Nasiona marihuany Kalashnikov Seeds

Kalashnikov Seeds

Kalashnikov Seeds to zespół old-schoolowych hodowców, weteranów armii sowieckiej, którzy od ponad dekady zajmują się hodowlą nasion konopi na terenie Rosji. Jesteśmy zlokalizowani w regionie Kuban w pobliżu Soczi i ściśle współpracujemy z parterami w rejonie Petersburga i Dalekiego Wschodu, z okolic Chin. Wszystkie nasze odmiany są krzyżówkami AK-47 (Serious Seeds) z czystymi, lokalnymi rosyjskimi, holenderskimi, hiszpańskimi, wschodnio-europejskimi i afgańskimi odmianami landrace. Uprawą konopi zajmujemy się od 2002r, sprzedażą od 2013r. Na rynku europejskim istniejemy od 2014r. W tym krótkim okresie czasu Kalashnikov Seeds stało się wiodącą marką w kanna-biznesu obszaru byłych republik radzieckich, skutecznie konkurując z zachodnimi bankami nasion na własnym terenie. Nasze nasiona dostępne są w pięciu krajach na Starym Kontynencie, a to dopiero początek. W efekcie lat starań, do naszej oferty, poza odmianami autoflowering (samokwitnącymi) i feminizowanymi, dołączyły tzw. odmiany EXPRESS, takie jak AK Kush Express, Kalashnikov Express, Baikal Express, Kabul Express czy White Critical Express. Charakteryzują się krótszym okresem kwitnienia niż ich feminizowane odpowiedniki. Takie odmiany to coś nowatorskiego na rynku konopnym, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się nie wyjawiać dokładnej genetyki tych „ekspresowych” odmian. Na rosyjskim rynku konopnym wciąż królują Holendrzy i Hiszpanie, ale naszym celem jest przekonać ludzi, że nasze własne, lokalne, rosyjskie nasiona niczym nie ustępują tym zachodnim, a czasem nawet przewyższają je jakością. By tego dowieść, wystawiamy się w różnych targach konopnych, stopniowo zwiększają swoją popularność poza granicami Rosji.

Kalashnikov Seeds – nasze “flagowce”

Do najmocniejszych odmian marihuany wyselekcjonowanych przez rosyjskiego producenta należy Boy Scout Cookies. Zawiera aż 25% THC. Ma moc wgniatania w fotel, to prawdziwy strzał euforii. Powoduje czysty, psychodeliczny i długotrwały efekt. Zwalcza bezsenność, ale może przy tym powodować diabelski apetyt. Początkujący miłośnicy konopi powinni najpierw spróbować czegoś trochę lżejszego, np. AK Skunk Auto. Odmiana o cenionym smaku i aromacie zawiera 18% THC. To bardzo dobre liczby na względnie mocny „początek”.

Do cenionych automatów o dużej plenności zalicza się Purple Mazar Auto. Kwitnie po 48-55 dniach. Daje plon w wysokości 500-600 g/m2 (indoor) i 900-1300 g/m2 (outdoor). Zawiera 18% THC. Tworzy topy o atrakcyjnej, wyrazistej, purpurowej barwie. Pod względem łatwości uprawy i czasu kwitnienia pozytywnie wyróżniają się nasiona marihuany Kalashnikov Express. W dobrych warunkach zakwita już po 45 dniach.

Kalashnikov Seeds oferuje także nasiona marihuany o zastosowaniu medycznym, zawierające dużo CBD. Do tej grupy należą CBD Cake, Kuban Doctor i Siberian Harlequin. Najwydajniejszą odmianą jest ostatnia z nich. Zawiera 15% CBD. Pomaga m.in. na bezsenność i stres. Zwalcza bóle o różnorodnym podłożu, w tym reumatyczne.

Na tym oferta Kalashnikov nie kończy się. Warto testować różne odmiany sugerując się m.in. indywidualnymi opisami produktów.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl