TOP 10 INDOOR - Najlepsze Nasiona Marihuany INDOOR (do domu)

Początkujący kolekcjoner staje przed dylematem, jaki rodzaj konopi wybrać. Mamy do dyspozycji dwie możliwości – indoor lub outdoor. Wybór początkowej odmiany nie jest łatwy, zwłaszcza jeżeli nie mamy doświadczenia. Tak powstała kategoria, w której znajdziecie najlepsze odmiany marihuany indoor. Wiemy, że bardzo trudno wybrać najlepsze odmiany indoor, dlatego postanowiliśmy Ci w tym pomóc i trochę ułatwić zadanie w wybraniu odpowiednich. Poniżej znajdziesz wybrane odmiany, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Indoor

Nasiona indoor to te przeznaczone do uprawy w zamkniętych pomieszczeniach lub growboxach. Ze względu na ograniczenia związane z hodowlą indoorową, są to odmiany średniego wzrostu lub karłowate. Zostały one stworzone z myślą o growerach ze stref klimatycznych, w których warunki naturalne są nieodpowiednie dla konopi. Właściwości roślin indoorowych sprzyjają uprawie na niewielkich przestrzeniach, w związku z czym nie trzeba martwić się o słabszą jakość plonów.

Lista przebojów

Zaczniemy od krzyżówki legend, czyli Critical Kush. To połączenie Critical Mass i OG Kush, co pozwoliło uzyskać odmianę silnie rosnącą w okresie wegetacyjnym. Dorasta ona do średnich wielkości około metra, wytwarza dużo żywicy i posiada THC wynoszące 25% przy 1,8% CBD. Czego chcieć więcej? Ta odmiana znajduje się u nas w promocji 1+1! Oznacza to, że kupując jedno opakowanie, drugie dostajesz GRATIS. Szczegóły i wszystkie odmiany objęte ofertą znajdziesz w zakładce Promocja 1+1. Kolejną propozycją w kategorii najlepsze odmiany marihuany indoor są konopie L.S.D. Jest to pochodząca ze stajni Barney’s Farm krzyżówka skunka z mazarem. Nazwa ma symbolizować efekt, jaki daje skosztowanie tej rośliny, co porównuje się właśnie do silnego długiego tripu. W kwestii hodowli nie stwarza problemów i dobrze rośnie w każdym boxie. Ma przyjemny ziemisty zapach z nutką słodyczy. Następną naszą propozycją jest zwycięzca Cannabis Cup Amnesia Haze, odmiana, która jak najbardziej zasługuje na miejsce na liście najlepsze nasiona indoor. Dzięki dużym plonom i nieskomplikowanemu procesowi uprawy cieszy się niesłabnącą popularnością wśród growerów i koneserów świeżego owocowego smaku. Niewysokie, o lekko psychodelicznym działaniu konopie to idealna propozycja na wieczorny chillout ze znajomymi. Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z naszą ofertą (nie tylko top indoor) i wypróbowania różnorodnych odmian, na pewno traficie na typ dla Was.


W POLSCE UPRAWA KONOPI JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY JEST DLA KRAJÓW, GDZIE PRAWO NIE ZABRANIA UPRAWY! W KRAJU GDZIE UPRAWA JEST NIE LEGALNA OPIS PRZEZNACZONY JEST DO CELÓW EDUKACYJNYCH! NIE PYTAJ NAS O UPRAWE, NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI. NASIONA KONOPI SPRZEDAJEMY W CELU KOLEKCJONERSKIM. KIEŁKOWANIE NASION JEST ZABRONIONE, SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION MARIHUANY.
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
23,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl