Nasiona marihuany Big Buddha Seeds

Big Buddha Seeds to wyrazisty bank nasion pochodzący z Wielkiej Brytanii. Doczekał się wielu nagród za swoje „dzieła”, m.in. na Cannabis Cup. Jest twórcą słynnego szczepu Cheese z flagowym Big Buddha Cheese. Powyższa odmiana od lat nie spada z listy bestsellerów. Big Budda Seeds skupiają się na tradycyjnej uprawie (w podłożu), ale niektórzy z załogi seedbanku eksperymentują również z metodą hydroponiczną. Zachwycają nie tylko jakością, ale przede wszystkim przekonują swoją pasją do konopi. „Say cheese”- jest napisane na ich oficjalnej stronie internetowej. Nie sposób się nie uśmiechnąć. To miłość. Po prostu.

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds – kiedy byłem małym chłopcem...

Big Budda, twórca banku, to dość tajemnicza postać, która jednak postanowiła zdradzić pewne fakty ze swojego życia. Pierwsze doświadczenia zebrał w wieku 15 lat, gdy posiał swoją pierwszą konopie w ogrodzie. Bez jakiegoś szczególnego doświadczenia wyrósł mu dorodny, prawie dwumetrowy egzemplarz. To zafascynowało go, lekko przestraszyło (taka nietypowa sytuacja na przedmieściu), ale nie zniechęciło. W wieku 18 lat spróbował uprawy w trybie indoor. Wkrótce wyjechał do Hiszpanii, aby poszerzać swoje pasje. Od tego wszystko zaczęło się i finalnie doprowadziło do założenia banku nasion. Dziś Big Buddha Seeds jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych seedbanków na świecie. Twórcę spokojnie można podsumować słowami: „Rób po prostu to, co kochasz a nie przepracujesz nawet jednego dnia. I osiągniesz sukces”.

Nasiona Big Buddha Seeds – jakimi kryteriami warto kierować się przy wyborze?

Seedbank Big Buddha Seeds zapewnia różnorodne nasiona różniące się m.in. genetyką i właściwościami. Tutaj nie ma łatwych wyborów a poszczególne odmiany kuszą i zachęcają, by dołączyć je do pieczołowicie gromadzonej kolekcji. Czym sugerować się?

Zachęcamy do zapoznania się z opisami poszczególnych odmian a także do skorzystania z dostępnych na stronie opcji przeglądania. Rośliny nadają się do uprawy w trybie indoor, outdoor lub indoor/outdoor (automaty). Te ostatnie są najbardziej cenione ze względu m.in. na dobre zdolności przystosowawcze. Nasiona Big Buddha Seeds są plenne – plon jest duży XXL i wynosi 450-550g/m2 w trybie indoor. Są zbierane od końca września do listopada. Najkrótszy czas kwitnienia to 5-7, a najdłuższy 10-12 tygodni. Większość oferowanych odmian charakteryzuje średni wzrost (do 130cm), mniej jest odmian niskich (do 80cm).

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds mają genotyp:głównie Indica, 100% Indica, 50% Sativa x 50% Indica i 100% Sativa. Pochodzenie determinuje ich wygląd a w pewnym stopniu także właściwości. To sprawa indywidualna – jedni lubią wyższe, luźne Sativy o wąskich liściach, inni krępe, żywiczne Indica o liściach szerokich. Główny wpływ na działanie ma zawartość (i proporcje) związków aktywnie czynnych, z naturalnymi kannabinoidami na czele. Kluczową rolę pełnią dwa z nich: tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD).

Nasiona Big Buddha Seeds są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach po pięć sztuk.

Flagowce od Big Buddha Seeds – które odmiany pokochamy najbardziej?

Nasiona Big Buddha Seeds są najwyższej jakości – to czołowe TOP na światowym rynku. Rzeczywistą wizytówką brytyjskiego banku jest epicka Big Buddha Seeds. To wynik dwuletnich prac z genami Skunk #1 (BB Cheese F7) x Afghani. Daje większy plon od „oryginału”, ma energetyczne działanie i ostry, serowy, old schoolowy smak. Na uwagę zasługuje również Blue Cheese, zdobywca nagrody w kategorii Indica Cup w konkursie High Times Cannabis Cup. Posiada dobre geny 25% Blueberry, 75% BB Cheese. Jej smak i aromat jest owocowy. Pod względem czasu kwitnienia (10-12 tygodni!) wyróżnia się Buddha Haze. To plenna, czysta odmiana Sativa. Jej topy mają intensywny zapach mango. Natomiast z rodzaju Indica warto wspomnieć o LA Cheese, numer 3 na HTTC 2013. Daje duży plon, przy czym wydziela zapach oryginalnego Cheese z nutą La Confidential (jeden z rodziców).

Nasiona marihuany Big Buddha Seeds wzbogacą każdą kolekcję. Charakteryzują się wspaniałym smakiem. Warto je nabyć w celach naukowych (genetyka jest super!) i dla przetrwania gatunku/poszczególnych odmian.

Niniejszy opis ma charakter typowo informacyjny. Nie zachęcamy do siewu i uprawy konopi, gdyż jest to w Polsce nielegalne.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl