Kc Brains

Dzięki ponad 35-letniemu doświadczeniu w uprawie konopi, KC Brains Seeds produkuje najwyższej jakości nasiona feminizowane i zwykłe. Dzięki różnym pucharstwom i nagrodom Cannabis Cups oraz znanym na całym świecie odmianom KC Brains był niezaprzeczalnym graczem w rozwoju genetyki marihuany w Holandii i poza nią.

Kc Brains – nasiona marihuany dla każdego

Kc Brains to dobra jakość, przyzwoita cena, stabilność genów i duża różnorodność pod względem kluczowych cech. Dlatego w tym przypadku każdy może znaleźć wartościową odmianę dla siebie.

Które nasiona konopi Kc Brains warto wybierać jako pierwsze?

Najlepsze konopie od Kc Brains

Najmocniejsze odmiany Kc Brains to K.C. 36, K.C. 42 i T.N.R. Zawierają THC w granicach 20-22%. Dla osób początkujących może to być haj na poziomie podróży kosmicznych, a i bardziej doświadczonych koneserów wbije w fotel. Wszystkie wymienione odmiany mają dominujący genotyp Sativa.

Do najplenniejszych odmian konopi o niezłej mocy i stosunkowo krótkim czasie kwitnienia należą: Brains Choice, Brains Escape, Cristal Limit, K.C. 39 i Northern Light Special. Mają przyzwoite, kluczowe parametry. To się ceni! Może nie są rekordowe, ale dobre prawie we wszystkim.

Wiele osób stawia na konopie automaty, gdyż tryb autoflowering ułatwia uzyskanie plonu. Rośliny przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby operowania oświetleniem. Takie cechy wykazuje K.C. 45 i K. C. 48.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl