Nasiona marihuany Samsara Seeds

Samsara Seeds

Samsara Seeds to wyspecjalizowany seedbank stawiający na jakość, a nie ilość. W środowisku jest znany jako producent nasion konopi dla kolekcjonerów o subtelnym guście. Trafia z produktem w pewną niszę. Należy do Hemp Passion, właściciela World of Seeds i Delicious Seeds. Jakie nasiona Samsara Seeds ma w ofercie?

Samsara Seeds – najlepsze nasiona marihuany

Samsara Seeds dostarcza nasiona marihuany o różnorodnych cechach kolekcjonerskich. Wielu miłośników konopi w pierwszej kolejności kieruje się zawartością tetrahydrokannabinolu (THC). U odmian Samsara Seeds zawartość związku najczęściej oscyluje w granicach kilkunastu procent. Znacznie większą moc od innych ma odmiana Kiss Dragon. Zawiera 20-23% THC. Jej zaletą jest również dobra wydajność: 450-500 g/m2 (indoor), 600-900 g/m2 (outdoor) oraz szybki czas kwitnienia (55-60 dni).

Nasiona konopi o największym potencjale plonotwórczym to Green Love Potion, Jekyll Passion, Punky Lion, Spicy White Devil i Ultraviolet. Dużym wzięciem cieszą się także automaty, np. Crazy Miss Hyde Auto, Flash Babylon i El Alquimista Auto. To oczywiście przykłady dobrych konopi od Samsara Seeds. Producent ma ich w swojej ofercie więcej.

Samsara Seeds – cena

Nasiona marihuany Samsara Seeds mają wysoką jakość, a jednocześnie zachęcają niewysoką, atrakcyjną ceną. Z powodzeniem można powiedzieć, że są tanie i dobre.

Najszybsze oraz czyste genotypowo nasiona marihuany od Samsara

Dla niecierpliwych growerów zaletą jest czas kwitnienia. W cenie są odmiany, które nie pozwalają zbyt długo na siebie czekać. Szczególnie jeśli odbywa się to bez odczuwalnej straty w plonie czy mocy. Im krótszy czas kwitnienia, tym lepsze zagospodarowanie powierzchni i korzyść z uprawy.

Nasiona marihuany Samsara o najkrótszym czasie kwitnienia wynoszącym 5-7 tygodni to El Alquimista, Flash Babylon, Shot Adrenaline, Supersonic Crystal Storm, Thunder Bloody Mary i Ulytafiolet. Nieco później (7-9 tygodni) plon dają konopie Green Love Potion, Kiss Dragon, Punky Lion oraz Spiritual Punk.

Nasiona marihuany Samsara mają zazwyczaj różne proporcje Sativa i Indica. Czyste genotypowo odmiany są w zdecydowanej mniejszości. Do tej grupy zaliczają się dwie stuprocentowe indyjki, tj. Punky Lion i Spiritual Punk. W odróżnieniu od Sativy rośliny mają bardziej zwarty pokrój i wytwarzają mocniej żywiczne topy. Działanie jest bardziej umysłowe. Ostatnia wymieniona odmiana jest często wykorzystywana w celach medycznych.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl