Mandala Seeds

Nasiona konopi Mandala Seeds należą do kolekcji hiszpańskiego banku ziarna, założonego w 2004 roku przez firmę Jasmin & Mike w celu zaoferowania wysokiej jakości marihuany w atrakcyjnej cenie. Jest to obszerny katalog zawierający 100% organicznych szczepów. Nasiona mandali tworzą najwyższej klasy nasiona marihuany, wykorzystując metody uprawy ekologicznej. To "zielone" myślenie opiera się na pojęciu szacunku dla środowiska, uczciwości, przejrzystości i zaufania do relacji z użytkownikiem marihuany. Mandala seeds są wynikiem ponad 40-letniego doświadczenia w dziedzinie konopi indyjskich. Ten bank okazał się konsekwentny w swojej przyjaznej dla środowiska ideologii, a tym samym poświęca swoje zyski nie tylko na kontynuowanie badań i rozwoju, ale także na pomoc szerokiemu gronu organizacji pozarządowych. Mandala Seeds posiada wiele wysokiej jakości nasion dostępnych w katalogu. Jednak najbardziej znane są: Krystalica, Chill-Om, Satori, White Magic, California Dream, Kalichakra, 8 Miles High oraz Mandala#1.

Mandala z nasion – pewność dobrego kiełkowania i wysokiej żywotności

Nasiona marihuany cieszą się dobrą stabilnością genetyczną i wręcz wzorcową zdolnością kiełkowania. Oznacza to, że Mandale z nasion są bardzo żywotne i rzadko dochodzi do strat. To wpływa na szeroko pojętą satysfakcję growera czy kolekcjonera.

Oczywiście dotyczy to krajów, w których uprawa marihuany jest dozwolona. Niestety Polska do nich nie należy. Nasiona konopi można za to zbierać do kolekcji:)

Mandala Seeds – nasiona konopi o wyróżniających się kluczowych cechach

Pod względem mocy pozytywnie prezentuje się odmiana White Bhutanese. Zawartość THC przekracza 20%. Zapewnia długotrwały, silny haj. Działa relaksacyjnie, dlatego nadaje się do użycia w celach medycznych. Jej genotyp to głównie Sativa.

Far Out to odmiana przeznaczona do trybu indoor (domowego). Gwarantuje pozytywny, energetyczny, czysty haj. Ma słodki, tymiankowy smak i owocowy aromat. Plon jest średni. Do atutów konopi zalicza się dobra odporność na pleśń.

Do odmian dających dobry plon zalicza się California Dream, Fruitylicious. Hubble Bubble, wspomniana White Bhutanese oraz White Magic.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl