Odmiana marihuany - Bubblegum

Nasiona marihuany Bubblegum zadowolą wszystkich, nawet kolekcjonerów o wyszukanym guście. Obejmują nasiona tradycyjne i cenione automaty. Mają różnorodne genotypy, co wpływa na ich wygląd, działanie i kluczowe cechy kolekcjonerskie. Dlatego marihuana Bubblegum to oferta skierowana do szerokiej grupy odbiorców. Nie da się jej „zaszufladkować” i przypiąć „łatek”. Cechy są zmienne, zależą od konkretnej odmiany i seedbanku. Wszystkie odmiany łączy natomiast wysoka jakość.

Marihuana Bubblegum – wyselekcjonowana w USA, ulepszona w Niderlandach

Wśród odmian Bubblegum nie brakuje flagowców, konopi sławnych i nagradzanych. Warto sięgnąć do korzeni. W kolekcji nie może zabraknąć „oryginału”- to odmiana marihuany BubbleGum. Pochodzi z USA – została opracowana przez plantatorów w stanie Indiana. Ameryka ją wprowadziła, Europa ulepszyła. Odmiana szybko zdobyła popularność w wielu rejonach świata. Najlepsze, co ją mogło spotkać, to uznanie w „europejskiej stolicy marihuany”. Holendrzy nie zadowolili się dobrymi genami i pozytywną ogólną charakterystyką. Postanowili zmodyfikować konopie wprowadzając i utrwalając jeszcze lepsze geny (silniejsze działanie, większa wydajność, mniejsze wymagania). Finalnie marihuana Bubblegum znalazła się w grupie ścisłego światowego top pod względem popularności. Charakteryzuje się wysoką zawartością THC, a przy tym ma nietypowy zapach gumy balonowej. Jest laureatką nagrody „Plant of the Year” 2006.

W grupie polecanych odmian nie brakuje również automatów. To m.in. Auto BubbleGum (Anesia Seeds) oraz Auto BubbleGum Extra (Bulk Seed Bank).

Nasiona Bubblegum – na jakie cechy kolekcjonerskie warto zwrócić uwagę?

Nasiona marihuany Bubblegum mają różnorodną genetykę i właśnie tym można kierować przy poszerzaniu kolekcji. Genotyp ma wpływ na cechy fenotypowe, w pewnym stopniu determinuje działania konopi. Sativa tworzy luźne „drzewka”. Rośliny są częściej wyższe niż Indica. Blaszki liściowe są wąskie. Szacuje się również, że efekt działania Sativy utrzymuje się dłuższej. Indica ma gęsty, zwarty pokrój. Topy są „zbite”, mocno żywiczne. Tworzy szerokie blaszki liściowe o ciemnozielonej barwie.

*Do odmian z przewagą Sativa należą Bubblegum XL (Royal Queen Seeds), Boulder Bubblegum (Sagarmantha), Bubblegum Extra (Bulk Seeds Bank), Bubblegum Kush (The Bulldog Seeds) i Bubblegum+ (Victoria Seeds);

*Odmiany 50% Sativa x 50% Indica to Auto Bubblegum Extra (Bulk Seed Bank) i Bubble Gum (00 SEEDS BANK);

*Głównie Indica występuje u odmian Bubble Gum, Auto BubbleGum (Anesia Seeds), Auto Bubble Gum (00 Seeds Bank), Auto Bubblegum (T. S. Seeds). Bubblegum (T.H. Seeds);

Najbardziej pożądane cechy kolekcjonerskie to zawartość naturalnych kannabinoidów. U konopi może występować ponad 100 związków tego typu, jednakże faktyczne znaczenie mają dwa z nich. Jest to tetrahydrocannabinol (THC) oraz kannabinol (CBD). Odmiana Bubblegum zawiera aż 21% THC. Podobne parametry występują u większości konopi należącej do tej „rodziny”. Natomiast niezłą zawartością kannabinolu charakteryzuje się m.in. Auto Bubblegum+, Bubblegum XL i BubbleGum Auto.

Odmiana marihuany Bubblegum – dodatkowe atuty

O wysokiej wartości odmian konopi świadczy wysokość plonu, czas kwitnienia i przeznaczenie (indoor/oudor, automaty indoor/outdoor). Jako ciekawostki ogrodnicze traktuje się siłę wzrostu roślin (odmiany niskie, średnie, wysokie) i termin zbioru. Jednocześnie warto zapoznać się z opisami szczegółowymi odmian. Dzięki temu można wychwycić detale, takie jak dokładny wygląd i charakterystyka topów, smak i aromat nasion Bubblegum.

Nasiona marihuany Bubblegum są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach, co daje gwarancję bezpiecznej dostawy. Dzięki wieloletniej współpracy ze znanymi i renomowanymi seedbankami oferujemy konopie wysokiej jakości po rozsądnej, atrakcyjnej cenie. Odmiana Bubblegum powinna się znaleźć w każdej kolekcji. Ba! To właśnie od niej warto rozpocząć zbiory kolekcjonerskie. Jest to pierwszy „koszyk” na globalnym rynku konopi. Ma świetną genetykę, dlatego warto ją pozyskiwać również w celu przetrwania gatunku i odmian.

Jednocześnie zastrzegamy, że nasiona Bubblegum (i inne) dostępne w sprzedaży na naszej stronie mogą służyć jedynie celom kolekcjonerskim i do bezpośredniego spożycia. Nie można ich wysiewać i uprawiać, gdyż jest to w Polsce nielegalne. Opis ma charakter ciekawostki naukowej i w żaden sposób nie zachęca do działań niezgodnych z prawem.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl