Nasiona marihuany Vision Seeds

Marka Vision Seeds jest dobrze znana nie tylko doświadczonym, ale również początkującym kolekcjonerom konopi. W holenderskim banku nasion można znaleźć wiele odmian, które są wynikiem ponad 20-letniej pracy entuzjastów i naukowców z Vision Seeds. W asortymencie naszego sklepu można liczyć na szeroki wybór najwyższej jakości feminizowanych nasion, które gwarantują bardzo dobre zwroty.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szczepy, których plony wyróżniają się zróżnicowany stężeniem tetrahydrokanabinolu. Oferujemy m.in. odmiany zawierające mniej niż 9% THC. Tego typu szczepy są określane jako medyczne, ze względu na wysoką zawartość CBD. Do najpopularniejszych należą Bone Dea CBD+ i Medical 49 CBD+. Z kolei odmiany zawierające od 10% do 14% THC to m.in. Blueberry Bliss Auto, Cheese i Lowryder Auto. Ponadto w ofercie Vision Seeds można znaleźć szczepy, w których stężenie tetrahydrokanabinolu wynosi odpowiednio od 15% do 18%, od 19% do 20% oraz bardzo mocne odmiany, w których zawartość THC zawiera się w przedziale od 21% do 25%.

Vision Seeds - nasiona o zróżnicowanym genotypie

W ofercie sklepu taniesienia.pl dostępne są m.in. szczepy, w których dominuje gen sativa. Jest on odpowiedzialny za euforyczne doznania, poprawę humoru, zwiększenie kreatywności i pobudzenie do dzialanie. Z kolei szczepy, w których dominuje gen indica, zapewniają głębokie odprężenie, relaks i zagłębienie się w swoich myślach. W naszym sklepie znajdziesz także niezwykle popularne krzyżówki, w których oba genotypy występują w równych proporcjach. Są to m.in. Amnesia Haze Auto, Doctor Jamaica i AK 49 Auto.

Wybierając spośród kilkudziesięciu odmian Vision Seeds można znaleźć unikalne nasiona zapewniające średni ( 350 g - 450 g), duży ( 450 g - 550 g), a także bardzo duży (550 g - 750 g) plon z jednego metra kwadratowego hodowli. Miesiąc zbioru w przypadku hodowli outdoor przypada na wrzesień, październik lub przełom tych miesięcy.

Nasiona marihuany Vision Seeds - gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie nasiona Vision Seeds wysyłamy w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu masz pewność, że transport i przechowywanie są dla nich całkowicie bezpieczne. Wszystkie szczepy można zamawiać po 3 lub po 5 sztuk. Ze względu na wysokość roślin, można je podzielić na dwie grupy. Pierwsza nich to odmiany dorastające do 80 cm, które świetnie czują się w hodowli typu outdoor. Z kolei rośliny z drugiej grupy dorastają nawet do 130 cm.

Nasiona Vision Seeds wyróżniają się zróżnicowanym czasem kwitnienia, który jest uzależniony od konkretnej odmiany. W naszym sklepie dostępne są zarówno szczepy kwitnące od 7 do 9, od 8 do 10 i powyżej 12 tygodni. To właśnie olbrzymia różnorodność nasion sprawia, że marka Vision Seeds jest uważana przez kolekcjonerów za markę premium, gwarantującą najwyższą jakość.

Dodatkowe informacje o nasionach Vision Seeds

Wszystkie nasiona marihuany dostępne w sklepie taniesianie.pl są sprzedawane wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu każda, nawet najbardziej wymagająca osoba, z pewnością znajdzie odmianę, która uzupełni jej kolekcję. Marka Vision Seeds stale pracuje nad udoskonalaniem swoich nasion, w rezultacie czego systematycznie powstają nowe, nierzadko nigdzie indziej niespotykane krzyżówki. To właśnie cała magia nasion Vision Seeds, która od wielu lat przyciąga miłośników konopi z praktycznie całego świata.

Wybierając nasz sklep masz pewność, że otrzymasz wyłącznie starannie wyselekcjonowane, feminizowane nasiona marihuany. Wieloletnie efekty pracy najlepszych specjalistów z branży konopi gwarantują pełne zadowolenie z zakupów. Wszystkie nasiona można zamawiać poprzez naszą strony. Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem dyskretnego kuriera. Oferujemy także sprzedaż bezpośrednią w jednym z naszych stacjonarnych sklepów. Masz pytania odnośnie dostępności nasion marihuany przeznaczonych do celów kolekcjonerskich? Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z pełną ofertą sklepu taniesianie.pl. Gwarantujemy, że każdy kolekcjoner znajdzie coś dla siebie.

Opisy związane z wymaganiami i uprawą konopi mają wyłącznie charakter informacyjny. Nasiona można zamawiać dla celów kolekcjonerskich. Nie namawiamy do uprawy roślin w Polsce, gdyż jest ona w naszym kraju nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl