Soma Seeds

Nasiona konopi Soma składają się na zbiór banku nasiennego, który został założony przez rastafarianina o nazwie Soma w 1971 roku. Jest znany na całym świecie z wykorzystaniem przyjaznych dla środowiska technik, jak również poszanowaniu środowiska i spełnienia wszystkich standardów zrównoważonego rozwoju. Soma Seeds dąży do rozwoju jakości nasion organicznie. W rezultacie oferuje nam katalog z nasionami marihuany, które wciąż zachowują oryginalne właściwości organoleptyczne. Oprócz bycia znanym hodowcą, Soma chce rozpowszechniać wiedzę na temat upraw ekologicznych konopi, publikując książki naprawdę interesujące i edukacyjne. Soma Nasiona konopi indyjskich składają się z genetyki feminizowanej oraz regularnej do uprawy wewnątrz i na zewnątrz, pochodzącej z hybryd Sativa / Indica. Najważniejszymi szczepami znalezionymi w katalogu Soma Seeds są: Somango and Amnesia Haze.

Producent Soma Seeds zaczął swoją działalność w roku 1967. Pierwsze rośliny Soma pozwolił sobie posadzić w roku 1971 w Vermont. Nikt od tego właśnie czasu nie zatrzymywał się i zawsze uprawiał marihuanę ekologicznymi metodami. Soma to bez dwóch zdań jedna z osób bardziej doświadczonych w branży. Odmiany tego gościa są znane w zasadzie w całej Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Są to odmiany stabilne, łatwe oraz bardzo mocne.

Soma – roślina magiczna tak jak konopie?

W Wedach, świętych księgach hinduizmu Soma jest rośliną magiczną, a jej sok służy do sporządzania napoju dającego siłę. Z powodzeniem uda się tutaj znaleźć nawiązanie do Soma Seeds. Seedbank ma swoim asortymencie nasiona konopi, które poniekąd również można uznać za magiczne. Może nie dają większej siły, ale działają energetyzująco, relaksacyjne lub dają mocny haj. Zmieniają postrzeganie i umożliwiają podróż w głąb własnej duszy. Które nasiona marihuany Soma Seeds warto wybierać?

Wszystko, co najlepsze od Soma Seeds

Soma Seeds ma swojej ofercie mocne i znane odmiany takie jak Amnesia Haze i Somantra. Zawierają THC na poziomie 19-20%. Dają dobry haj. Efekt utrzymuje się długo. Natomiast pod względem plenności pozytywnie wyróżniają się Sogouda i Somalicious. Wspomniana powyżej Somantra nie odbiega od nich wydajnością.

Przy wyborze odmian warto kierować się także czasem kwitnienia, miesiącem zbioru i przeznaczeniem. Niekiedy kolekcjonerzy mają swoje preferencje dotyczące genotypu. Jedni wolą luźną, ażurową i często wyższą Sativę, inni stawiają na krępą i mocniej żywiczną Indica. Wybór konkretnej odmiany to sprawa subiektywna. Każdy powinien odnaleźć to, co najbardziej kocha!

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl