Nasiona marihuany Positronics

Positronics seeds

Positronics seeds przywiązują wielką wagę do aromatu i smaku odmian dla hodowców, aby wybrać między różnymi smakami każdej rośliny. Skutki są znacząco różne między roślinami w zależności od ich zastosowania: rekreacyjne, lecznicze, relaksujące, introspekcyjne.

Positronics – ja, legenda

Positronics w świecie konopi jest tym, kim Pele czy Maradona są w piłce nożnej. To seedbank - legenda, który wyznaczał i wyznacza trendy, a przy tym umożliwił lepsze życie niezliczonej liczbie miłośników marihuany. To właśnie od Positronics zaczyna się wszystko to, co najlepsze. Po prostu klasa.

Seedbank został założony jako pierwszy w Europie, w 1985 roku. Ma siedzibę w Amsterdamie. Opracował wiele odmian, które pomogły w rozwoju branży i przyczyniły się do jego sukcesu. Część z nich przegrało rywalizację z mocniejszymi, nowoczesnymi hybrydami, jednak wiele przetrwało rywalizację, a obecnie są uznawane za kultowe i epickie.

Nasiona konopi dopasowane do aktualnych trendów

Seedbank nie próżnuje i dostosowuje się do aktualnych trendów. W ofercie posiada m.in. automaty: Afghan Express, Critical Express, May Day Express, Wernard Express i Northern Haze Express. Ostatnia wymieniona odmiana dodatkowo wyróżnia się plennością (wśród automatów). Wydajność w trybie indoor wynosi do 500g/m2. Pomimo że w genotypie przeważa Sativa, topy zawierają dużo żywicy (bardziej jest to cecha „Indyjki”). Należy do serii Anticriseeds.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl