Nasiona marihuany Female Seeds

Female Seeds

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tego producenta. Female Seeds to prężnie rozwijający się holenderski producent nasion konopi indyjskiej, który specjalizuje się w odmianach feminizowanych. W trakcie produkcji uzyskuje niemal jednorodne egzemplarze żeńskie. Z nasion Female Seeds wyrasta 99,9% roślin żeńskich. W ofercie znajdują się różnorodne nasiona nadające się do uprawy indoor i outdoor. Jednakże największą chlubą firmy oraz znakiem rozpoznawczym są wcześnie dojrzewające odmiany outdoor, cenione i poszukiwane na rynku.

Nasiona Female Seeds – początki...

Ferry, główny hodowca i założyciel Female Seeds rozpoczął uprawę konopi w latach 80-tych ubiegłego wieku. Jego pasja, chęć poszerzania wiedzy i rozwoju zaprowadziła go Positronics w Amsterdamie, pierwszego w Europie sklepu oferującego powyższy asortyment. Pod koniec lat 80-tych zajął się produkcją i selekcjonowaniem nowych szczepów (wciąż dla Positronics). Jego pierwszym szczepem był Skunk #2, w Niderlandach bardziej znany jako Red Hair Skunk. Później utworzył lub współtworzył takie odmiany jak Early Misty, Ice i Hollands Hoop. W kolejnych latach zajął się ulepszeniem klasycznych konopi: Northern Lights (Aurora Borealis), Skunk, Neville’s Haze i Bubblegum. W latach 90-tych eksperymentował ze szczepami Ruderalis. Pragnął stworzyć odmiany wcześnie dojrzewające i szybko kwitnące. Okazał się wizjonerem. Jego odmiany podbiły świat konopi. W 1993 roku został współzałożycielem Nirvana Seeds. Rok później na rynku pojawiła się legendarna już ICE®. W międzyczasie testował i eksperymentował tworząc feminizowane szczepy. W 2000 roku wprowadził na rynek udoskonalone, wysokiej jakości nasiona żeńskie. Udoskonalił technologię, z której producenci nasion konopi feminizowanych korzystają do dziś. Wkrótce Ferry zdecydował się na założenie własnej firmy.

Już pod własną, nową banderą

Female Seeds istnieje jako odrębna i samodzielna marka od 2003 roku. Do ich bestsellerów najlepszych odmian pewnych na outdoor zalicza się m.in. Easy Sativa, Maroc, Purple Maroc oraz White Widow x Big Bud. Ostatnia wymieniona odmiana nadaje się do uprawy wewnętrznej – indoor. Hodowca uważa ją za swój największy sukces. White Widow x Big Bud wytwarza bardzo duże zbite i ciężkie topy mocno ociekające żywicą. Daje plon 300-400 g/m2 lub 40-100g/roślinę. Ma zapach i smak typowego shunka. Czas kwitnienia jest bardzo szybki, wynosi około 55-65 dni niezależnie od typu uprawy.

Nasiona marihuany Female Seeds robią rzeczywistą furorę na rynku pomimo braku prowadzenia działalności marketingowej. Można rzec – reklamują się same dzięki najwyższej jakości. Konopie są rozpoznawalne a firma doczekała się prestiżowych wyróżnień (włącznie ze zdobywaniem nagród na prestiżowym Cannabis Cup). Female Seeds od lat kieruje się mottem „Dobre nasiona za uczciwą cenę”. Trzeba przyznać, że są konsekwentni.

Jak wybierać nasiona Female Seeds?

Nasiona Female Seeds to klasa sama w sobie, dlatego niezależnie od wyboru można być pewnym wysokiej jakości i stabilności odmian. Natomiast przy zakupie warto kierować się różnymi zmiennymi (kryteriami) i korzystać z udogodnień, jakimi są opcje przeglądania dostępne na stronie.

W ofercie mamy kilkadziesiąt odmian Female Seeds. W pierwszej kolejności trzeba zwrócić uwagę na ich przeznaczenie (indoor, outdoor, elastyczne indoor/outdoor oraz mało wymagające automaty). Kryteria wyszukiwania obejmują czas kwitnienia (najkrótszy 5-7, najdłuższy 8-10 tygodni), miesiąc zbioru oraz finalną wysokość. Do niskich konopi zalicza się odmiany dorastające do 80cm wysokości. Średnie mają wysokość do 130cm, wysokie wyrastają powyżej 130cm. Plon może być średni 350-450g/m2, duży XL (450-550g/m2) lub bardzo duży XXL (550-750g/m2). Parametry podano dla trybu indoor. Nowym kolekcjonerom zaleca się nasiona Female Seeds dla początkujących.

Na wygląd i niektóre właściwości konopi ma wpływ genotyp. Female Seeds oferuje różnorodne szczepy: 100% Sativa, głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica. Główne działanie natomiast zależy od zawartości naturalnych kannabinoidów. Za najważniejsze uznaje się tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). Odmiany zostały pogrupowane pod względem zawartości THC (10-14%, 15-18%, 19-20% i 21-25%).

Nasiona marihuany Female Seeds są dostępne w oryginalnych opakowaniach. Najmniejsze zawierają jedno nasiono, największe aż dziesięć nasion. Nasiona są sprzedawane wyłącznie w celach kolekcjonerskich oraz dla zachowania różnorodności gatunkowej i odmianowej. Niniejszy opis ma charakter naukowy i nie zachęca do uprawy konopi, gdyż jest w to w Polsce nielegalne.

Female Seeds Opinie

avatar
Dodano przez Koki
| 8 marca 2019

Polecam spróbować, bardzo fajna indica wychodzi, z wystarczającą mocą i dużym plonem, super :) nasiona odpowiednio zabezpieczone.

Auto Kush - FEMALE SEEDSAuto Kush - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez Hipcio
| 20 marca 2019

Bardzo fajna odmiana charakteryzująca się zdecydowanie plonem, warto spróbować :) Polecam

Pure AK - FEMALE SEEDSPure AK - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez Kaszoł
| 25 marca 2019

Dobra sativa która potrafi zaspokoić człowieka ilością plonu jak i mocą :D Świetne, naprawdę warta polecania

Grapefruit - FEMALE SEEDSGrapefruit - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez Gerber
| 12 kwietnia 2019

Świetny rodzaj który u mnie zagości na dłużej, naprawdę polecam ;) wysyłka bezpieczna, paczą w 26 godzin od złożenia zamowienie. Nasiona dobrej jakości!

ICED Grapefruit - FEMALE SEEDSICED Grapefruit - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez THC
| 18 kwietnia 2019

Dobra odmiana i super sklep polecam świeże pestki i fajne gratisy POLECAM

Purple Maroc - FEMALE SEEDSPurple Maroc - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez Hejter
| 1 października 2019

Dość mocna ale przyjemna odmiana, polecam wszystkim. Najlepsza i pewna przede wszystkim odmiana sprawdza się w chłodnym klimacie.

BubbleGummer - FEMALE SEEDS BubbleGummer - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez Jureczek
| 7 lutego 2020

W mojej opinii, jedna z lepszych odmian od female seeds, cudowny aromat, smak i efekty. Odmiana mało kapryśna przy uprawie indoor. Plon zadowalający. Taki pewniak od tego producenta.

ICED Grapefruit - FEMALE SEEDS ICED Grapefruit - FEMALE SEEDS

avatar
Dodano przez Very
| 22 września 2020

Paczka wyslana jeszcze w ten sam dzien :-) nasiona z górnej półki 10/10 Pozdrawiam

Auto AK - FEMALE SEEDS Auto AK - FEMALE SEEDS

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl