Nasiona marihuany Biohazard Seeds

Nasiona Auto 4:20 - BIOHAZARD SEEDS

Nasiona Auto 4:20 - BIOHAZARD SEEDS

Cena:21,60 zł27,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Nasiona Auto Power - BIOHAZARD SEEDS

Nasiona Auto Power - BIOHAZARD SEEDS

Cena:21,60 zł27,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
Nasiona Big Lights - BIOHAZARD SEEDS

Nasiona Big Lights - BIOHAZARD SEEDS

Cena:24,00 zł30,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
 • promocja
 • promocja
Nasiona Jawar - BIOHAZARD SEEDS

Nasiona Jawar - BIOHAZARD SEEDS

Cena:27,20 zł34,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Nasiona Napalm - BIOHAZARD SEEDS

Nasiona Napalm - BIOHAZARD SEEDS

Cena:24,80 zł31,00 zł
zobacz więcej
 • promocja
Nasiona Somanta - BIOHAZARD SEEDS

Nasiona Somanta - BIOHAZARD SEEDS

Cena:27,20 zł34,00 zł
zobacz więcej
 • promocja

Biohazard Seeds to hiszpański nowoczesny bank dostarczający różnorodnych nasion konopi, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów. Ich odmiany wyróżniają się intensywnym aromatem oraz silną mocą. Seedbank skupił się na dwóch typach – marihuanie feminizowanej i odmianach autoflowering. Konopie są selekcjonowane przez genetyków od wczesnych lat 90-tych.

Nasiona Biohazard Seeds odznaczają się dobrą plennością i rozsądną ceną. Są pakowane ręcznie, poddawane drobiazgowej kontroli i umieszczane w szczelnych pojemnikach. Nasiona przed wysyłką są przechowywane w warunkach niskiej temperatury i małej wilgotności powietrza, co pozytywnie wpływa na ich żywotność.

Nasiona marihuany Biohazard Seeds – wzbogacenie kolekcji

O konopiach można dyskutować bez końca i prawdopodobnie każdy miłośnik pozostanie przy swoim zdaniu. Te niesamowite rośliny to bogactwo różnorodności. Poszczególne odmiany czy szczepy znacznie różnią się od siebie i nie można wręcz nadziwić się, że należą do tego samego rodzaju Cannabis. Dlatego warto sprawdzać charakterystykę konkretnych odmian, testować, weryfikować, poszerzać wiedzę w temacie i krok po kroku wzbogacać swoją kolekcję. Nasiona Biohazard Seeds dostarczą cennego materiału do analizy i nauki. Odmiany można filtrować korzystając z dostępnych na stronie opcji przeglądania. Dzięki temu szybko uda się dotrzeć do konopi o najbardziej pożądanych cechach.

Nasiona Biohazard Seeds od strony botanicznej i genetycznej

Jedną z kluczowych cech dla kolekcjonerów jest przeznaczenie konopi. Odmiany Biohazard Seeds nadają się do uprawy w trybie indoor lub outdoor. W ofercie posiadają również automaty indoor/outdoor. Na jakość nasion wpływa m.in. plenność. W tym wypadku jest zwykle średnia (350-450g/m2) lub duża XL (450-550g/m2) w trybie indoor. Zbiór jest hipotetycznie możliwy pod koniec lata (początek września) lub jesienią (październik do początku listopada). Najkrótszy czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni (takich odmian jest najwięcej), najdłuższy 8-10 tygodni. Odmiany różnią się wysokością – niskie dorastają do 80cm, średnie do 130cm, wysokie zaś przekraczają 130cm wysokości. Rozmiary rośliny są w dużym stopniu determinowane przez genotyp. Tutaj wchodzimy już w zakres genetyki – krzyżowania szczepów. Nasiona Biohazard Seeds mają różnorodne genotypy, przeważają 50% Sativa x 50% Indica oraz głównie Indica. Sativa są wyższe, bardziej luźne a przy tym wykształcają cienkie liście. Indica są niższe, bardziej zwarte i zbite, z szerokimi blaszkami liściowymi. U jednorodnych odmian różnice są widoczne już na pierwszy rzut oka.

Miłośnik konopi zwróci swoje oczy także w stronę składu chemicznego konopi. Rośliny są skarbnicą związków aktywnie czynnych, ale to, co cieszy w nich najbardziej, to naturalne kannabinoidy. Najważniejsze związki w obrębie tej grupy to tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Nasiona marihuany Biohazard Seeds pogrupowano pod względem stężenia THC. Wyróżnia się odmiany o zawartości oscylującej w granicach 10-14, 15-18 (najliczniejsza grupa) i 19-20%.

Nasiona Biohazard Seeds są dostępne w opakowaniach po jeden, trzy, pięć, dziesięć lub dwadzieścia pięć sztuk.

Wszystko, co najlepsze od hiszpańskiego seedbanku

Nasiona marihuany Biohazard Seeds są już klasą samą w sobie, dlatego ostateczny wybór nie jest sprawą łatwą. Nawet jednak w obrębie producenta można odnaleźć odmiany topowe, na które warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Pod względem zawartości THC wyróżnia się Criminal Jack (jakże sympatyczna nazwa) i Psicotropic (równie malowniczo przedstawiona). Pierwsza odmiana wręcz przygniata swoją mocą. Smak jej topów to słodki skun z odrobiną przypraw. Psicotropic może być dumna ze swoich „rodziców” (Critical + i Nepali), którym zawdzięcza mocne i długotrwałe działanie. Odmiany o dobrej wydajności (ponad 500g/m2 w trybie indoor) to Auto Somachigun, Big Lights, Criminal Jack (ponownie w czołówce), Goddess Kali i Auto 4:20. Najdłużej kwitnie Auto Kratos i Somanta.

Nasiona marihuany Biohazard Seeds powinno się zgromadzić w celu poszerzenia wiedzy i dla przetrwania cennej puli genetycznej. To wręcz obowiązek każdego miłośnika konopi! Konopie są dowodem na to, jak daleko w ulepszaniu natury poszła nauka.

Jednocześnie informujemy, że niniejszy opis ma jedynie charakter edukacyjny i nie zachęca do uprawy konopi, gdyż jest to w Polsce nielegalne.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl