Nasiona marihuany Humboldt Seeds

Humboldt Seeds to grupa producentów, która swoją nazwę wzięła od hrabstwa w stanie Kalifornia. Co o nich wiemy? Mają siedzibę w Szmaragdowym Trójkącie i skupiają jednych z najlepszych genetyków na świecie. Swoje uprawy prowadzą w ponad 4500 ogrodach typu outdoor, przy czym bogatą historię mają także w uprawie indoor. Działają od ponad 40 lat a ich region stał się epicentrum „konopnym” w Stanach Zjednoczonych.

Humboldt Seeds oferują nasiona konopi typu indica i sativa pochodzące ze skrzyżowania najlepszych odmian. Technologia produkcji w dużej mierze opiera się na wykorzystaniu ekologicznych rozwiązań i uprawie organicznej. Z punktu widzenia klienta najważniejsza jest jednak jakość i różnorodność oferowanych produktów. Tutaj mamy do wyboru całą gamę „smaków”, pozyskiwanych wyłącznie w celach kolekcjonerskich.

Nasiona Humboldt Seeds – czym kierować się przy wyborze?

Szeroki wybór dostępnych odmian sprawia, że nasiona marihuany Humboldt Seeds można dostosować do indywidualnych preferencji i potrzeb. Osobom początkującym polecamy feminizowane Amherst Sour Diesel, Bubba Kush 2.0 oraz Bubba Kush Auto Desert Diesel charakteryzujące się dobrą wydajnością, łatwością uprawy i umiarkowaną tolerancją na błędy pielęgnacyjne.

Istotne z perspektywy możliwości uprawy, a także wysokości uzyskiwanych plonów (oczywiście tylko hipotetycznie) jest przeznaczenie konopi. Nasiona Humboldt Seedsw zdecydowanej większości mogą być uprawiane zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz (indoor/outdoor). Outdoorgrowing pozwala zwykle na uzyskanie wyższych plonów, ale przy braku posiadania działki pozostaje skoncentrowanie się na uprawie domowej. W przypadku niektórych szczepów autokwitnących, np.: Blue Dream Auto, różnice w wysokości g/m2 uprawy nie są duże niezależnie od sposobu uprawy. Natomiast maksymalny plon u poszczególnych odmian dostępnych w sklepie może znacznie się różnić. To jedno z najważniejszych kryteriów wyboru. Konopie średnio plonujące pozwalają uzyskać 350-450g/m2, zaś wysoko plonujące (opisane jako bardzo duży XXL) nawet do 750g/m2.

Dla amatora nasion konopi istotny jest także czas kwitnienia (od 5-7 do 10-12 tygodni), miesiąc zbioru (połowa września/koniec września do początku października/połowa października) oraz wysokość (do 130/powyżej 130cm). Na cenę a także efektywność uzyskanych plonów wpływa liczba zamówionych nasion (3/5/10/25). Nasiona Humboldt Seeds są dostarczane w oryginalnych opakowaniach.

Co wpływa na działanie konopi?

O wartości konopi w dużym stopniu decyduje zawartość tetrahydrocannabinolu (THC), główna substancja aktywnie czynna i jeden z naturalnych kannabinoidów. Nasiona marihuany Humboldt Seeds oferowane w naszym sklepie charakteryzują się różnorodnym stężeniem THC. Odmiany podzielono na grupy: od THC poniżej 9% do oscylującej w granicach 26-29%. Kolejnym związkiem, który determinuje właściwości konopi jest kannabidiol (CBD). Nie ma działania psychoaktywnego.

Na zawartość poszczególnych związków ma wpływ genotyp. Nasiona z większym udziałem typu sativa pobudzają, dodają energii i zwiększają zadowolenie. Z kolei typ indica w większym stopniu pozwala poznać nieznane obszary życia a przy tym zrelaksować się. Jego działanie jest krótsze niż sativa. Warto przed zakupem zwrócić uwagę na te proporcje.

Nasiona Humboldt Seeds – najlepsze, najefektywniejsze, najmocniejsze

Nasiona marihuany od kalifornijskiej grupy producenckiej Humboldt Seeds charakteryzują się wysoką jakością. Jak w każdym podobnym przypadku istnieją jednak odmiany, które są chlubą i wizytówką firmy. Do takich zalicza się najpopularniejsze nasiona Marihuany Blue Dream. To nasiona typu indoor dające duży plon, nawet do 500g/m2 przy zawartości THC wynoszącej 19%. Dają mocny i długotrwały efekt. Najwyższą zawartość wspomnianego kannabinoidu ma odmiana The New (aż 28%). Jednocześnie daje największy plon outdoor od rośliny (nawet do 3500g). Z kolei wysoka zawartość CBD (ok. 12%) występuje u Green Crack CBD. Najwcześniej zbiory przeprowadza się na Fast Flowering Green Crack. Jest to możliwe już w połowie września. Odmianę cechuje krótki okres wegetacyjny i krótsza faza kwitnienia niż u innych nasion feminizowanych. Czas kwitnienia wynosi 40-55 dni. Co więcej, w szybkim czasie daje wysoki plon (do 600g/m2 Indoor, 1200g od rośliny w uprawie outdoor). Wśród „flagowców” Humboldt Seeds wymienia się nasiona Lemon Garlic OG. Odmiana jest przedstawiana jako cudowne dziecko „made in California”, które pobudzi wszystkie zmysły.

Powyższe odmiany to oczywiście tylko pojedyncze przykłady. Bogata oferta nasion Humboldt Seeds sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Opisy związane z wymaganiami i uprawą konopi mają wyłącznie charakter informacyjny. Nasiona można zamawiać dla celów kolekcjonerskich. Nie namawiamy do uprawy roślin w Polsce, gdyż jest ona w naszym kraju nielegalna.

avatar
Dodano przez Piter
| 20 lipca 2018

Szybka wysyłka, dyskretna paczka, pewny sklep, polecam

Pineapple Skunk - HUMBOLDT SEEDPineapple Skunk - HUMBOLDT SEED

avatar
Dodano przez tomson
| 27 listopada 2018

TA ODMIANA TO POTĘGA. Jest po prostu genialna! Kto nie wierzy niech sam spróbuje bo warto! Sklep jak zawsze - na 1 miejscu!!

Lemon Garlic OG - HUMBOLDT SEEDLemon Garlic OG - HUMBOLDT SEED

avatar
Dodano przez Tortois
| 27 grudnia 2018

Bardzo dobra odmiana z naprawdę potężną mocą. Wbija w fotel niesamowicie. Polecam :D

Sapphire OG - HUMBOLDT SEEDSapphire OG - HUMBOLDT SEED

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl