Nasiona marihuany Advanced Seeds

Advanced Seeds to bank nasion zlokalizowany na południu Hiszpanii specjalizujący się w odmianach feminizowanych oraz autoflowering. Oferuje konopie kolekcjonerskie o różnorodnych właściwościach. Dostarcza nasiona, które zostały uzyskane w uprawie organicznej, przyjaznej środowisku. Nawozy mineralne zastąpiono organicznymi zamiennikami a pestycydy ekologicznymi środkami ochrony roślin. Dzięki temu mamy pewność, że nasiona marihuany Advanced Seeds mają nie tylko wysoką jakość, ale są także zdrowe. Produkcja jest przeprowadzana w ścisłej kontroli w izolowanych pomieszczeniach, co zapewnienia tożsamość i stabilność każdej odmiany. Nasiona odmian feminizowanych są uzyskiwane bez manipulacji genetycznych.

Nasiona Advanced Seeds – konopi ci u nas dostatek...

Podjęcie ostatecznej decyzji co do zakupu nasion konopi nie jest łatwe. Zwłaszcza w przypadku, gdy seedbank oferuje różnorodne „cuda”o podobnej jakości, za to różniące się wyglądem i właściwościami. Ogranicza nas budżet a mamy do wyboru kilkadziesiąt odmian. Co wtedy zrobić? Rozwiązanie: trzeba uzbroić się w cierpliwość i systematycznie dodawać nowe szczepy do swojej kolekcji. Warto zastanowić się, co w danej chwili jest dla nas najważniejsze. Dla wygody na stronie wprowadzono opcje przeglądania.

Nasiona Advanced Seeds są uprawiane w trybie outdoor lub indoor. W sprzedaży dostępnych jest wiele elastycznych odmian, które radzą sobie zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Popularnością cieszą się automaty, które do kwitnienia nie potrzebują dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Przy wyborze trzeba zwrócić uwagę na wysokość plonów. Może być średni (350-450g/m2), duży XL (450-550g/m2) lub bardzo duży XXL (nawet do 750g/m2). Parametry dotyczą trybu indoor. Zbiór jest przeprowadzany od początku września do listopada (zależnie od odmiany). Czas kwitnienia wynosi od 5-7 do 8-10 tygodni.

Znaczenie dla kolekcjonera ma wygląd konopi. Advanced Seed oferuje głównie odmiany, które mają wzrost niski (do 80cm) lub średni (do 130cm). Cechy botaniczne zależą w dużej mierze od genotypu. Rodzaj Sativa jest wyższy i wytwarza węższe liście. Indica cechuje zaś niższy wzrost, krępy i zwarty pokrój oraz szerokie liście. Pąki są mniejsze, ale bardzo aromatyczne. Wyróżniamy rodzaje: 100% Sativa, 100% Indica, głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica.

Właściwości i działanie konopi determinuje zawartość związków aktywnie czynnych. Do najważniejszych należą tetrahydrocannabinol (THC) i kannabidiol (CBD). To naturalne kannabinoidy, które w różnorodny sposób mogą wpływać na samopoczucie i zdolności postrzegania. Nasiona Advanced Seeds mają zawartość THC od niskiej (poniżej 9%) po bardzo wysoką (21-25%).

Nasiona konopi są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach (do wyboru: jedna, trzy, sześć lub dziesięć sztuk).

Wszystko, co jest „NAJ” od banku Advanced Seeds

Do najwydajniejszych odmian należy m.in. Critical Purple Kush, Gelato i Gorilla Blue. Średni plon w trybie indoor wynosi (550–600g/m2). Osobom początkującym zaleca się wybór Auto Zkittlez. Odmiana jest mało wymagająca i ma krótki okres wegetacyjny, wynoszący zaledwie 60 dni! Charakteryzuje się dużą plennością i względnie wysoką zawartością THC. Natomiast Gelato ma najwyższą zawartość tetrahydrocannabinolu, oscylującą na poziomie 25%. Została wyselekcjonowana na drodze krzyżowania Girl Scout Cookies (Thai Ming pheno) i Sunset Sherbe. Jej smak i aromat jest słodki z ziemistą nutą. Pod drugiej stronie jest Shark Widow CBD, u której THC wynosi 5-10%.

Jedną z najbardziej znanych odmian jest Auto Afghan Skunk. Automatycznie kwitnąca odmiana jest polecana nieco bardziej doświadczonym kolekcjonerom. Wytwarza bardzo grube i tłuste topy, obficie oblane żywicą. Okres kwitnienia wynosi od 8 do 10 tygodni, co jest dobrym rezultatem jak na odmianę typu autoflowering. Wspomniane odmiany to tylko pojedyncze przykłady. Warto zapoznać się z całym asortymentem, a potem wybrać szczepy o najbardziej pożądanych cechach.

Nasiona Advanced Seeds to propozycja dla kolekcjonerów, którzy szukają konopi o zróżnicowanej charakterystyce, a jednocześnie cenią ekologiczne metody produkcji. To wzbogacenie kolekcji, a także promowanie bioróżnorodności gatunkowej i odmianowej. Niniejszy opis ma charakter edukacyjny i nie zachęca do uprawy konopi. Zaznaczamy, że jest to w Polsce nielegalne.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl