Nasiona marihuany Somango mają różnorodną charakterystykę, dlatego trafią w gusta większości kolekcjonerów czy growerów. To, co je najczęściej łączy, kryje się pod nazwą „Indica”. Odmiany często są jednorodne genotypowo lub w genotypie mają przewagę „indyjki”. Co to oznacza dla miłośnika konopi?

Somango – outdoor i indoor. Które wybierać?

Marihuana jest przeznaczona do trybu indoor (w pomieszczeniu) lub outdoor (na zewnątrz). Dlatego jest to jeden z kluczowych czynników determinujących zakup. Trzeba oszacować własne możliwości i „zasoby”. Zaletą indoor jest lepsza kontrola nad roślinami i ograniczenie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Niestety przestrzeń jest ograniczona. Outdoor daje pod tym względem znacznie większe możliwości, jednocześnie konopie są bardziej narażone na różne problemy (wiatr, zimno, choroby).

Ponadto przy wyborze nasion konopi zwraca się uwagę na czas kwitnienia, wysokość plonu, wysokość roślin, miesiąc zbioru, feminizację oraz autokwitnienie. Ostatnia „opcja” umożliwia konopi dorodne kwitnienie bez konieczności operowania światłem.

Somango – to, co tygryski lubią najbardziej

Somango korzysta z genotypu „indyjki”. To oznacza, że odmiany konopi wytwarzają gęste i mocno żywiczne topy. Rośliny są krepę i zwarte. Zawartość THC jest średnia lub średnio wysoka. Pozwala na dobry relaksujący haj, ale bez ryzyka odbycia podróży kosmicznej poza Układ Słoneczny. Jeśli jednak koniecznie komuś zależy na mocnym odlocie powinien spróbować Somango Glue. Odmiana zawiera 21% THC. Daje efekt euforyczny i długotrwały. Plon jest bardzo duży. Wynosi 500-550 g/m2.

Konopie Somango – najplenniejsze, najszybsze, naj-

Do najplenniejszych odmian marihuany Somango należy Somango Haze, Somango XL (Royal Queen Seeds), Somango od Seedsman, Somango od Victory Seeds i wspomniane powyżej Somango Glue (Advanced Seeds). W ofercie Somango ma także automaty, tj. Somango Auto, Auto Somango (Advanced Seeds) i Auto Somango (Victory Seeds). W celach medycznych zaleca się stosować Somango Haze, Auto Somango (Victory Seeds) i Somango (Victory Seeds). Szybki czas kwitnienia, wynoszący 5-7 tygodni, charakteryzuje marihuanę Somango Auto i Auto Somango (Advanced Seeds). Odmiany, które mają w genotypie podobne proporcje Indica i Sativa to Somango Haze i Auto Somango (Victory Seeds).

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl