Nasiona marihuany ACE Seeds

Ace Seeds najłatwiej można określić jako grupę miłośników konopi, którzy lubią nowe wyzwania i eksperymenty. Zrzeszeni zajmują się badaniem oraz ochroną tych wspaniałych roślin. Założyli bank nasion, w którym można napotkać oryginalne, rzadkie i niepowtarzalne szczepy. Umożliwiają przetrwanie wartościowym odmianom i wspierają utrzymanie bioróżnorodności gatunkowej. Oferują m.in. nowe szczepy, hybrydy, specjalne edycje, zestawy hodowlane i odmiany lokalne. Posiadają najczystsze na rynku odmiany o genotypie Sativa i Indica. Nasiona Ace Seeds nadają się do uprawy zarówno w trybie indoor, jak i outdoor. Są dostępne w wersji klasycznej, autoflowering i feminizowanej. Wybór jest bardzo duży.

Nasiona marihuany Ace Seeds charakteryzują się unikatowością. To wspaniałe egzemplarze kolekcjonerskie, które pozytywnie wyróżniają się na tle innych odmian. Ace Seeds to zrzeszenie osób z całego świata, których łączy pasja, chęć dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i rozwijania tej zawężonej dziedziny nauki.

Nasiona Ace Seeds – kłopoty bogactwa

Ace Seeds oferuje kilkadziesiąt odmian konopi o zmiennych cenach. Ciekawostkami uprawowymi (uprawa jest w Polsce nielegalna) jest przeznaczenie odmian. Większość nasion jest uniwersalna o dużych zdolnościach przystosowawczych. Nadaje się do uprawy indoor/outdoor. Plenność odmian kolekcjonerskich Ace Seeds jest średnia 350-450g/m2 lub wysoka 450-550g/m2 (mierzone w trybie indoor). Konopie to niesamowicie precyzyjne rośliny pod względem terminu zbioru (do wyboru: początek września, połowa września, koniec września/początek października, połowa października, koniec października, początek listopada). Pożądane nasiona Ace Seeds można wybierać kierując się ich wzrostem jak również czasem kwitnienia. Niskie rośliny dorastają do 80cm, średnie do 130cm a wysokie przekraczają 130cm wysokości. Najkrótszy czas kwitnienia konopi wynosi 5-7 tygodni, najdłuższy ponad 12 tygodni.

Nasiona marihuany Ace Seeds wyróżniają się pod względem genotypu. Poza popularnymi szczepami: głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica oferują także czyste (100%) odmiany Sativa i Indica. Do tych ostatnich należą: Hashplant S1 oraz Bubba Kush x PCK. Pochodzenie decyduje o wyglądzie roślin a w pewnym stopniu także o właściwościach. Dlatego warto posiadać bogatą kolekcję – dla przetrwania różnorodnych cech genetycznych u gatunku.

Odmiany różnią się zawartością naturalnych kannabinoidów - kannabidiolu (CBD) i tetrahydrokannabinolu (THC). Uwzględniono to w kryteriach wyszukiwania na stronie. CBD pogrupowano na 1-9% i 10-25%; THC na 0,2-0,9%, 1-9%, 10-14%, 15-18%, 19-20%, 21-25%, 26-29%. Nasiona są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach, które są gratką dla kolekcjonerów. Opakowania zawierają jedną, dwie bądź trzy sztuki nasion.

Najlepsze, najczystsze, najciekawsze – top nasion Ace Seeds

Ace Seeds to specyficzny bank nasion zawierający oryginalne odmiany, dlatego ciężko wrzucić je do jednej „szuflady”. To swoisty misz-masz, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Można jednak wyróżnić kilka „flagowców”, które od razu zwracają na siebie uwagę. Do takich należy feminizowana Auto Zamaldelica dająca wysoki plon i charakteryzująca się małymi wymaganiami. Powstała ze skrzyżowania Zamaldelica x Auto Malawi Northern Lights. Ma słodki, kwiatowo-owocowy profil terpenowy. Interesująca jest odmiana Congo o bardzo rzadko spotykanych genach Bangi Congo wymieszanych z Congo#3. Jej genotyp to głównie Sativa. Rośliny osiągają przeciętną wysokość, są silnie rozgałęzione. Plon jest wysoki.

Jedną z najwcześniej plonujących odmian jest Morocco Beldia Kif. Jest pół-automatycznie kwitnąca, wyróżnia ją krótki okres kwitnienia i ma typowy wygląd Sativy (100%). Osiąga małe lub średnie rozmiary a wykształca cienkie liście. Najpóźniej – w listopadzie – plonują m.in. Ethiopia x Malawi, Honduras Breeze i Honduras x Panama. Już same nazwy odmian świadczą o egzotycznym pochodzeniu.

Najwyższą zawartością THC odznacza się odmiana Killer A5 Haze. Zawartość tego naturalnego kannabinoidu oscyluje w granicach 23–30%. Późno plonuje – pod koniec października lub na początku listopada. To typ feminizowany (Outdoor/Indoor). Nasiona tej odmiany warto posiadać w celach edukacyjnych – jako ciekawostkę botaniczną.

Nasiona marihuany Ace Seeds oferują szeroki „bukiet smakowy” i różnorodność kolekcjonerską. Ace Seeds to zrzeszenie entuzjastów, które faktycznie postawiło na oryginalność.

Nasiona oferowane są w celach kolekcjonerskich (dla przetrwania gatunku) a opisy mają wyłącznie charakter informacyjny. Uczulamy także, że uprawa marihuany jest w Polsce nielegalna i nie zachęcamy do niej.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl