Nasiona marihuany Top 10 Automat

TOP 10 AUTOMAT - Najlepsze Nasiona Marihuany Automatyczne

Oto kategoria, w której znajdziecie najlepsze odmiany konopi w wersji autoflowering. Wiemy, że bardzo ciężko wybrać najlepszą odmianę zwłaszcza początkującemu growerowi, dlatego postanowiliśmy Ci w tym trochę pomóc i nieco ułatwić zadanie w wybraniu tego najlepszego automatu. Przedstawiamy naszą subiektywną listę najlepszych automatów dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem rozpoczynających swoją zieloną przygodę. Zapraszamy!


Top 10 Autoflowering


Zacznijmy jednak od tego, co to jest automat. Czym się charakteryzują nasiona marihuany automaty i na co możemy liczyć, wybierając jedną z takich odmian? Przyjmuje się, że swoje początki automaty zawdzięczają konopi Ruderalis, która została wpisana do rejestrów w roku 1924 przez rosyjskiego botanika Dmitrija Erastowicza Janiszewskiego, a która w roku 2005 przeżyła niemały wstrząs, kiedy to badania genetyczne dowiodły, że odmiana ta to nie osobny gatunek, a krzyżówka. Jej geny leżą gdzieś pomiędzy Sativą, a Indicą, ostatecznie uznano Ruderalis za hybrydę. I tak też powstały pierwsze automaty, które dzięki genom Ruderalis uzyskały zdolność autofloweringu. Przyjmuje się, że pierwszym automatem był Lowryder stworzony przez The Joint Doctor. No dobrze, ale co to jest autokwitnienie? To nic innego, jak zdolność do wytwarzania kwiatów w zależności od wieku rośliny, a nie ilości godzin światła, jakie dostają na dobę. Brzmi świetnie, a najlepsze automaty osiągają naprawdę przyzwoite wyniki w uprawach amatorskich, do ich uzyskania stosuje się głównie trzy cykle naświetlania. Są to: 18/6 h, 20/4 h lub 24/0 h. Pierwsza cyfra oznacza ilość światła, druga ilość godzin ciemności, jakie ma roślina w ciągu doby.


Polecane odmiany autoflowering


Pierwszą z polecanych z kategorii nasiona marihuany automaty będzie Auto AK. To jedna z najlepszych i najpopularniejszych na rynku odmian – jest to krzyżówka klasycznej AK47 z najlepszymi genetycznie automatami. Bardzo łatwa w uprawie i gotowa do zbiorów już w 9 tygodni. Dorasta do metra wysokości, co pozwala hodować ją wszędzie, a w zamian dostajemy duży plon o sporej mocy w krótkim czasie. Kolejną propozycją jest Amnesia XXL Auto o sosnowo-limonkowym zapachu i pokaźnej mocy. Potrafi dorastać do dwóch metrów wysokości i dawać do 500 g/m2 plonów. Czego chcieć więcej? Trzecią odmianą z tej kategorii, nad którą warto się pochylić, jest Blue Cheese Auto od Barney Farm. Niezwykłe konopie o lekkiej niebieskiej barwie w chłodniejsze noce, małe i mrozoodporne, idealne do małych pomieszczeń i dyskretnych upraw na zewnątrz. Potężne i trwałe uczucie relaksu, jakie zapewnia ta roślina, ukoronuje wasze wysiłki podczas całego procesu hodowli, warto. Reszty odmian nie będziemy tu wymieniać, zapraszamy Was do własnoręcznego odkrywania wszystkich polecanych odmian i dzielenia się z nami doświadczeniami.

TanieSianie Top 10 Automaty

Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl