Big Buddha Seeds to wyrazisty bank nasion pochodzący z Wielkiej Brytanii. Doczekał się wielu nagród za swoje „dzieła”, m.in. na Cannabis Cup. Jest twórcą słynnego szczepu Cheese z flagowym Big Buddha Cheese. Powyższa odmiana od lat nie spada z listy bestsellerów. Big Budda Seeds skupiają się na tradycyjnej uprawie (w podłożu), ale niektórzy z załogi seedbanku eksperymentują również z metodą hydroponiczną. Zachwycają nie tylko jakością, ale przede wszystkim przekonują swoją pasją do konopi. „Say cheese”- jest napisane na ich oficjalnej stronie internetowej. Nie sposób się nie uśmiechnąć. To miłość. Po prostu.

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds – kiedy byłem małym chłopcem...

Big Budda, twórca banku, to dość tajemnicza postać, która jednak postanowiła zdradzić pewne fakty ze swojego życia. Pierwsze doświadczenia zebrał w wieku 15 lat, gdy posiał swoją pierwszą konopie w ogrodzie. Bez jakiegoś szczególnego doświadczenia wyrósł mu dorodny, prawie dwumetrowy egzemplarz. To zafascynowało go, lekko przestraszyło (taka nietypowa sytuacja na przedmieściu), ale nie zniechęciło. W wieku 18 lat spróbował uprawy w trybie indoor. Wkrótce wyjechał do Hiszpanii, aby poszerzać swoje pasje. Od tego wszystko zaczęło się i finalnie doprowadziło do założenia banku nasion. Dziś Big Buddha Seeds jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seedbanków na świecie. Twórcę spokojnie można podsumować słowami: „Rób po prostu to, co kochasz a nie przepracujesz nawet jednego dnia. I osiągniesz sukces”.

Nasiona Big Buddha Seeds – jakimi kryteriami warto kierować się przy wyborze?

Seedbank Big Buddha Seeds zapewnia różnorodne nasiona różniące się m.in. genetyką i właściwościami. Tutaj nie ma łatwych wyborów a poszczególne odmiany kuszą i zachęcają, by dołączyć je do pieczołowicie gromadzonej kolekcji. Czym sugerować się?

Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych odmian a także do skorzystania z dostępnych na stronie opcji przeglądania. Rośliny nadają się do uprawy w trybie indoor, outdoor lub indoor/outdoor (automaty). Te ostatnie są najbardziej cenione ze względu m.in. na dobre zdolności przystosowawcze. Nasiona Big Buddha Seeds są plenne – plon jest duży XXL i wynosi 450-550g/m2 w trybie indoor. Są zbierane od końca września do listopada. Najkrótszy czas kwitnienia to 5-7, a najdłuższy 10-12 tygodni. Większość oferowanych odmian charakteryzuje średni wzrost (do 130cm), mniej jest odmian niskich (do 80cm).

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds mają genotyp:głównie Indica, 100% Indica, 50% Sativa x 50% Indica i 100% Sativa. Pochodzenie determinuje ich wygląd a w pewnym stopniu także właściwości. To sprawa indywidualna – jedni lubią wyższe, luźne Sativy o wąskich liściach, inni krępe, żywiczne Indica o liściach szerokich. Główny wpływ na działanie ma zawartość (i proporcje) związków aktywnie czynnych, z naturalnymi kannabinoidami na czele. Kluczową rolę pełnią dwa z nich: tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD).

Nasiona Big Buddha Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach po pięć sztuk.

Flagowce od Big Buddha Seeds – które odmiany pokochamy najbardziej?

Nasiona Big Buddha Seeds są najwyższej jakości – to czołowe TOP na światowym rynku. Rzeczywistą wizytówką brytyjskiego banku jest epicka Big Buddha Seeds. To wynik dwuletnich prac z genami Skunk #1 (BB Cheese F7) x Afghani. Daje większy plon od „oryginału”, ma energetyczne działanie i ostry, serowy, old schoolowy smak. Na uwagę zasługuje również Blue Cheese, zdobywca nagrody w kategorii Indica Cup w konkursie High Times Cannabis Cup. Posiada dobre geny 25% Blueberry, 75% BB Cheese. Jej smak i aromat jest owocowy. Pod względem czasu kwitnienia (10-12 tygodni!) wyróżnia się Buddha Haze. To plenna, czysta odmiana Sativa. Jej topy mają intensywny zapach mango. Natomiast z rodzaju Indica warto wspomnieć o LA Cheese, numer 3 na HTTC 2013. Daje duży plon, przy czym wydziela zapach oryginalnego Cheese z nutą La Confidential (jeden z rodziców).

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds wzbogacą każdą kolekcję. Charakteryzują się wspaniałym smakiem. Warto je nabyć w celach naukowych (genetyka jest super!) i dla przetrwania gatunku/poszczególnych odmian.

Niniejszy opis ma charakter typowo informacyjny. Nie zachęcamy do siewu i uprawy konopi, gdyż jest to w Polsce nielegalne.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
22,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl