Nasiona marihuany Ripper Seeds

Reeper Seeds

Nasiona Reeper Seeds składają się z katalogu banku nasiennego założonego w 2011 roku z dużym doświadczeniem w dziedzinie konopi indyjskich. Jest znana z wysokiej jakości swojej 100-procentowej genetyki feminizowanej Ripper Seeds poświęcił wiele lat ciężkiej pracy na wybór i ochronę elitarnych nasion marihuany. W rezultacie obecnie prezentuje się wiele odmian, aby zaspokoić wszystkie gusta: Skunk, Haze, Afghani czy Kush. Ripper Seeds nadają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, a hodowcy na wszystkich poziomach uzyskują najwyższej jakości uprawy z niewielkim wysiłkiem. Ostatnim szczepem marihuany, który stał się częścią katalogu, był Sour Ripper, ulubiony miłośników Dieselu. Niektóre z najbardziej znanych nasion marihuany w katalogu Ripper Seeds to: Ripper Haze, Grapegum, Criminal +, Double Glock, Old School, Toxic, Washing Machine oraz Zombie Kush.

Ripper Seeds – zróżnicowana pula genetyczna i elastyczność wyboru

Rippera to klasa sama w sobie i gratka dla kolekcjonerów. W ofercie seedbanku poza flagowcami czerpiącymi z epickich szczepów nie brakuje także odmian niszowych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jednym z kryteriów wyboru (poza reputacją konopi) są kluczowe cechy.

Pod względem plenności na szersze rozpropagowanie zasługuje Criminal +. Ma dominujące geny Indica. Powstała ze skrzyżowania Critical x Double Glock. Daje ponad 500g/m2 w trybie indoor. Ma słodkie, mocno owocowe topy.

Dużą popularnością cieszą się dwie 100% indyjki. To Black Valley i Double Glock, korzystające z afgańskich genów. Mają mocne działanie. Black Valley daje relaksujący, Double Glock cięższy haj. Miłośnicy Sativy często wybierają Acid Doug, Fuel OG i Sour Ripper. Do uprawy indoor zaleca się wybierać m.in. Hawaiian Wave, Old School, Ripper Haze oraz Toxic.

Oczywiście są to tylko przykłady, Rippera ma w ofercie dużo więcej wartościowych nasion marihuany. W tym temacie warto eksperymentować i szukać nowy dróg. Ripper Seeds daje takie możliwości.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl