Marka Vision Seeds jest dobrze znana nie tylko doświadczonym, ale również początkującym kolekcjonerom konopi. W holenderskim banku nasion można znaleźć wiele odmian, które są wynikiem ponad 20-letniej pracy entuzjastów i naukowców z Vision Seeds. W asortymencie naszego sklepu można liczyć na szeroki wybór najwyższej jakości feminizowanych nasion, które gwarantują bardzo dobre zwroty.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz szczepy, których plony wyróżniają się zróżnicowany stężeniem tetrahydrokanabinolu. Oferujemy m.in. odmiany zawierające mniej niż 9% THC. Tego typu szczepy są określane jako medyczne, ze względu na wysoką zawartość CBD. Do najpopularniejszych należą Bone Dea CBD+ i Medical 49 CBD+. Z kolei odmiany zawierające od 10% do 14% THC to m.in. Blueberry Bliss Auto, Cheese i Lowryder Auto. Ponadto w ofercie Vision Seeds można znaleźć szczepy, w których stężenie tetrahydrokanabinolu wynosi odpowiednio od 15% do 18%, od 19% do 20% oraz bardzo mocne odmiany, w których zawartość THC zawiera się w przedziale od 21% do 25%.

Vision Seeds - nasiona o zróżnicowanym genotypie

W ofercie sklepu taniesienia.pl dostępne są m.in. szczepy, w których dominuje gen sativa. Jest on odpowiedzialny za euforyczne doznania, poprawę humoru, zwiększenie kreatywności i pobudzenie do dzialanie. Z kolei szczepy, w których dominuje gen indica, zapewniają głębokie odprężenie, relaks i zagłębienie się w swoich myślach. W naszym sklepie znajdziesz także niezwykle popularne krzyżówki, w których oba genotypy występują w równych proporcjach. Są to m.in. Amnesia Haze Auto, Doctor Jamaica i AK 49 Auto.

Wybierając spośród kilkudziesięciu odmian Vision Seeds można znaleźć unikalne nasiona zapewniające średni ( 350 g - 450 g), duży ( 450 g - 550 g), a także bardzo duży (550 g - 750 g) plon z jednego metra kwadratowego hodowli. Miesiąc zbioru w przypadku hodowli outdoor przypada na wrzesień, październik lub przełom tych miesięcy.

Nasiona marihuany Vision Seeds - gwarancja najwyższej jakości

Wszystkie nasiona Vision Seeds wysyłamy w oryginalnym opakowaniu, dzięki czemu masz pewność, że transport i przechowywanie są dla nich całkowicie bezpieczne. Wszystkie szczepy można zamawiać po 3 lub po 5 sztuk. Ze względu na wysokość roślin, można je podzielić na dwie grupy. Pierwsza nich to odmiany dorastające do 80 cm, które świetnie czują się w hodowli typu outdoor. Z kolei rośliny z drugiej grupy dorastają nawet do 130 cm.

Nasiona Vision Seeds wyróżniają się zróżnicowanym czasem kwitnienia, który jest uzależniony od konkretnej odmiany. W naszym sklepie dostępne są zarówno szczepy kwitnące od 7 do 9, od 8 do 10 i powyżej 12 tygodni. To właśnie olbrzymia różnorodność nasion sprawia, że marka Vision Seeds jest uważana przez kolekcjonerów za markę premium, gwarantującą najwyższą jakość.

Dodatkowe informacje o nasionach Vision Seeds

Wszystkie nasiona marihuany dostępne w sklepie taniesianie.pl są sprzedawane wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Stale poszerzamy nasz asortyment, dzięki czemu każda, nawet najbardziej wymagająca osoba, z pewnością znajdzie odmianę, która uzupełni jej kolekcję. Marka Vision Seeds stale pracuje nad udoskonalaniem swoich nasion, w rezultacie czego systematycznie powstają nowe, nierzadko nigdzie indziej niespotykane krzyżówki. To właśnie cała magia nasion Vision Seeds, która od wielu lat przyciąga miłośników konopi z praktycznie całego świata.

Wybierając nasz sklep masz pewność, że otrzymasz wyłącznie starannie wyselekcjonowane, feminizowane nasiona marihuany. Wieloletnie efekty pracy najlepszych specjalistów z branży konopi gwarantują pełne zadowolenie z zakupów. Wszystkie nasiona można zamawiać poprzez naszą strony. Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem dyskretnego kuriera. Oferujemy także sprzedaż bezpośrednią w jednym z naszych stacjonarnych sklepów. Masz pytania odnośnie dostępności nasion marihuany przeznaczonych do celów kolekcjonerskich? Serdecznie zachęcamy do kontaktu oraz zapoznania się z pełną ofertą sklepu taniesianie.pl. Gwarantujemy, że każdy kolekcjoner znajdzie coś dla siebie.

Opisy związane z wymaganiami i uprawą konopi mają wyłącznie charakter informacyjny. Nasiona można zamawiać dla celów kolekcjonerskich. Nie namawiamy do uprawy roślin w Polsce, gdyż jest ona w naszym kraju nielegalna.

Ak-49 - Vision SeedsAk-49 - Vision Seeds
Producent: Vision Seeds
Cena:65,00 zł
zobacz więcej
Amnesia - Vision SeedsAmnesia - Vision Seeds
Producent: Vision Seeds
Cena:81,00 zł
zobacz więcej
Big Bud - Vision SeedsBig Bud - Vision Seeds
Producent: Vision Seeds
Cena:77,00 zł
zobacz więcej
Cheese - Vision SeedsCheese - Vision Seeds
Producent: Vision Seeds
Cena:65,00 zł
zobacz więcej
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
+Speed Auto
+Speed Auto
22,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl