Nasiona marihuany Biological Seeds

Biological Seeds to hiszpański bank, który gwarantuje zróżnicowane nasiona o wysokiej jakości. Koncentruje się na nasionach klasycznych, które są pożądane i chętnie pozyskiwane przez kolekcjonerów. Można nawiązać tutaj do kultowego filmu „Chłopaki nie płaczą”. „Nie będzie żadnych udziwnień”- oczywiście traktuje się to z przymrużeniem oka (albo dwóch). Nasiona BiologicalSeeds różnią się wieloma cechami, jest w tym jednak pewien tradycjonalizm i powtarzalność. Jednocześnie, jak sugeruje sama nazwa seedbanku, konopie uprawiane są przy użyciu ekologicznych metod. Dlatego można cieszyć się i podbudować tym, iż produkcja tych wspaniałych roślin odbywa się bez szkodliwego wpływu na środowisko. Bez chemizacji upraw i kumulowania zanieczyszczeń. Biological Seeds oferują nasiona feminizowane, autoflowering oraz odmiany z szerokim zastosowaniem medycznym. Jako ciekawostkę warto dodać, że nazewnictwo odmian jest bardzo proste, co ułatwia rozróżnianie odmian. Czy takie było założenie hiszpańskich entuzjastów oferujących nasiona konopi? Tego nie wiemy. Wiemy natomiast, że warto obrócić swoją głowę w stronę ekologicznych nasion.

Biological Seeds – nasiona marihuany produkowane w szacunku do tradycji

Nasiona Biological Seeds pochodzą z najlepszych klasycznych szczepów. Nowsze odmiany odchodzą nieco od kanonu, ale wciąż mieszczą się w ramach konopnego tradycjonalizmu. Poszczególne odmiany zadowolą szeroką grupę kolekcjonerów. Masz to jak w banku (nasion). Konopie wyróżniają się kluczowymi cechami. Pytanie, które z nich wybierać?

Dużym ułatwieniem są opcje przeglądania dostępne na stronie sklepu. Dzięki nim można wybrać konkretne odmiany o interesujących nas walorach. Wyszukane pod względem botanicznym, medycznym lub innym. Istotne jest przeznaczenie odmiany. Kolekcjonerzy cenią automaty samoczynnie wchodzące w fazie kwitnienia sprawdzające w się trybie indoor i outdoor. Odmiany wyselekcjonowane przez hiszpański bank cechują się plennością średnią (350-450g/m2) bądź dużą XL (450-550g/m2). Miesiąc zbioru to również cecha odmianowa. Jest zróżnicowany, u odmian wczesnych jest to połowa września, u późnych koniec października. Czas kwitnienia to 5-7, 7-9, 8-10 lub 10-12 tygodni. Najbardziej pożądane są zwykle nasiona Biological Seeds o długim czasie kwitnienia. Niskie odmiany dorastają do 80cm, średnie do 130cm, wysokie przekraczają 130cm wysokości.

Kolekcjonerzy często zwracają uwagę na genotyp odmiany. Nasiona marihuany Biological Seeds mają różne proporcje rodzaju Sativa i Indica. Do wyboru mamy szczepy: głównie Sativa, głównie Indica, 50% Sativa x 50% Indica oraz 100% Indica. Pochodzenie i genotyp ma m.in. wpływ na wygląd. Sativa i odmiany z przewagą Sativa rosną silniej i mają dłuższe, ale wąskie liście. Liście Indica są szerokie, a rośliny z reguły osiągają niewielką wysokość. Istotne kryteria to także zawartość naturalnych kannabinoidów. Nasiona Biological Seeds zostały pogrupowane pod kątem stężenia tetrahydrokannabinolu, skrótowo określanego jako THC. Znaczenie ma także CBD, gdyż odmiany z wysokim stężeniem tego związku stosuje się w celach medycznych.

Biological Seeds – nasiona są sprzedawane w oryginalnych opakowaniach po trzy bądź po sześć sztuk.

Wszystko, co najlepsze od Biological Seeds

Do odmian o najwyższej plenności w trybie indoor zalicza się Critical i Canadian Cream. W obu przypadkach plon oscyluje w granicach 500g/m2 co dla klasycznych konopi jest dobrym wynikiem. Genotyp Critical to zdecydowana przewaga rodzaju Indica. Roślina ma tradycyjny aromat – silny skunky. Canadian Cream jest mało wymagająca, ma delikatny i słodki smak z nutami kremowo-waniliowymi. Do zastosowania leczniczego nadaje się Lady Mint, Lemon Denver, Montana Chem Dog i Pink Doctor CBD. Ostatnia odmiana posiada zrównoważone stężenia THC i CBD (9 i 8%). Bogatym źródłem tetrahydrokannabinolu jest natomiast Lemon Denver (THC: 21–22%). Interesującą, wcześnie plonującą odmianą jest AK BIO. Nazwą nawiązuje do AK 47 i ma symbolizować szturm, jaki wywołała w świecie konopi. Jest wydajna, tania i ma „moc”.

Nasiona Biological Seeds warto umieścić w szczególnym miejscu w swojej kolekcji, może nawet... oprawić w ramkę. Warto eksperymentować i pozyskiwać wyszukane odmiany, ale trzonem powinny być klasyczne konopie nieco nawiązuje do „początków” tej nietypowej pasji. Odmiany warto kolekcjonować również dla przetrwania gatunku i zachowania doborowego zestawu cech genetycznych.

Niniejszy opis na wyłącznie informacyjny charakter. Nie zachęcamy do wysiewu i uprawy nasion. Zaznaczamy, że uprawa marihuany jest w Polsce nielegalna.

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl