Opcje filtrowania
ODMIANA MEDYCZNA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Cena
 • od
  do

Nasiona marihuany AUTOFLOWERING (automaty)

 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja
 • promocja

Autoflowering oznacza umiejętność automatycznego zakwitania. Odmiany konopi, wyposażone właśnie w tę cechę zaczynają kwitnąć w określonym momencie swojego życia i to bez większego znaczenia na warunki oświetleniowe, które panują wokół. Nasiona Autoflowering nadają się na indoor i outdoor. Automaty Indoor do domu to zwykle są niskie, z koleji Automaty Outdoor na dwór są odpornymi nasionami. Od czego wywodzi się ta niezwykła cecha? Jej początku należy wypatrywać u konopi rosnących dziko z takiego gatunku jak Cannabis Ruderalis. Odmiana ta występuje na terenach Azji i wschodniej Europy. W tych właśnie rejonach przez większą część roku panuje raczej surowy oraz zimny klimat. Odpowiednie warunki dla roślin i ich rozwój mają miejsce tylko podczas trwania letniej pory. Niestety lato jest bardzo krótkie oraz charakteryzuje się krótką nocą, oraz bardzo długim dniem. Co to oznacza w praktyce dla roślin? Nic innego jak to, że w klimacie tym rośliny podczas wegetatywnego okresu nie mają szans na doświadczenie dłuższych nocy, które jakby nie było, są bodźcem głównym wywołującym kwitnienie w konopiach klasycznych reagujących na tak zwany fotoperiod. Z tego właśnie powodu, aby dostosować się do tych jakże niesprzyjających warunków, odmiana Cannabis Ruderalis musiała wykształcić nasiona autoflowering. W ich przypadku nie ma znaczenia różnica, jak długi jest dzień czy też noc. W czasach teraźniejszych krzyżuje się ze sobą Cannabis Ruderalis z Cannabis Indica oraz Cannabis Sativa. Dzięki takiemu połączeniu otrzymuje się gatunki, które mają cechy championów oraz automatycznie zakwitają. Poniżej znajdują się nasiona marihuany autoflowering odmian nowoczesnych.

Nasiona automaty feminizowane – czym są oraz co oznaczają?

Nasiona marihuany automaty są także nazywane nasionami konopi automatic czy też nasionami konopi autoflowering. Mówiąc w skrócie, są to po prostu wszelkie nasiona konopi, które kwitną automatycznie. Autoflowering oznacza cechę należącą do konopi, która polega na pewnym cyklu życia rośliny. Chodzi głównie o fazę kwitnienia, nie ma tutaj znaczenia ilość godzin światła na dobę, które są dostarczane roślinie. W przypadku automatycznych nasion nie ma w ogóle potrzeby zmiany cyklu oświetlenia pomiędzy fazą wzrostu a kwitnienia w odmianach naturalnych. Oczywiście nie oznacza to jednak, że roślinie wystarczy od godziny do dwóch światła dziennie i w tych warunkach będzie zdrowo rosła. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie. Automaty najczęściej potrzebują jednego z trzech cykli światła na dobę. Jest to 18/6 godzin, 20/4 godziny czy też 24/0 godzin. Pierwsza z cyfr oznacza ilość światła, którą dostarczamy, a druga ilość godzin ciemności, jakie roślina ma w ciągu jednego dnia, czy też jednej doby spędzić.

Automatyczne nasiona marihuany potrafią w sposób idealny wykorzystać większą ilość godzin światła w przeciągu doby, dzięki czemu cykl życia rośliny jest zdecydowanie krótszy i mieści się spokojnie pomiędzy sześćdziesięcioma, a osiemdziesięcioma dniami. Czas ten jest oczywiście liczony od fazy kiełkowania do samego już zbioru.

Nasiona marihuany automaty

Wiele osób zastanawia się, jaka była tak naprawdę pierwsza wersja autoflowering? Automatyczne nasiona na samym początku swojego istnienia nie były tak bardzo, kolokwialnie mówiąc „wypasione”. Oczywiście w porównaniu z dzisiejszymi odmianami automatów. Pierwszą komercyjną odmianą była konopia Lowryder od Joint Doctor. Weszła ona jednak na rynek po dziesięciu latach różnorodnych badań i była naprawdę niewielką rośliną. Nie miało to jednak większego znaczenia, ponieważ był to prawdziwy przełom, jeśli chodzi o świat Cannabis. Jak łatwo jest się domyślić, to jej następcą był Lowryder#2. Odmiana ta powstała z krzyżówki typów Santa Maria i oczywiście Lowryder. Ta roślina była już znacznie wyższa oraz także znacznie produktywniejsza, aniżeli oryginalny Lowryder. Obecnie ilość automatycznych nasion jest w zasadzie nie do zliczenia, praktycznie każda odmiana klasyczna występuje także w wersji automatycznej. Nasiona CBG Automaty bez THC. Do każdego zamówienia powyżej 100zł dodajemy zawsze 2 nasiona marihuany Gratis, oczywiście autoflowering.

Nasiona Automaty nadają się na Indoor, Outdoor

TanieSianie automaty opinie

avatar
Dodano przez Bykuu
| 25 lutego 2018

Polecam bardzo szybki i wydajny automat, wysyłka expresowa a nasiona bez zastrzeżeń, do tego jeszcze gratisy dla prawdziwych kolekcjonerów za co bardzo dziękuję.

AK47 Auto AK47 Auto

avatar
Dodano przez Eddie
| 20 marca 2018

Szybki dobry automat, nie wysoki, nie wybredny. Smak i zapach intensywny. Wysyłka szybka, dzięki za gratisy. Dla mnie automat numer 1 na outdoor.

Royal AK Automatic 1+1 - ROYAL QUEEN SEEDS Royal AK Automatic 1+1 - ROYAL QUEEN SEEDS

avatar
Dodano przez sd
| 29 maja 2018

PRZYJEMNY, SZYBKI AUTOMAT, GRUBE TOPY I MOCNY DYM. NASIONA ZDROWE 10/10 POLECAM

Bubble Kush Automatic 1+1 - ROYAL QUEEN SEEDS Bubble Kush Automatic 1+1 - ROYAL QUEEN SEEDS

avatar
Dodano przez Critical
| 26 czerwca 2018

Przyjemny automat, nie wiedziałem różnicy miedzy criticalem od royala a miałem w tym samym klaserze, a cena mniejsza, pozdro i polecam do następnego. Ps dzięki za kod rabatowy i gratisy.

Critical Auto Critical Auto

avatar
Dodano przez tdi
| 23 lipca 2018

Szybki i silni automat, duże topy, plon ok, zapach i smak cierpki jak na typowego afghana przystało

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl