Opcje filtrowania
PRZEZNACZENIE
ZAWARTOŚĆ THC
WYSOKOŚĆ
  ODMIANA MEDYCZNA
   DLA POCZĄTKUJĄCYCH
    ZAWARTOŚĆ CBD
     Cena
     • od
      do

     Crockett Family Farms to rodzinna farma trzeciej generacji, która dostarcza nasiona konopi wykorzystywane w celach medycznych, smakowych i kolekcjonerskich. Nad rozwojem i ulepszeniem szczepów konopi pracują prawdziwi entuzjaści posiadający szeroką wiedzę z zakresu genetyki i botaniki. Oferowane nasiona Crockett Family Farms to wynik szczegółowej selekcji i wyodrębniania najlepszych genów. Do flagowców zalicza się Tangie, który zdobył aż dwadzieścia nagród! Plasuje się na czołowych pozycjach w światowym rankingach i raczej trudno spodziewać się, aby jego popularność spadła. Jest na to po prostu za dobry. Na uwagę zasługują także mniej utytułowane, ale równie wartościowe konopie.

     Nasiona Crockett Family Farms - krótki poradnik zakupowicza-kolekcjonera

     Przy wybieraniu konkretnych odmian warto kierować się opisami, a także opcjami przeglądania dostępnymi na stronach. Każdy szczep ma cechy charakterystyczne, które stanowią wartość dodaną dla kolekcjonera. Do kluczowych atrybutów należy plenność. Na tym polu nasiona marihuany Crockett Family Farms to powód do dumy dla ich hodowców. Plon w trybie indoor jest wysoki (450-550g/m2). Przeznaczenie odmian to indoor (w pomieszczeniu) i outdoor (na zewnątrz). Znaczenie ma także czas kwitnienia – różnica pomiędzy poszczególnymi odmianami może wynosić nawet 4-5 tygodni. Konopie plonują pod koniec lata lub jesienią (zwykle od września do początku listopada). Przy odmianach warto zwrócić uwagę na finalną wysokości. Odmiany niskie dorastają do wysokości 80cm, średnie do 130cm a wysokie powyżej 130cm.

     Jedną z opcji przeglądania jest genotyp konopi. To cecha, która decyduje głównie o wyglądzie rośliny. Wyróżnia się dwa rodzaje (w różnych proporcjach) – Sativa i Indica. Konopie Sativa są wyższe, bardziej luźne i mają cienkie liście. Pokrój Indica jest charakterystyczny – zwarty, krępy, jakby ściśnięty. Jednocześnie roślina wykształca szersze blaszki liściowe. Konopie mają genotyp: 100% Sativa, 100% Indica, głównie Sativa, głównie Indica i 50% Sativa x 50% Indica. Natomiast skład chemiczny jest tym, co tygryski lubią najbardziej. Konopie to niesamowite rośliny, które dostarczają szereg związków aktywnie czynnych. Samych kannabinoidów jest od kilkudziesięciu do stu. Od dekad głowią się nad nimi naukowcy, kolekcjonerów interesują dwa z nich: tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Są to związki, które mają „moc”, chociaż objawia się w różnorodny sposób. Jest to kolejny podpunkt programu, który powinno się sprawdzić przed ostatecznym zakupem. Nasiona Crockett Family Farms mają różne stężenie TBC i CBD.

     Nasiona marihuany Crockett Family Farms są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach po trzy lub po sześć sztuk.

     Krótko o kilku odmianach Crockett Family Farms

     Crockett Family Farms ma w swojej ofercie kilka mocnych marek kolekcjonerskich. BT7 jest to odmiana o dość krótkim okresie wegetacyjnym, wynoszącym 50-60 dni. Jej genotyp to głównie Indica. Zapach i smak najlepiej można scharakteryzować jako koktajl owocowy. Cherry 18 ma podobny genotyp i zbliżony okres wegetacyjny. Zawartość THC wynosi 19%. Jej zapach jest określany jako „świeżo upieczone ciasto wiśniowe połączone z kwaśnym i kwaśnym posmakiem”.

     Pod względem smaku i aromatu pozytywnie wyróżnia się Lemon 18. Ma intensywny, wyrazisty cytrynowy smak z nutami ziemistymi i Kushy. Dobre geny zapewnili jej szlachetni rodzice - Lemon Chem x OG 18. Chlubą rodzinnego banku jest także SSOG. Jej smak jest również cytrynowy, z lekką nutą kadzideł. Powstała w wyniku skrzyżowania Super Silver Haze x OG Kush x The OG # 18. Plon z SSO w trybie indoor wynosi 450-500g/m2. Każda z odmian ma swoje zalety, czasem wady (tych zwykle jest dużo mniej). Wybór konkretnych to sztuka kompromisu.

     Nasiona marihuany Crockett Family Farms to egzemplarze kolekcjonerskie, które przy okazji powinno się zachować dla potomnych (w kontekście przetrwania doborowej puli genów).

     Zaznaczamy przy tym, że niniejszy opis ma charakter edukacyjny. Nie zachęca do wysiewu nasion i uprawy konopi. Informujemy (podobnie jak przy opisie odmian), że jest to w Polsce nielegalne.

     Darmowa Dostawa
     Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
     Zaloguj się
     Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
     do góry
     Sklep jest w trybie podglądu
     Pokaż pełną wersję strony
     Sklep internetowy Shoper.pl