TOP 10 INDOOR - Najlepsze Nasiona Marihuany INDOOR (do domu)

Początkujący kolekcjoner staje przed dylematem, jaki rodzaj konopi wybrać. Mamy do dyspozycji dwie możliwości – indoor lub outdoor. Wybór początkowej odmiany nie jest łatwy, zwłaszcza jeżeli nie mamy doświadczenia. Tak powstała kategoria, w której znajdziecie najlepsze odmiany marihuany indoor. Wiemy, że bardzo trudno wybrać najlepsze odmiany indoor, dlatego postanowiliśmy Ci w tym pomóc i trochę ułatwić zadanie w wybraniu odpowiednich. Poniżej znajdziesz wybrane odmiany, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Najlepsze Nasiona Indoor

Nasiona indoor to te przeznaczone do uprawy w zamkniętych pomieszczeniach lub growboxach. Ze względu na ograniczenia związane z hodowlą indoorową, są to odmiany średniego wzrostu lub karłowate. Zostały one stworzone z myślą o growerach ze stref klimatycznych, w których warunki naturalne są nieodpowiednie dla konopi. Właściwości roślin indoorowych sprzyjają uprawie na niewielkich przestrzeniach, w związku z czym nie trzeba martwić się o słabszą jakość plonów.

Lista przebojów Indoor do domu

Zaczniemy od krzyżówki legend, czyli Critical Kush. To połączenie Critical Mass i OG Kush, co pozwoliło uzyskać odmianę silnie rosnącą w okresie wegetacyjnym. Dorasta ona do średnich wielkości około metra, wytwarza dużo żywicy i posiada THC wynoszące 25% przy 1,8% CBD. Czego chcieć więcej? Ta odmiana znajduje się u nas w promocji 1+1! Oznacza to, że kupując jedno opakowanie, drugie dostajesz GRATIS. Szczegóły i wszystkie odmiany objęte ofertą znajdziesz w zakładce Promocja 1+1. Kolejną propozycją w kategorii najlepsze odmiany marihuany indoor są konopie L.S.D. Jest to pochodząca ze stajni Barney’s Farm krzyżówka skunka z mazarem. Nazwa ma symbolizować efekt, jaki daje skosztowanie tej rośliny, co porównuje się właśnie do silnego długiego tripu. W kwestii hodowli nie stwarza problemów i dobrze rośnie w każdym boxie. Ma przyjemny ziemisty zapach z nutką słodyczy. Następną naszą propozycją jest zwycięzca Cannabis Cup Amnesia Haze, odmiana, która jak najbardziej zasługuje na miejsce na liście najlepsze nasiona indoor. Dzięki dużym plonom i nieskomplikowanemu procesowi uprawy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród growerów i koneserów świeżego owocowego smaku. Niewysokie, o lekko psychodelicznym działaniu konopie to idealna propozycja na wieczorny chillout ze znajomymi. Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z naszą ofertą (nie tylko top indoor) i wypróbowania różnorodnych odmian, na pewno traficie na typ dla Was.

TanieSianie Top 10 Indoor

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl