Opcje filtrowania
Producent
ODMIANA MEDYCZNA
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Cena
  • od
    do
KATEGORIE

Producenci Nasion Marihuany

  • promocja

Producenci Nasion Marihuany

Zbiór wszystkich producentów nasion konopi z całego Świata. Nawiększy wybór nasion marihuany ponad 3 tys odmian feminizowanych. Nasiona pochodzą głównie z Holandii, Hiszpanii, USA, Rosji, Kanady i Anglii.

Producenci nasion marihuany są z reguły znani osobom, które mają już pewną wiedzę w temacie „gandzi”. W szczególności dotyczy to czołowych seedbanków, np. Royal Queen Seeds, Barneys Farm, Dutch Passion czy Sensi Seeds. Wybierając ich odmiany można być pewnym gwarancji wysokiej jakości i satysfakcji z zakupu.

Ponadto wiele firm specjalizuje się w dostarczaniu nasion konopi o konkretnych cechach, np. CBD lub automatów. Przykładem jest Seeds of Life, który wprowadza na rynek właśnie lubiane odmiany typu autoflowering.

Dlaczego wybór nasion konopi uzależniać od producenta?

Wiele osób przy wyborze odmian kieruje się ich reputacją, a także kluczowymi parametrami, takimi jak zawartość THC, CBD, czas kwitnienia, wysokość plonu, genotyp oraz przeznaczenie. Istnieje jednak także pewna nisza kolekcjonerów i koneserów, którzy lubią gustować w nasionach konkretnych producentów czy wybierają odmiany pod kątem kraju pochodzenia.

Producenci nasion konopi to szeroka grupa obejmująca setki (a może i więcej) marek. Życia nie starczy, aby sprawdzić wszystkie. Natomiast warto korzystać z tych najlepszych o ugruntowanej pozycji oraz niszowych – specjalizujących się w konkretnym typie nasion.

Który producenci nasion marihuany oferują najmocniejsze odmiany?

Jednym z najważniejszych parametrów przy wyborze nasion marihuany jest moc. W końcu dobry haj uzależniony jest w największej mierze od zawartości naturalnych kannabinoidów, głównie THC. W mniejszym stopniu zwraca się uwagę na genotyp – proporcje Sativa i Indica, chociaż mogą wpływać na rodzaj i czas trwania.

Oczywiście siłę działania warto dobrać względem własnego doświadczenia z Cannabis, jak również do pory stosowania (np. przed lub po pracy). Grupę konopi o THC powyżej 30% zdecydowanie powinno się konsumować w wolnym czasie. Efekt może wystrzelić w kosmos. Raczej ciężko przy takim działaniu wykonywać codzienne czynności czy zachwycać produktywnością w pracy. Do takich celów służą konopie „łagodne”.

W najmocniejsze odmiany celują tacy producenci nasion marihuany jak Anesia Seeds i Anakonda Seeds. Pierwszy seedbank oferuje m.in. Blackberry Moonrocks, Bola Mintz, Captain Future, Chemdog, Gelato Dream oraz Imperium X, drugiemu zaś udało się wyselekcjonować pieruńsko-mocną Hypnotic. Zdarza się, że zawartość THC dochodzi do 30% także u Biscotti Mintz od Barney's Farm.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl