Nasiona marihuany Bulk Seed Bank

  • promocja

Bulk Seed Bank

Bulk Seed Bank to najlepsza kombinacja mocnych i skutecznych szczepów. Wszystkie nasze nasiona są hodowane z roślin najwyższej jakości dla optymalnej mocy i aromatu. Mamy umiejętnie wybrane rośliny, które nadają się również do użytku leczniczego , dążymy do zadowolenia naszych klientów. Skupiamy i specjalizujemy się w hodowli selektywnej najbardziej znanych szczepów. Naszym celem jest poprawienie genetyki najbardziej znanych i nagradzanych odmian, koncentrując się na obu poziomach THC i CBD, wartościach leczniczych, wyglądzie wizualnym, zapachu, smaku i mocy. Wszystkie nasze nasiona są produkowane przy użyciu wyłącznie naturalnych składników odżywczych, organicznych i insektycydów. Jesteśmy przekonani, że nasze nasiona są najwyższej jakości. Nasz katalog oferuje szeroką gamę najlepszych odmian na świecie.

Seed Bank – opinie

Bulk Seed Bank cieszy się uznaniem miłośników konopi na całym świecie. Poszczególne odmiany są cenione za stabilność genów i wytrzymałość. Wiele z nich ma moc wgniatania w fotel. Dlatego seedbank nie bez kozery uważany jest za topowy w branży. Czym wyróżniają się poszczególne nasiona marihuany Bulk Seed Bank?

Najlepsze nasiona marihuany od Bulk Seed Bank

Do najmocniejszych odmian należy Gelato Samba. Zawiera 27% THC (i 0,5% CBD). Pomimo takich liczb działanie jest uspokajające i relaksacyjne. Jest względnie trudna w uprawie, dlatego nie zaleca się jej osobom początkującym. Daje wysoki plon: 650 gr/m2 (w trybie indoor) i 1100 g/roślinę (w trybie outdoor).

W celach medycznych stosuje się Auto CBD White Widow. Zawiera 6% THC i 6% CBD. Działa relaksacyjne, ogranicza stres, pomaga przeciwdziałać depresji i obniża poziom bólu. To automat, który poza Sativą i Indica zawiera geny Ruderalis.

Pod względem czasu kwitnienia wyróżnia się Critical Mass. Odmiana kwitnie po 5-7 tygodniach od wykiełkowania. Daje bardzo duży plon, ponad 500g/m2 w trybie indoor. Zawiera geny Afghan x Skunk #1. Osoby zaznajomione w temacie konopi wiedzą, że to piorunujące połączenie.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl