Nasiona marihuany Reserva Privada

Reserva Privada

Pochodzący z Zachodniego Wybrzeża USA kolektyw breederów, którzy mimo tego, że są chronieni przez medyczne prawo stanów pozostają anonimowi. Ekskluzywna linia DNA Genetics, oparta na oryginalnych, amerykańskich genach. Znakomita jakość DNA wyodrębniona by przybliżyć najlepsze odmiany prosto z Zachodniego Wybrzeża.

Nasiona marihuany Reserva Privada – które wybrać?

Nasiona marihuany Reserva Privada charakteryzują się dobrą jakością, stabilnością genów i wysoką zdolnością kiełkowania (co ogranicza ryzyko strat). Wybór konkretnej odmiany to już sprawa indywidualna. W czym wybierać?

Do najwydajniejszych konopi Reserva Privada zalicza się Purple Og #18, Skywalker Kush, Sour Diesel, Sour Kush i Sour Tangie. Dają plon na poziomie 550-750g/m2 (mierzone dla indoor). Seedbank ma w swojej ofercie głównie odmiany przeznaczone do uprawy w pomieszczeniach (w tym w szklarniach). Bardziej elastyczne konopie, nadające się także do outdoor to Strawberry Banana, Tangie oraz The OG#18.

Strawberry Banana jest pozytywnie postrzegana także w aspekcie intensywności i rodzaju działania. Ma wysoką zawartość THC. Daje mocny i długotrwały, umysłowy haj. Widać tutaj wpływ Indica, ten rodzaj dominuje w genotypie.

Powyższe nasiona marihuany Reserva Privada to tylko przykłady wartościowych produktów. Warto szerzej zagłębić się w temat, czytać opisy odmian, a później testować, testować i jeszcze raz testować. Na pewno wzbogacą każdą „kolekcję”.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl