Nasiona Atomic - BOMB SEEDS

Nasiona Atomic - BOMB SEEDS

Cena:142,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Big Bomb - BOMB SEEDS

Nasiona Big Bomb - BOMB SEEDS

Cena:109,00 zł
zobacz więcej

Czy uważasz, że marihuana jest „bombowa”? Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę, wzbogacić kolekcję o nowe, wartościowe odmiany? A może lubisz degustować i zachwycać się nieziemskim smakiem nasion? Fakt, że trafiłeś w internecie właśnie w to miejsce, nie może być dziełem przypadku. To taki „sklepik z marzeniami”, w tym wypadku w niderlandzkiej wersji. Oferujemy to, co mamy najlepszego.

Bomb Seeds to innowacyjny bank pochodzący z kraju wiatraków i tulipanów. Starannie selekcjonuje geny, krzyżując klasyczne odmiany z nowszymi i nowocześniejszymi. Można tutaj wyczuć chłodną kalkulację pragmatycznego profesjonalisty, ale również inwencję i fantazję entuzjasty-miłośnika konopi. Nasiona Bomb Seeds zostały wyselekcjonowane w taki sposób, by wyróżniać się mocnymi argumentami, tj. jakością, siłą i szybkością. Cechują się wydajnością godną podziwu. Niderlandzki seedbank dostarcza różnorodnych nasion, w tym regularnych, feminizowanych i autokwitnących.

Nasiona marihuany Boomb Seeds – jak ułatwić sobie życie przy wyborze?

Nasiona Boomb Seeds najłatwiej wybierać zwracając uwagę na kluczowe cechy. Poszczególne walory i przewagi odmian ucieszą miłośników genetyki, botaniki, a także biochemii. To wdzięczne „tematy” do wnikliwej analizy. Szczepy o konkretnych, pożądanych cechach łatwo można odnaleźć dzięki dostępnych na stronie opcjom przeglądania. Ponadto warto zagłębić się w szczegółowe opisy odmian. Co jest najważniejsze?

Kolekcjonerzy nasion konopi interesujący się botaniką zwracają m.in. uwagę na przeznaczenie oraz plenność. Nasiona Boomb Seeds w zdecydowanej przewadze są elastyczne i ulokowano je w podkategorii indoor/outdoor. Mogą hipotetycznie dać plon średni (350-450g/m2), duży XL (450-550g/m2) i bardzo duży XXL (550-750g/m2). Podane wartości dotyczą trybu indoor. Najkrótszy czas kwitnienia wynosi 7-9, najdłuższy aż 10-12 tygodni. Najwcześniejszy miesiąc zbioru konopi to początek września. Odmiany o dłuższym okresie wegetacyjnym plonują pod koniec października. Istotną cechą konopi jest także rozmiar. Rośliny niskie dorastają do 80cm wysokości, średnie do 130cm a wysokie przekraczają 130cm wysokości. Na ich wygląd w największej mierze wpływa genotyp (tutaj dostępne są: 50% Sativa x 50% Indica, głównie Sativa i głównie Indica). Odmiany o przewadze genów Sativy są wyższe, w pokroju luźniejsze a przy tym wytwarzają wąskie, wydłużone liście. Na da się ich pomylić z innymi. Wiele osób ceni sobie jednak niskie, krępe i szerokolistne Indica. W pewnych warunkach są...wygodniejsze.

Największy wpływ na „siłę” konopi ma zawartość substancji aktywnie czynnych, w tym naturalnych kannabinoidów. Szczerym uznaniem cieszą się dwa dobrze poznane związki: to tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Warto zwrócić uwagę na różnice pomiędzy nimi i szerzej zagłębić się w temat. Dają pozytywnego „kopa”. W końcu nauka to poznawanie nowego.

Nasiona marihuany Boomb Seeds są sprzedawane w bezpiecznych, oryginalnych opakowaniach po pięć bądź dziesięć sztuk. Niderlandzki seedbank przechowuje je w kontrolowanych warunkach (temperatura i wilgotność powietrza). Dlatego zamawiając hobbystyczno-kolekcjonerskie konopie można być pewnym najwyższej jakości.

Bombowe nasiona Boomb Seeds – to, co mają najlepszego

Najbardziej znanym, flagowym „produktem” Boomb Seeds jest THC Bomb. Już sama nazwa wywołuje pozytywne odczucia. Odmiana, jak można domyśleć się, charakteryzuje się wysoką zawartością tetrahydrocannabinolu (powyżej 20%). Jest żywotna i wydajna. Łączy w sobie to, co u holenderskiego banku jest najlepsze. Jej genotyp to 50% Indica i 50% Sativa. Ponadto warto obrócić się w stronę klasyki, np. Kush Bomb o podobnym genotypie. Odmiana ma charakterystyczny cytrusowy aromat z nutą klasycznego diesla. Zawartość THC oscyluje w granicach 20-25%. Do najwcześniej kwitnących konopi zalicza się Cherry Bomb Aut. To odmiana typu autoflowering o wiśniowym aromacie. Jest mało wymagająca. Powyższe odmiany to tylko pojedyncze przykłady, przy dużym wyborze każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Nasiona Boomb Seeds to dobre „zdobycze”, które wzbogacą kolekcję.

Niniejszy opis ma wyłącznie charakter informacyjny i nie zachęca do wysiewu nasion czy wykonywania innych zabiegów pielęgnacyjnych na konopiach. Nasiona są przeznaczone do potrzeb kolekcjonerskich. Zaznaczamy, że uprawa marihuany jest w Polsce nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl