Nasiona marihuany Amaranta Seeds

Amaranta Seeds to bank pochodzący z Niderlandów, uznawanych za europejską ojczyznę marihuany. Firma dostarcza odmian o dużych walorach kolekcjonerskich, różnorodnych cechach i detalach, które je wyróżniają spośród innych. W ofercie posiada nasiona feminizowane i automatycznie kwitnące. Skupia się na nich i kreuje szczepy dla celów medycznych. W swoich „szeregach” posiada wizytówkowe konopie, które odnajdą swoje miejsce w specjalistycznych kolekcjach. Marka jest dość nowa, ale prężnie rozwija się i już rozpycha łokciami w świecie konopi. Warto mieć na nich oko.

Nasiona Amaranta Seeds – co warto znaleźć dla siebie?

Nasiona Amaranta Seeds mają dobrą genetykę i cieszą się rosnącą popularnością. Mają w sobie coś z klasyki, ale zarazem wprowadzano w nich elementy, które je wyróżniają. Trzeba przejrzeć opisy wszystkich odmian a te najbardziej pożądane dołączyć do swojej kolekcji. Odmiany nadają się do uprawy indoor/outdoor lub indoor. Ponadto kolekcję warto wzbogacić o wartościowe automaty (indoor/outdoor), które do przejścia w fazę kwitnienia nie potrzebują dodatkowych zabiegów. Ich pochodzenie jest różnorodne (zmienne proporcje Sativa i Indica), co ma duży wpływ na rozmiar i ogólnie na wygląd roślin. Sativy są wysokie, mają długie, ale cienkie liście. Odległość pomiędzy pędami jest mniejsza a topy są długie, lżejsze i mniej twarde niż u Indica. Sativa w większym stopniu stymuluje apetyt, Indica rozluźnia. Dostępne genotypy u nasion Amaranta Seeds to: głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica, głównie Sativa oraz 100% Indica.

Kolejne kryteria wyboru, na które zwrócą uwagę miłośnicy botaniki, to wysokość, czas kwitnienia, miesiąc zbioru i plenność konopi. Wzrost konopi z holenderskiego seedbanku jest słaby (do 80cm) lub średni (do 130cm). Najkrócej rośliny kwitną przez 5-7 tygodni. Czas kwitnienia może wynosić 7-9, 8-10 i 10-12 tygodni. Terminy zbiorów przypadają najczęściej na koniec września/początek października oraz na koniec października. Odmiany są średnio plenne 350-450g/m2 lub plon jest duży XL (450-550g/m2), w trybie indoor.

Kannabinoidy – związki doceniane i lubiane

Kannabinoidy to związki aktywnie czynne, które mają szerokie właściwości i dobroczynny wpływ na organizm. Są wykorzystywane w celach leczniczych, relaksacyjnych i pobudzających. W konopiach znajduje się kilkadziesiąt do stu kannabinoidów. Naukowcy nie ustają w dążeniach, aby dokładnie poznać skład tych fascynujących roślin. Trzeba trzymać za nich kciuki. Konopie to cudy natury, które genetycy i botanicy dodatkowo ulepszyli. Na razie wiadomo, że główną rolę „sprawczą” odgrywają dwa kannabinoidy. Jest to tetrahydrokannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Warto sprawdzić zawartość tych związków przy opisach odmian. W opcjach przeglądania nasiona Amaranta Seeds są posegregowane względem stężenia THC (10-14, 15-18 i 19-20%). To ułatwia znalezienie pożądanych odmian.

Nasiona marihuany Amaranta Seeds są dostępne w oryginalnych opakowaniach po pięć sztuk.

Nasiona marihuany Amaranta Seeds – flagowce i rekordziści

Amaranta Seeds posiada w swojej ofercie takie szlachetne szczepy jak Amnesia i Silver Haze, White Widow, Power Plant i Northen Light. To flagowce, które napędzają „koniunkturę” oraz pozwalają na duży wybór wśród rodzajów Indica i Sativa. Automatyczna Power Plant to 100-procentowa Sativa o czystym genotypie. Została wyselekcjonowana ze szczepu (Landrace) Republiki Południowej Afryki, który został następnie skrzyżowany z Ruderalis. Ma bogaty aromat i bardzo złożony smak, z wyczuwalnymi nutami cytryny, drewna sosnowego, przypraw i kadzideł. Dużą plennością (powyżej 500g/m2) charakteryzują się odmiany Silver Haze, White Widow, Amnesia Haze i G Power Cheese Automatic. Ostatnia wymieniona odmiana ma jednocześnie najwyższą zawartość THC (około 20%). Odmiany o najdłuższym kwitnieniu, wynoszącym 10-12 tygodni to Power Haze i K.O. Haze.

Nasiona Amaranta Seeds to grupa odmian o niepowtarzalnym smaku i aromacie. Cieszą kolekcjonerów różnorodnymi właściwościami. Warto nabyć je w celach edukacyjnych i dla przetrwania wspaniałej puli genetycznej.

Niniejszy opis ma charakter informacyjny i nie zachęca do wysiewu nasion. Przestrzegamy również, iż uprawa marihuany jest w Polsce nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl