Początki marki G13 Labs sięgają lat 80-tych, kiedy to w Wielkiej Brytanii grupa miłośników konopi zapragnęła stworzyć własne odmiany. Efekty pracy G13 zostały dostrzeżone w stolicy Holandii. Eksperci z Amsterdamu docenili brytyjskie szczepy i od tego czasu marka na dobre zagościła w tym kraju. Kolejne lata to ciągłe badania i rozwój odmian, a także poszerzanie zakresu działania firmy. Obecnie nasiona marihuany G13 Labs są rozpoznawalne praktycznie na całym świecie.

Marka z Wielkiej Brytanii proponuje zarówno klasyczne nasiona marihuany, jak i nowoczesne wersje, będące efektem długoletniej pracy nad udoskonalaniem odmian. Duży asortyment, w połączeniu z najwyższą jakością sprawiają, że nasiona G13 Labs zyskują coraz większe grono zwolenników, które określa je nasionami premium.

G13 Labs - nasiona marihuany cechujące się różnym genotypem

W asortymencie naszego sklepu dostępne są nasiona przeznaczone zarówno do upraw na świeżym powietrzu, czyli outdoor, jak i w pomieszczeniach zamkniętych, czyli indoor. Miesiąc zbioru w przypadku upraw outdoor przypada na przełom września i października lub okolice 15 października, w zależności od konkretnej odmiany. Oferujemy nasiona marihuany G13 Labs wyróżniające się różnym genotypem. Odmiana sativa słynie z pobudzającego i rozweselającego efektu. Z kolei indica ma działanie głęboko relaksujące i uspokajające. Ponadto pomaga w walce z bólem. Nasiona marihuany G13 Labs są dostępne ze 100% genotypem sativa, a także w formie mieszanej, w których ten genotyp odgrywa główną rolę. Oferujemy również nasiona indica oraz popularne połączenie indica i sativa w proporcjach 50% na 50%. Tak szeroki wybór sprawia, że każda, nawet najbardziej wymagająca osoba z pewnością znajdzie nasiona dopasowane do swoich preferencji.

Każda marka ma w swoim portfolio szczególnie popularne odmiany. W przypadku G13 Labs jest to Pineapple Express, która wyróżnia się charakterystycznym smakiem i aromatem. Wszystkie nasiona dostępne w tej kategorii są feminizowane i zapewniają obfity plon, który jest uzależniony m.in. od warunków, a także konkretnej odmiany. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć nasiona marihuany, które w przypadku uprawy indoor wyróżniają się średnim plonem wynoszącym od 350 g do 450 g na m2 oraz dużym, oznaczonym jako XL, czyli od 450 g do 550 g na m2.

Feminizowane nasiona G13 Labs

W ofercie sklepu taniesianie.pl można znaleźć nasiona zapewniające plon cechujący się wysoką zawartością kannabinoidów CBD (od 10 do 25%). Ta substancja nie ma żadnego działania psychoaktywnego, a jak potwierdzają badania, wykazuje szereg właściwości prozdrowotnych. Nasiona brytyjskiej marki w większości przypadków potrzebują od 7 do 9 tygodni na kwitnienie, jednak zdarzają się odmiany wymagające od 8 do 10 tygodni.

THC, czyli tetrahydrocannabinol to związek odpowiedzialny za działanie psychoaktywne marihuany. Jego stężenie jest wyrażane w procentach. Nasiona G13 Labs dostępne w naszym sklepie zapewniają plon wyróżniający się różnym stężeniem THC. Odmiany poniżej 9% THC charakteryzują się delikatnym działaniem. Następne pod względem stężenia THC są szczepy zawierające od 10 do 14% tego kannabinoidu. Najbardziej popularne są jednak odmiany wyróżniające się stężeniem THC od 15 do 18% i w ofercie naszego sklepu można znaleźć ich najwięcej. Szeroki wybór smaków i aromatów sprawia, że każda, nawet najbardziej wymagająca osoba znajdzie szczep dopasowany do swoich wymagań i preferencji.

Gwarancja najwyższej jakości

Oferowane przez nas nasiona marihuany G13 Labs wyróżniają się najwyższą jakością i generują bardzo duże zwroty w sprzyjających warunkach. Wybierając sklep taniesianie.pl masz pewność, że otrzymasz pełnowartosciowy towar, zgodny z opisem. Zapewniamy szybką i bezpieczną wysyłkę nasion, bez względu na ich liczbę. Zamawiający mają także możliwość odbioru osobistego nasion marihuany G13 Labs w sklepach stacjonarnych. Wszystkich entuzjastów konopi zachęcamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą. Stale poszerzamy asortyment i szukamy nowych odmian, które uzupełnią Waszą kolekcję.

Opisy związane z wymaganiami i uprawą konopi mają wyłącznie charakter informacyjny. Nasiona można zamawiać dla celów kolekcjonerskich. Nie namawiamy do uprawy roślin w Polsce, gdyż jest ona w naszym kraju nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl