Strain Hunters

Strain Hunters to genialny bank nasion, który został założony w roku 2013 przed podróżników jak i także przez dokumentalistów. Od dawna ich ekspedycje można było oglądać w sieci. Mogliśmy dzięki temu podróżować po bardzo różnych zakątkach świata i zwiedzać plantacje marihuany. Możemy się przyjrzeć jak zbierają nasiona odmian lokalnych, a później są one oferowane w banku nasion Strain Hunters.

Strain pl – najlepsze nasiona od „huntersów”

Huntersi, jak potocznie nazywa się Strain Hunters, dostarczają cennych odmian konopi o zróżnicowanych cechach. Każdy znajdzie coś dla siebie i jest duża szansa, że któraś z odmian zostanie tą „ulubioną”.

Najplenniejsze odmiany, które są cenione zarówno przez początkujących jak i doświadczonych growerów to Afgooey, Big Tooth, Caboose, Damnesia i Skunk Auto. Ostatnia odmiana to znany automat korzystający ze szlachetnej puli genetycznej Skunk. Daje ponad 500g/m2 plonu w trybie indoor. Działa szybko, mocno i zapewnia ciężki haj. Pod tym względem Skunk Auto od Strain Hunters nie odbiega znacząco od oryginału. Najszybsze odmiany Strain pl, u których czas kwitnienia wynosi 5-7 tygodni to Damnesia Auto, Money Maker i powyżej wspomniany Skunk Auto.

Poszczególne odmiany mają zróżnicowany genotyp. Warto pamiętać, że decyduje on o wyglądzie roślin, a pośrednio wpływa na jakość topów. Sativy są bardziej luźne i krzaczaste. Indica ma zwarty pokrój, a jej topy są bardziej żywiczne – i tym samym bardziej lubiane. Domieszka ruderalis w genach wpływa na autoflowering.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl