Opcje filtrowania
PRZEZNACZENIE
  GENOTYP
   PLON
    ZAWARTOŚĆ THC
     CZAS KWITNIENIA
      WYSOKOŚĆ
       MIESIĄC ZBIORU OUT
        ODMIANA MEDYCZNA
         DLA POCZĄTKUJĄCYCH
          ZAWARTOŚĆ CBD
           Cena
           • od
            do

           Vulkania Seeds - Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

           Nasiona konopi Vulkania Seeds są wytwarzane na malowniczych Wyspach Kanaryjskich, gdzie przez cały rok praży słońce, a warunki do eksperymentowania z nowymi interesującymi krzyżówkami są idealne. Do tego chłopaki z tego banku nasion marihuany wierzą w to, że tylko uprawy w całości organiczne mogą dać produkt najwyższej jakości. Efektem tego są nasiona marihuany cenione za intensywne nuty smakowo-zapachowe oraz oryginalne, silne doznania. Bank nasion marihuany Vulkania Seeds skupiony jest na produkcji i sprzedaży feminizowanych nasion konopi. Są to zarówno nasiona marihuany indoor jak i nasiona marihuany outdoor. W jego ofercie znajdziecie autokwitnące nasiona marihuany, jak i normalne odmiany. Wiele nasion marihuany Vulkania Seeds w minionych latach wygrywało nagrody na międzynarodowych festiwalacvh konopnych, przede wszystkim w kategoriach zioła rekreacyjnego. Stąd też coraz większa z roku na rok popularność tej marki.

           Nasiona marihuany Vulkania Seeds – w co warto „zainwestować”?

           Przy wyborze nasion marihuany zazwyczaj kierujemy się kluczowymi cechami kolekcjonerskimi. To pewien wyznacznik jakości. W głównej mierze wybór dotyczy mocy, z którą ściśle związana jest zawartość naturalnych kannabinoidów (THC/CBD). Oczywiście samo stężenie wymienionych związków to tylko suche liczby. Dlatego warto czytać indywidualne opisy odmian i sprawdzić jakie potencjalne działania mają.

           Dla growerów natomiast bardzo ważna jest plenność odmian (tj. ile topów udaje się średnio uzyskać), czas kwitnienia (szybkość = dobre zagospodarowanie powierzchni) oraz łatwość uprawy (np. tryb autoflowering). Miłośników genetyki często interesuje, jakich szczepów użyto do wyselekcjonowania konkretnej odmiany. Znaczenie może mieć także genotyp, który w dodatku w dużej mierze determinuje wygląd rośliny, w mniejszej działanie.

           Organiczne, naturalne nasiona marihuany Vulkania Seeds są cenione na całym świecie. Na szczególną uwagę zasługuje jednakże flagowa linia w ofercie: White Line Pack #02. Zawiera 2x White Diesel oraz - 2x Whitelock.

           Darmowa Dostawa
           Darmowa dostawa (List polecony priorytetowy) już od 100,00 zł.
           Zaloguj się
           Nie pamiętasz hasła?Załóż konto
           do góry
           Sklep jest w trybie podglądu
           Pokaż pełną wersję strony
           Sklep internetowy Shoper.pl