Opcje przeglądania
MEDYCZNE
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
CBD

W tej kategorii zebraliśmy nagradzane odmiany marihuany, czyli same najlepsze odmiany konopi, zwycięzcy wielu nagród, tylko i wyłącznie nagradzane nasiona marihuany. Wszystko to znajdziecie na stronie naszego sklepu z najlepszą profesjonalną obsługą i indywidualnym podejściem do każdego konsumenta. Wasze zadowolenie to dla nas nagroda za włożoną pracę i wysiłek, tak aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Rozwijamy się z myślą o Was. Zajrzyjcie do nas!

Konkursy z nagrodami

Dotarliśmy do czasów, w których organizowane są liczne wydarzenia związane z konopiami – puchary, konkursy, expo czy konwencje. Eventów tego typu jest tak dużo, że nie sposób zaliczyć wszystkie, nawet najwięksi profesjonalni producenci mają z tym nie lada problem. Wszystko to ze względu na szybko rosnącą popularność konopi, liczba organizowanych imprez i konferencji jeszcze nigdy nie była tak duża. Najlepsze nasiona marihuany docierają do coraz większego grona nabywców, a kraje, które sceptycznie patrzyły na cannabis, zaczynają się zastanawiać nad wykorzystaniem bieżącego trendu do wzmocnienia własnej gospodarki. Dobrym przykładem są targi w Davos, CannaTech – to cieszące się dużą popularnością spotkania, na których porusza się tematy konopi z ekonomicznego i gospodarczego punktu widzenia, a także omawia się ich wpływ na aspekty opieki zdrowotnej czy handlu międzynarodowego. W naszym sklepie dbamy o to, aby dobre nasiona marihuany mogły trafiać do naszych klientów bez przeszkód i w jak najlepszym stanie. Odpowiednie przechowywanie i cotygodniowe dostawy gwarantują jakość i świeżość. Sprawdźcie nasz asortyment, a z pewnością dołączycie do naszych zadowolonych klientów i będziecie wracać po więcej. Zapraszamy Was do pozostawienia komentarza na naszej stronie i podzielenia się swoimi doświadczeniami!

W POLSCE UPRAWA KONOPI JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY JEST DLA KRAJÓW, GDZIE PRAWO NIE ZABRANIA UPRAWY! W KRAJU GDZIE UPRAWA JEST NIE LEGALNA OPIS PRZEZNACZONY JEST DO CELÓW EDUKACYJNYCH! NIE PYTAJ NAS O UPRAWE, NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI. NASIONA KONOPI SPRZEDAJEMY W CELU KOLEKCJONERSKIM. KIEŁKOWANIE NASION JEST ZABRONIONE, SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION MARIHUANY.

GelatoGelato
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
Big Bud - SENSI SEEDSBig Bud - SENSI SEEDS
Producent: Sensi Seeds
Cena:59,00 zł
zobacz więcej
EWE 2 - HUMBOLDT SEEDEWE 2 - HUMBOLDT SEED
Cena:140,00 zł
zobacz więcej
Jack Herer - SENSI SEEDSJack Herer - SENSI SEEDS
Producent: Sensi Seeds
Cena:102,00 zł
zobacz więcej
LSD - BARNEY’S FARMLSD - BARNEY’S FARM
Producent: Barney's Farm
Cena:39,00 zł
zobacz więcej
Opium - PARADISE SEEDSOpium - PARADISE SEEDS
Cena:103,00 zł
zobacz więcej
Remo Chemo - DINAFEMRemo Chemo - DINAFEM
Producent: Dinafem Seeds
Cena:51,00 zł
zobacz więcej
Amnesia Haze - SOMA SEEDSAmnesia Haze - SOMA SEEDS
Producent: Soma Seeds
Cena:227,00 zł
zobacz więcej
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
23,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl