Nasiona marihuany Medical Seeds

Medical Seeds

Medical Seeds to bank nasion konopi z Barcelony, który powstał w 2005 roku z inicjatywy Javiera Ruano. Od początku firmie przyświeca cel ulepszania starannie wyselekcjonowanej genetyki, aby stworzyć produkt najwyższej jakości. Nasiona marihuany Medical Seeds poddawane są restrykcyjnej kontroli na kolejnych etapach produkcji, a twórcy starannie testują zachowanie walorów kolekcjonerskich w każdych możliwych warunkach. Oferowany przez Hiszpanów katalog to efekt wieloletnich eksperymentów, krzyżówek i nieustannych badań w poszukiwaniu najlepszej jakości. Odmiany hiszpańskiej marki w ciągu dekady od wejścia na rynek zdążyły zdobyć ponad 100 nagród, z czego 30% to osiągnięcia znawców opierających swoje kolekcje na tych modelach. Oferta Medical Seeds obejmuje nasiona typu feminised, CBD, autoflowering oraz big format. Największym uznaniem cieszą się warianty: Sour Diesel, Y Griega, czy Jack La mota, choć praktycznie każda pozycja z katalogu jest wyjątkowa i zasługuje na miejsce w zestawie.

Nasiona marihuany Medical Seeds – wartościowe cechy kolekcjonerskie

Przy wyborze nasion konopi Medical Seeds warto sugerować się takimi cechami jak zawartość THC/CBD, plenność, przeznaczenie, czas kwitnienia i genotyp. Ostatni „parametr” określa proporcje typów Indica i Sativa (niekiedy odmiany zawierają także domieszkę szczepów Ruderalis). Z reguły indyjski są niższe, bardziej krępe, wytwarzają mocniej żywiczne topy. Z kolei luźna Sativa (z założenia lepiej radząca sobie w outdoor) daje bardziej długotrwały efekt. Oczywiście to duże uproszczenie, dokładne działanie to cecha odmianowa. Dlatego warto czytać opisy indywidualne odmian Medical Seeds.

Najwydajniejsze odmiany Medical Seeds to 1024 oraz Channel +. Ich potencjał plonotwórczy wynosi 550-750g/m2 (w trybie indoor). Ostatnia wymieniona odmiana jest jednocześnie najszybsza. Czas kwitnienia wynosi u niej zaledwie 5-7 tygodni. Osobom początkującym zaleca się postawić na automat – bardzo łatwy w uprawie i sprawnie przechodzący w fazę kwitnienia. To Blue Hell Auto.

Rzecz jasna, warto korzystać także z innych nasion marihuany Medical Seeds.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl