TOP 10 AUTOMAT - Najlepsze Nasiona Marihuany Automatyczne

Oto kategoria, w której znajdziecie najlepsze odmiany konopi w wersji autoflowering. Wiemy, że bardzo ciężko wybrać najlepszą odmianę zwłaszcza początkującemu growerowi, dlatego postanowiliśmy Ci w tym trochę pomóc i nieco ułatwić zadanie w wybraniu tego najlepszego automatu. Przedstawiamy naszą subiektywną listę najlepszych automatów dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem rozpoczynających swoją zieloną przygodę. Zapraszamy!


Top automaty marihuana


Zacznijmy jednak od tego, co to jest automat. Czym się charakteryzują nasiona marihuany automaty i na co możemy liczyć, wybierając jedną z takich odmian? Przyjmuje się, że swoje początki automaty zawdzięczają konopi Ruderalis, która została wpisana do rejestrów w roku 1924 przez rosyjskiego botanika Dmitrija Erastowicza Janiszewskiego, a która w roku 2005 przeżyła niemały wstrząs, kiedy to badania genetyczne dowiodły, że odmiana ta to nie osobny gatunek, a krzyżówka. Jej geny leżą gdzieś pomiędzy Sativą, a Indicą, ostatecznie uznano Ruderalis za hybrydę. I tak też powstały pierwsze automaty, które dzięki genom Ruderalis uzyskały zdolność autofloweringu. Przyjmuje się, że pierwszym automatem był Lowryder stworzony przez The Joint Doctor. No dobrze, ale co to jest autokwitnienie? To nic innego, jak zdolność do wytwarzania kwiatów w zależności od wieku rośliny, a nie ilości godzin światła, jakie dostają na dobę. Brzmi świetnie, a najlepsze automaty osiągają naprawdę przyzwoite wyniki w uprawach amatorskich, do ich uzyskania stosuje się głównie trzy cykle naświetlania. Są to: 18/6 h, 20/4 h lub 24/0 h. Pierwsza cyfra oznacza ilość światła, druga ilość godzin ciemności, jakie ma roślina w ciągu doby.


Polecane odmiany


Pierwszą z polecanych z kategorii nasiona marihuany automaty będzie Auto AK. To jedna z najlepszych i najpopularniejszych na rynku odmian – jest to krzyżówka klasycznej AK47 z najlepszymi genetycznie automatami. Bardzo łatwa w uprawie i gotowa do zbiorów już w 9 tygodni. Dorasta do metra wysokości, co pozwala hodować ją wszędzie, a w zamian dostajemy duży plon o sporej mocy w krótkim czasie. Kolejną propozycją jest Amnesia XXL Auto o sosnowo-limonkowym zapachu i pokaźnej mocy. Potrafi dorastać do dwóch metrów wysokości i dawać do 500 g/m2 plonów. Czego chcieć więcej? Trzecią odmianą z tej kategorii, nad którą warto się pochylić, jest Blue Cheese Auto od Barney Farm. Niezwykłe konopie o lekkiej niebieskiej barwie w chłodniejsze noce, małe i mrozoodporne, idealne do małych pomieszczeń i dyskretnych upraw na zewnątrz. Potężne i trwałe uczucie relaksu, jakie zapewnia ta roślina, ukoronuje wasze wysiłki podczas całego procesu hodowli, warto. Reszty odmian nie będziemy tu wymieniać, zapraszamy Was do własnoręcznego odkrywania wszystkich polecanych odmian i dzielenia się z nami doświadczeniami.

W POLSCE UPRAWA KONOPI JEST NIELEGALNA, OPIS PRZEZNACZONY JEST DLA KRAJÓW, GDZIE PRAWO NIE ZABRANIA UPRAWY! W KRAJU GDZIE UPRAWA JEST NIE LEGALNA OPIS PRZEZNACZONY JEST DO CELÓW EDUKACYJNYCH! NIE PYTAJ NAS O UPRAWE, NIE UDZIELAMY TAKICH INFORMACJI. NASIONA KONOPI SPRZEDAJEMY W CELU KOLEKCJONERSKIM. KIEŁKOWANIE NASION JEST ZABRONIONE, SKLEP NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA ZŁE WYKORZYSTANIE NASION MARIHUANY.

AK47 AutoAK47 Auto
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
LSD AutoLSD Auto
Cena:20,00 zł
zobacz więcej
Darmowa Dostawa
Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
Bestsellery
AK47 Auto
AK47 Auto
20,00 zł
BubbleGum Auto
BubbleGum Auto
20,00 zł
White Widow Auto
White Widow Auto
20,00 zł
Amnesia Haze Auto
Amnesia Haze Auto
20,00 zł
Devil's Kiss Auto
Devil's Kiss Auto
20,00 zł
LSD
LSD
20,00 zł
White Russian Auto
White Russian Auto
20,00 zł
AK47
AK47
20,00 zł
LSD Auto
LSD Auto
20,00 zł
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
Easy Sativa - FEMALE SEEDS
23,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl