Nasiona marihuany Top 10 Outdoor

  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • promocja
  • nowość
  • promocja
  • promocja
  • promocja

TOP 10 OUTDOOR - Najlepsze Nasiona Marihuany Outdoor (na dwór)

Chcesz zacząć swoją kolekcję outdoor, ale nie wiesz, jakie nasiona będą odpowiednie i nie potrafisz się zdecydować? Zapraszamy Cię w takim razie do specjalnej kategorii Top 10 outdoor, w której znajdziesz najlepsze nasiona outdoor, czyli na dwór (pełnosezonowe). Wiemy, że bardzo trudno jest wybrać najlepszą odmianę, dlatego postanowiliśmy Ci w tym pomóc i trochę ułatwić zadanie w dokonaniu najlepszego wyboru. Poniżej znajdziesz rośliny, które są najlepsze na dwór. Wybraliśmy je specjalnie dla Ciebie.

Najlepsze Nasiona Outdoor

Nasiona outdoor to te przeznaczone do uprawy w warunkach zewnętrznych, czyli takich, w których konopie rosną naturalnie. W związku z tym, że nad uprawą outdoorową nie mamy aż takiej kontroli, jak nad hodowlą domową lub w pomieszczeniu, nasiona te są przystosowane do trudnych warunków, z którymi być może będą musiały się zmierzyć. Pierwszą przeszkodą może być zbytnia wilgotność ziemi w okresach deszczowych - nasiona z kategorii outdoor są odporne na pleśń i gnicie. Drugie zagrożenie to szkodniki - rośliny wyrosłe z nasion outdoor nie są tak wrażliwe na ich działanie. Mają one też inne zalety, w tym choćby wyższy wzrost. Nasiona przeznaczone do uprawy w Polsce zostały zmodyfikowane genetycznie w taki sposób, by dobrze radziły sobie w obecnych tu warunkach klimatycznych.

Top odmiany outdoor

Przedstawimy Wam teraz kilka odmian z naszej listy najlepsze nasiona outdoor, a od Was zależy decyzja, których spróbujecie i czy wrócicie po więcej. Zaczynamy! Numer jeden na liście to legenda w świecie konopnym, czyli Passion#1 od Dutch Passion. Praktycznie każdy doświadczony grower próbował już swoich sił z tą rośliną i docenił jej walory. Silna i stabilna odmiana, bardzo łatwa do uprawy, dorasta nawet do 4 m, aczkolwiek najczęściej oscyluje w granicach 2 m. Przy optymalnych warunkach można osiągnąć nawet do 750 gramów plonów i są tą długie i zbite od żywicy topy. Przeznaczona tylko do uprawy w warunkach outdoor o świeżym cytrusowym zapachu i lekkim działaniu euforycznym. Polecamy! Drugim wyborem jest odmiana Maroc, jedna z popularniejszych roślin do uprawy na dworze. Konopie pochodzące z górskich rejonów Ketama produkują dużo żywicy i dają wczesny plon, który charakteryzuje się niebywałym zapachem i smakiem. Najlepsze nasiona outdoor pochodzące od Female Seeds są przystosowane w specjalny sposób do krótkiego i chłodniejszego lata, dzięki czemu mogą zacząć kwitnąć przy słabszym natężeniu światła, a najlepszy termin na ich wysiew to od połowy kwietnia do połowy maja. Producent nie zaleca jednak trzymania ich pod sztucznym oświetleniem przed wysadzaniem. Ostatnią z przybliżonych roślin będzie Outdoor Grapefruit. Jest to krzyżówka Grapefruit x Easy Sativa (80% Grapefruit), czego efektem jest niespotykany owocowo-sosnowy zapach i smak, bardzo sativowy. Zapraszamy do przetestowania wszystkich polecanych odmian.

TanieSianie Top 10 outdoor

Darmowa Dostawa
Brakuje Ci 56,80 zł do darmowej dostawy (List polecony priorytetowy).
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl