Cannabiogen

Nasiona konopi Cannabiogen tworzą kolekcję, która respektuje oryginalne cechy czystej genetyki. Lata podróży wokół regionów przyjaznych dla konopi (Afganistan, Pakistan, Meksyk, Jamajka, Kolumbia, Afryka ...), w poszukiwaniu najlepszej dostępnej genetyki marihuany, doprowadziły do ??stworzenia nowych hybryd konopi. Cannabiogen jest hiszpańskim bankiem nasiennym, oferującym szeroką gamę nasion indica i sativa. Producent aby zaspokoić potrzeby wszystkich stara sie aby jego nasiona dawały potężny, aromatyczny i smaczny plon. Nasiona konopi Cannabiogen ewoluują w silne i mocne rośliny konopi, które rozwijają się w większości ekosystemów i są idealne do uprawy na świeżym powietrzu. Najbardziej niezwykłe nasiona konopii w katalogu Cannabiogen to: Pakistan Chitral Kush, Deluxe Mix, Punto Rojo, Deluxe Mix, Mangobiche, Panama oraz Auto CBG.

Nasiona marihuany Cannabiogen o wyróżniających się cechach kolekcjonerskich

Przy wyborze konkretnych konopi bardzo często zwraca się uwagę na zawartość naturalnych kannabinoidów, z których najważniejszy jest tetrahydrokannabinol (THC). Do nasion marihuany Cannabiogen, które są bogate w ten związek (do 20% THC) zaliczają się Caribe i Purple Mexican. Pierwsza odmiana ma przewagę Sativy w genotypie, druga równe proporcje Sativa i Indica.

Najszybsze odmiany, u których czas kwitnienia wynosi 7-9 tygodni, to Pakistan Chitral Kush oraz Sandstorm. To nasiona marihuany Cannabiogen, z których korzystają osoby niecierpliwe (i nie tylko). Jednocześnie umożliwiają dobre zagospodarowanie powierzchni, zwłaszcza w ograniczonej indoor, gdzie każdy metr jest na wagę złota. Pod względem plonowania odmiany Cannabiogen są podobne, dają wysoki plon w granicach 450-550g/m2.

Ponadto warto zwrócić uwagę na czyste genotypowo, stuprocentowe Sativy. Jest to Destroyer i Panama. Obie odmiany dają mocny, fizyczny i długotrwały haj. Rośliny mają luźny pokrój. Nasiona marihuany Cannabiogen są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach po trzy lub pięć sztuk.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl