Green Label

Green Label to nie tylko producent nasion konopi, ale także znany konopny aktywista. Baza firmy znajduje się w Amsterdamie, gdzie od początku dziejów tej branży, jest jedno z najlepszych miejsc na ziemi do rozwoju swojego brandu. Marka skupia się w całości na nasionach typu feminised i autoflowering. Proces powstawania nasion marihuany Green Label to skomplikowane działanie, które opiera się na kilku nienaruszalnych fundamentach. Przede wszystkim, holenderski producent bardzo dużą uwagę zwraca na genetykę. Staranna selekcja jej źródeł leży u podstaw renomy amsterdamskiego przedsiębiorstwa. Stolica Holandii daje wiele możliwości pod względem zarówno wymiany doświadczeń, jak i dostępu do wyjątkowych szczepów. I z tej okazji Green Label obficie korzysta. Firma nieustannie pracuje nad rozwojem nowych odmian, eksperymentując przy nietuzinkowych krzyżówkach, których efekty niejednokrotnie okazywały się prawdziwym kolekcjonerskim hitem. Jednorodna genetyka i wysoka stabilność to zalety, dzięki którym takie nasiona jak Mountain Kush czy Blue Grape Dream stanowią o sile wielu zbiorów.

Green Label – nasiona marihuany o wyróżniających się cechach

Jednym z kluczowych cech dobrego „zioła” jest moc, a na nią wpływa zawartość THC. W przypadku Green Label moc jest średnia i często oscyluje w granicach kilkunastu procent. Dlatego są to dobre propozycje dla osób początkujących oraz takich, którym zależy na umiarkowanym, relaksującym haju.

Do polecanych nasion marihuany Green Label zalicza się m.in. Big Jack. Ma umiarkowaną zawartość THC (15-18%). Niekwestionowaną zaletą odmiany jest wydajność. Plon w trybie outdoor wynosi 1000g/m2, w indoor 450-500m2. Big Jack powstał przez skrzyżowanie Big Bud Skunk x Jack Herer. Ma uznanych, szlachetnych „rodziców”.

Osoby początkujące często wybierają odmianę AK Widow 47. Jest łatwa w uprawie, a jednocześnie daje dobry plon 900 g/m2 (outdoor) i 450-500 g/m2 (indoor). Zawartość THC oscyluje u niej w granicy 14-19%. Ma odprężające i długotrwałe działanie.

Zrównoważony efekt zapewnia także Blue Grape Dream. Zawiera 13-17% THC. Jest wytrzymała. Wydajność w trybie outdoor wynosi 900 g/m2, w indoor 450-500 g/m2. W genotypie ma Sativę i Indica.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl