Opcje filtrowania
PRZEZNACZENIE
ZAWARTOŚĆ THC
MIESIĄC ZBIORU OUT
  ODMIANA MEDYCZNA
   DLA POCZĄTKUJĄCYCH
    ZAWARTOŚĆ CBD
     Cena
     • od
      do

     Karma Genetics

     Karma Genetics oficjalnie rozpoczęła działanie w 2008 po zdobyciu Cannabis Cup w IC420 Cup w Amsterdamie. Jednak zaczęli hodować oficjalnie w 2000 i pracują na holenderskiej CANNA-scennie od 1996, począwszy od Coffeeshopu, a następnie prowadzeniem lokalnych Grow-Shopow. Slogan ich jest taki, że genetyka Karma jest "Keeping it real". Dążą do otwartej uczciwej historii hodowli, poświęcając czas na rasę, i są tkane w stałej sieci plantatorów; mają etykę i szacunek dla naszych towarzyszy hodowców. Nasiona genetyki karmy są hodowane w pełni w domu. Hodowcy Poświęcają czas i dumę do swojej pracy, dlatego też zajmujemy sie tym dłużej niż większość, aby stworzyć nowy szczep. Jednak ta ciężka praca i czas się opłaca, ponieważ karma jest obecnie znana ze swoich prawdziwych linii hodowlanych OG Kush na całym świecie.

     Nasiona marihuany Karma Genetics – jakość, a nie ilość

     Karma Genetics jest dosyć nowym seedbankiem na rynku, dlatego nie może jeszcze pochwalić się znaczną liczbą wyselekcjonowanych odmian. Dlatego skupiła się nie na „ilości”, lecz na jakości. Karma Genetics oferuje wartościowe nasiona marihuany, które trafią w gust nawet bardziej wymagających koneserów. Są elastyczne, można je uprawiać w trybie indoor i outdoor.

     Dużą grupę stanowią odmiany zawierające ok. 20% THC. Dają intensywny haj. Zalicza się do nich Josh D OG, Orange Sorbet, O.D.B (Old Dirty Biker) i White OG. Jednocześnie dwie pierwsze opisane odmiany dają wysoki plon, wynoszący 450-550g/m2. Czas kwitnienia u większości odmian wynosi 8-10 tygodni. Pod względem genotypu pozytywnie wyróżnia się Karmarado OG. To czysta, stuprocentowa indyjka. Tworzy gęste topy, ociekające żywicą. Zapewnia efektywne, umysłowe działanie. Warto ją mieć pod ręką na potrzeby miłego, rekreacyjnego popołudnia.

     Nasiona marihuany Karma Genetics to gwarancja satysfakcji i dobrego soczystego, haju. Nie sposób z tego nie skorzystać, chociaż trzeba to robić z umiarem.

     Darmowa Dostawa
     Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
     Zaloguj się
     Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
     do góry
     Sklep jest w trybie podglądu
     Pokaż pełną wersję strony
     Sklep internetowy Shoper.pl