w pomieszczeniu, nasiona te są przystosowane do trudnych warunków, z którymi być może będą musiały się zmierzyć. Pierwszą przeszkodą może być zbytnia wilgotność ziemi w okresach deszczowych - nasiona z kategorii outdoor są odporne na pleśń i gnicie. Drugie zagrożenie to szkodniki - rośliny wyrosłe z nasion outdoor nie są tak wrażliwe na ich działanie. Mają one też inne zalety, w tym choćby wyższy wzrost. Nasiona przeznaczone do uprawy w Polsce zostały zmodyfikowane genetycznie w taki sposób, by dobrze radziły sobie w obecnych tu warunkach klimatycznych.

Top odmiany outdoor

Przedstawimy Wam teraz kilka odmian z naszej listy najlepsze nasiona outdoor, a od Was zależy decyzja, których spróbujecie i czy wrócicie po więcej. Zaczynamy! Numer jeden na liście to legenda w świecie konopnym, czyli Passion#1 od Dutch Passion. Praktycznie każdy doświadczony grower próbował już swoich sił z tą rośliną i docenił jej walory. Silna i stabilna odmiana, bardzo łatwa do uprawy, dorasta nawet do 4 m, aczkolwiek najczęściej oscyluje w granicach 2 m. Przy optymalnych warunkach można osiągnąć nawet do 750 gramów plonów i są tą długie i zbite od żywicy topy. Przeznaczona tylko do uprawy w warunkach outdoor o świeżym cytrusowym zapachu i lekkim działaniu euforycznym. Polecamy! Drugim wyborem jest odmiana Maroc, jedna z popularniejszych roślin do uprawy na dworze. Konopie pochodzące z górskich rejonów Ketama produkują dużo żywicy i dają wczesny plon, który charakteryzuje się niebywałym zapachem i smakiem. Najlepsze nasiona outdoor pochodzące od Female Seeds są przystosowane w specjalny sposób do krótkiego i chłodniejszego lata, dzięki czemu mogą zacząć kwitnąć przy słabszym natężeniu światła, a najlepszy termin na ich wysiew to od połowy kwietnia do połowy maja. Producent nie zaleca jednak trzymania ich pod sztucznym oświetleniem przed wysadzaniem. Ostatnią z przybliżonych roślin będzie Outdoor Grapefruit. Jest to krzyżówka Grapefruit x Easy Sativa (80% Grapefruit), czego efektem jest niespotykany owocowo-sosnowy zapach i smak, bardzo sativowy. Zapraszamy do przetestowania wszystkich polecanych odmian.

W POLSCE UPRAWA KONOPI JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY JEST DLA KRAJÓW, GDZIE PRAWO NIE ZABRANIA UPRAWY! W KRAJU GDZIE UPRAWA JEST NIE LEGALNA OPIS PRZEZNACZONY JEST DO CELÓW EDUKACYJNYCH! NIE PYTAJ NAS O UPRAWE, NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI. NASIONA KONOPI SPRZEDAJEMY W CELU KOLEKCJONERSKIM. KIEŁKOWANIE NASION JEST ZABRONIONE, SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION MARIHUANY.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
23,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl