Nasiona marihuany DNA Genetics

DNA Genetics

DNA Genetics składa się z dwóch wielbicieli cannabis. Rozpoczęli uprawiać marihuanę w latach ’80 w Hollywood; w Kalifornii mieli wiele smacznych i różnorodnych odmian do palenia i uprawy. Zebrali również dużą ilość nasion od znajomych, rodziny i tych znalezionych w woreczkach z paleniem, które zakupili. W 2002 postanowili opuścić ‘upał’ i wybrali się do bardziej przyjaznego dla cannabis miejsca. Jak wiele osób przed nimi, osiedli w Amsterdamie. Pierwsze co zauważyli to że w okolicy nie było prawie w ogóle wysokie jakości palenia. Zakładali że Amsterdam będzie przepełniony dobrą marihuaną – błąd! Wielu Kalifornijczyków powie ci że najlepsze palenie pochodzi z Zachodniego Wybrzeża, dlatego przywieźli ze sobą własne odmiany, w tym wiele kalifornijskich specjałów jak Affie czy Kush. W Holandii zdobyli również świetne oryginalne odmiany, takie jak Nevils Haze, G13 Haze i Columbian Gold – świetne geny do tworzenia nowych odmian. Ich odmiany L.A.Confidential i Martian Mean Green zwyciężyły na High Times Cannabis Cup w 2004 i 2005 roku.

DNA Genetics – nasiona marihuany z wyższej półki

DNA Genetics oferuje nasiona najwyższej klasy o świetnej i stabilnej genetyce, a także pożądanych cechach kolekcjonerskich. Tutaj nie ma półśrodków. To propozycja dla osób wymagających, pragnących od życia czegoś więcej.

Jedną z najsłynniejszych odmian DNA Genetics jest L. A. Confidential. To stuprocentowa Indica, która zdobyła 20 nagród branżowych. Jest doceniana na całym świecie i to właśnie od niej warto zacząć przygodę z marihuaną DNA Genetics. Ma euforyczne, a jednocześnie relaksujące działanie.

Martian Mean Green to kolejne utytułowane dzieło DNA Genetics. Ma szlachetny rodowód. Powstała przez skrzyżowanie Sharksbreath x G13 Haze (60% Sativa/40% Indica). Wyróżnia się niepowtarzalnym zapachem.

Wysoką plennością charakteryzują się nasiona marihuany LA Cannalope. Odmiana daje bardzo duży plon (powyżej 500g/m2 w trybie indoor). Czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni. Powstała przez skrzyżowanie wspomnianej powyżej L. A. Confidential oraz Cannalope Haze. Co z tego wynika? W skrócie można powiedzieć, że rośnie jak Cannalope, a smakuje jak L. A. Confidential.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl