Reggae Seeds

Reggae Seeds tworzą katalog banku założonego w 2006 roku, kiedy to grupa ludzi o podobnych zainteresowaniach oraz mających bogate doświadczenie w dziedzinie konopi indyjskich postanowiła rozpocząć współpracę Ponieważ wszystkie nasiona marihuany wytwarzane przez Reggae Seeds wywodzą się z genetyki bogatej w CBD, są one bardziej przydatne niż do celów medycznych. Najbardziej popularnym szczepem i tym, który otrzymał więcej nagród i uznania, jest Juanita La Lagrimosa. Reggae Nasiona konopi ewoluują w małe rośliny konopi, które mają bardzo mało gałęzi. Dlatego idealnie nadaje się do uprawiania w pomieszczeniach zamkniętych, a nawet na świeżym powietrzu bez przyciągania uwagi sąsiadów. Wśród wielu wysokiej jakości nasion marihuany znalezionych w katalogu reggae Seeds szczególną uwagę należy zwrócić na Revolution and Blackdance.

Paczki reggae – najlepszy prezent dla...siebie

Marihuana reggae to wspaniały prezent, którym można sprawić samemu sobie i po prostu zrobić sobie dzień. Seedbank nie ma zatrważająco bogatej oferty, za to proponuje wyszukane odmiany. Konopie Reggae Seeds mają wysoką jakość, stabilną genetykę i to „coś”, co zachęca do ponownego kupienia.

Blackdance jest łatwa w uprawie i wytrzymała. Słabo rozgałęzia się, dlatego świetnie nadaje się do SOG. Daje duży plon (do 500g/m2 w trybie indoor). Jej genotyp to 50% Indica i 50% Sativa.

Marihuana reggae Juanita La Lagrimosa potocznie nazywana „Płaczącą Marią” jest wykorzystywana w celach medycznych. Proporcje CBD i THC wynoszą 1:1. Daje czysty, lekki haj, a przy tym wspomaga organizm na wielu obszarach.

Nasiona Marihuany O'Haze Red mają szybkie i długotrwałe działanie. Zapewniają dobry, umysłowy haj. Genotyp to głównie Sativa. Daje średni plon. Aromat kojarzy się z epickim szczepem Haze. Odmiana powstała przez skrzyżowanie Dancehall 24 x Jack the Ripper.

SRA. Amparo to kolejna odmiana o przeważającym genotypie Sativa. Ma słodki aromat Haze wymieszany z kwaśnymi owocami. Tak jak Blackdance jest polecany do uprawy SOG. Plon jest duży, powyżej 500g/m2 w trybie indoor.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl