Nasiona Auto Bud - AUTOFEM

Nasiona Auto Bud - AUTOFEM

Cena:104,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Auto Femmix - AUTOFEM

Nasiona Auto Femmix - AUTOFEM

Cena:260,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Auto Oil - AUTOFEM

Nasiona Auto Oil - AUTOFEM

Cena:104,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Auto Soviet - AUTOFEM

Nasiona Auto Soviet - AUTOFEM

Cena:104,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Auto Stoned - AUTOFEM

Nasiona Auto Stoned - AUTOFEM

Cena:104,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Auto Uzbeka - AUTOFEM

Nasiona Auto Uzbeka - AUTOFEM

Cena:52,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Autofuel - AUTOFEM

Nasiona Autofuel - AUTOFEM

Cena:52,00 zł
zobacz więcej
Nasiona Wild Mix - AUTOFEM

Nasiona Wild Mix - AUTOFEM

Cena:140,00 zł
zobacz więcej

Autofem to ceniony bank nasion pochodzący z Hiszpanii. Nazwa oznacza skrót od „automatic feminized”. Znakiem rozpoznawczym Autofem są odmiany autokwitnące (autoflowering), przez wiele osób uważane za łatwiejsze w uprawie od innych. Nie bez powodu zresztą: rosną szybciej i samoistnie przechodzą w fazę kwitnienia bez potrzeby sterowania długością naświetlania. Autofem współpracuje z producentami z Europy oraz Ameryki. Stawia nie na ilość wyselekcjonowanych odmian, lecz na jakość. Nasiona Autofem charakteryzują się względnie małymi wymaganiami, tolerancją na różne czynniki, a także wytrzymałością. Dobór konkretnej odmiany to już sprawa indywidualna, każdy ma własne preferencje kolekcjonerskie. Wcześniej oczywiście warto zorientować się w tym, co oferuje hiszpański bank nasion marihuany.

Nasiona marihuany Autofem – wybieraj świadomie!

Jeśli poszukujesz najlepszych odmian marihuany to jesteś w dobrym miejscu. Sam fakt przeglądania tego opisu świadczy o tym, że chciałbyś dowiedzieć się więcej o poszczególnych odmianach, a także kryteriach wyboru. Jak wybrać najlepszą (dla nas samych) odmianę? Tak po prawdzie jest to niemożliwe. Z czasem natomiast uda się wyselekcjonować grupę ulubionych odmian. Warto testować i sprawdzać, oczywiście w celach kolekcjonerskich. Nasiona Autofem mają przewagę nad innymi ze względu na autokwitnienie. Są przeznaczone do uprawy indoor/outdoor. Przy wyborze trzeba zwrócić uwagę na wysokość otrzymywanych plonów. Odmiany zostały podzielone na dwie grupy. Pierwsza daje średni plon 350-450g/m2, druga plon duży XL (450-550g/m2). Plonowanie jest więc więcej niż przyzwoite. Rośliny osiągają niewielką wysokość. Czas kwitnienia odmian od Autofem wynosi 7-9 tygodni lub 8-10 tygodni.

Genotyp konopi – czy ma znaczenie?

Przy wyborze warto kierować się również pochodzeniem konopi. Nasiona marihuany Autofem w przeważającej większości mają genotyp „głównie Indica”. Ich działanie w pewnym stopniu jest relaksujące i uspokajające. Ponadto dostępne są odmiany 50% Sativa 50% Indica oraz odmiana 100% Sativa. Ta ostatnia ma działanie pobudzające. Pomimo krążących opinii, iż genotyp decyduje głównie o wyglądzie rośliny (Sativa są wysokie, luźno rozgałęzione z wąskimi liśćmi, Indica są niższe, stożkowate z szerszymi liśćmi), nie sposób nie doszukać się także różnic ze właściwościach.

Nasiona Autofem są dostarczane w oryginalnym opakowaniu. Do wyboru mamy opakowania zawierające trzy, sześć lub dziewięć sztuk.

Nasiona Autofem – najlepsze i najciekawsze odmiany

Jedną z najciekawszych szczepów jest Auto Oil. Odmiana dojrzewa w pełni do zbiorów w ciągu 90 dni. Kwitnie od 60-70 dni, dorasta średnio do 80cm wysokości. Daje niezły plon (300-600g). Jej genotyp to głównie Indica. Powstała w wyniku skrzyżowania LowRyder i Chem Dawg Kush. Ma mocny, pieprzny smak i aromat. Jest wartościową rośliną kolekcjonerską, kupowaną w celach zachowania gatunku. Auto Blue Kush charakteryzuje się dość wysoką zawartością THC (15-19%). Daje szybki plon, sezon wegetacyjny trwa 8-10 tygodni. Plon w trybie indoor wynosi300g-500g/m2, w outdoor zaś 150-200g na jedną roślinę. Powstała po skrzyżowaniu odmiany OG z Blueberry. To ciekawostka kolekcjonerska, którą cechuje szybki wzrost, względnie małe wymagania oraz duża wytrzymałość. Auto Soviet to jedna z nowszych odmian, i kolejna o wysokiej wytrzymałości. Dojrzewa w ciągu 90 dni. Jej genotyp to głównie Sativa.

Nasiona autoflowering to ciekawe nabytki kolekcjonerskie. Pokazują kunszt producentów, którym udało się wyhodować szczepy zdolne do wykształcania kwiatów w różnych warunkach, bez potrzeby pomocy z zewnątrz. Warto je nabyć do swojej kolekcji. Pierwsze odmiany autokwitnące, które pojawiły się na początku XXI wieku nie zachwycały swoim smakiem, aromatem i parametrami. Dziś te niechlubne czasy odeszły w niepamięć a konopie autoflowering śmiało konkurują z najlepszymi szczepami, np.: feminizowanymi odmianami fotoperiodycznymi. Nasiona marihuany Autofem pozytywnie wyróżniają się w obrębie grupy.

Opisy związane z wymaganiami i uprawą konopi mają wyłącznie charakter informacyjny. Nasiona można zamawiać dla celów kolekcjonerskich. Nie namawiamy do uprawy roślin w Polsce, gdyż jest ona w naszym kraju nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl